- Dołączył
- Czerwiec 7, 2008
- Posty
- 11
- Liczba reakcji
- 1
Odp: Evo Super Przer?bka 80%!!! By Hesus !
A moze po prostu nie zrobiles wczesniej save'a?? Ots spoko 7/10
A moze po prostu nie zrobiles wczesniej save'a?? Ots spoko 7/10
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
uf.. jak to zoabczylem wiesz co wogole m isie nei podoba 0/10
Sama mapa to dno..innej opini nie moglem wydac . Wybacz!:down:
Pozdr,
Xy'fire
, jak si? nie znasz, to si? nie odzywaj
. Leci pkt reputacji 
ma kto? do tego map edytor bo jak ja wczytuje to bardzo du?o b??d?w
prosz? pisa? na gg : 8880243
wystarczy tylko ?ci?gn?? po drugie
Dal bys do tego otska acc makera bo mi jakos rzaden niedziala
