What's new

Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

Status
Not open for further replies.

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

@Up

No,no na 100%
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

Id? tam nagrywaj swoje rapy drychu, a nie flejmisz kadre
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

:(


@Topic

Zeby nie bylo, jak tam prace?
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

Ka?dy z was potrafi tylko krytykowa? a sami si? do roboty nie pa?acie ;d
Zamiast pisa? ?e to nie ma sensu albo ?e kadra wyleci w ci?gu tygodnia lepiej we?cie si? za robot?.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

Nie mo?e byle kto :< ja si? zg?osi?em i nawet odpowiedzi nie dosta?em wi?c s? jakie? wymagania ^^

Dosta?em identyczne podanie od Ciebie i jeszcze 1 osoby, uznawszy ?e to multi konto napisa?em do drugiego konta.

Czy napisa?em co? o obijaniu si?? Nie s?dz?, a tego te? bym nie robi? cho?by zwa?aj?c np. na prace Redaktora na tym forum, kt?ra wi??e ze sob? pewne obowi?zki i nie tylko g?upie redagowanie czy pisanie jaki? tekst?w, wed?ug mnie.

@topic:
Szcz??cia pewnie mo?na pr?bowa? ca?y czas do p?ki nikt z administracji nie napisze, ?e kolorowych wystarczy, ale nie s?dz?, ?e wybieraj?c pierwszego lepszego, kt?ry si? zg?osi to to dobry pomys? typu np. God Keno czy bubecki. Ka?dy z nich np. patrz?c po postach to albo g?upota niekt?re naprawd? lub nie maj?ce sensu i oczerniaj?ce innych.

Co ma do rzeczy to co kto? pisze na forum je?li swoj? prace wykonuje bezb??dnie?
Ju? nie raz do redakcji / kadry dosta?y si? osoby potencjalnie ogarni?te a po kilku dniach okaza?o si? ?e lepiej by by?o da? rang? temu od gorszego podania.
Naprawd? wol? przyj?? kogo? kto ma mniej og?ady (np. Arkam) ale ogarnia ka?d? prac? ni? kogo? kto jest mi?y a nie umie my?le?.

Z tym si? zgodz?, bo prawd? m?wi?c wi?kszo?? os?b zosta?o wybranych tylko dlatego, ?e napisali do Dzikiego.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Napisa?em ?e zostanie przyj?ty ka?dy kto si? zg?osi i tak si? sta?o.

Obecnie nie nadaje rangi nikomu nowemu poniewa? zwyczajnie nie przygotowa?em nowej pracy.
To co mia?o potrwa? ca?kiem d?ugo zaj??o wy??cznie 3 dni wi?c wystarczy troch? poczeka?.

:(


@Topic

Zeby nie bylo, jak tam prace?

Wi?kszo?? element?w uzbrojenia z gry jest ju? opisana, a w sumie skopiowana bo praca redaktor?w ogranicza si? tylko do kopiowania podstawowych informacji jak waga, nazwa, atrybuty, gdzie kupi? / sprzeda? itp.
Opisy (czyli to czego nie mo?na kopiowa?) zostan? powierzone najlepszym redaktorom.
Jeszcze nie wiem jak b?d? wygl?da? szablony dla potwor?w i innych rzeczy wi?c redaktorzy kt?rzy ju? zako?czyli swoj? prac? maj? przerw?.

Pozdrawiam
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Rekrutacja Redaktor?w - PORTAL Tibia.net.pl

:D tak si? czuje po tym po?cie @up xD

Anyway co do tematu, sam projekt jest ?wietny, a ludzie kt?rzy go negatywnie komentuj?, sami nie potrafi? wprowadzi? swoich koncepcji w ?ycie, je?eli ju? takie maj?. Je?eli taki portal wam si? nie przyda, to po co komentowa? i zniech?ca? innych, kt?rzy wierz? w jego idee.
 
Status
Not open for further replies.
Top