What's new

Windows Movie Maker - Problem

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Hej,aho i co tam jeszcze mo?e by?.

H?e h?e, komputer by? za?miecony, wi?c wypada?o zrobi? formata. Wszystko ?adnie, pi?knie, ale nie do momentu gdy pr?bowa?em co? sp?odzi? w Windows Movie Maker.
Instalowa?em najr??niejsze sterowniki, i nie mam poj?cia co jest. Ale do tematu. Chodzi mi o to, ?e jak wrzuc? jaki? film albo jak?? muzyk? do WMM to d?wi?k si? rypie!

Mam tutaj przyk?ad:

wykorzysta?em t? piosenk? do swojego loga. D?wi?k tutaj jest dobry, co nie? A zobaczcie na moje logo!



Nie, nie m?wcie, ?e nie ma r??nicy, i nie wciskajcie mi kitu, ?e ciulow? wersj? piosenki ?ci?gn??em. Wszystko jest w jak najlepszym porz?dku.Wina WMM, czy czego?
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Niestety WMM ma czasami r??ne, dziwne odchy?y... To nie wczytuje filmu, to przy renderowaniu si? zawiesza, to zepsuje d?wi?k. Niestety ?adne kodeki czy sterowniki nic nie dadz?. Najlepiej za?atwi? sobie inny program, na przyk?ad Sony Vegas. Co prawda jest troch? niestabilny i czasami wy?wietla idiotyczne b??dy, ale za to jest bardzo prosty w obs?udze.

Je?li jednak wolisz WMM to proponuj? jeszcze si? pobawi? troszk? z ustawieniami przy renderowaniu filmu (pozmieniaj formaty zapisu itp.).
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Jednak wysz?o,?e to WMM jest tak zryty.A powiedzcie,jakie Sony odtwarza typy film?w.
 
Last edited:

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Odp: Taki problem z Windows Movie Maker

Mo?e by? ?e wersja kodek?w kt?r? masz mo?e nie jest 100% kompatybilna z tym "programem".
 
Top