- Dołączył
- Kwiecień 9, 2008
- Posty
- 152
- Liczba reakcji
- 15
- Wiek
- 31
Witam wszystkich ,ot?? mam pewien problem z silnikiem SQL (Snowz 8.50) zrobi?em wszystko wed?ug instrukcji Hoxavera , jednak gdy w??czam uruchom > wpisuje cmd to nie wiem jakom wpisa? ?cie?k? m?g? by mi kto? to zrobi? silnik mam na dysku C:\Program Files a Xampa C:\xampp\xampp-control.exe