Witam, powiedzcie mi dlaczego juz nie ma takich otsow jak kiedys? Z tym klimatem, bez sms shopu, bez strony, ze trzeba bylo czekac az hoster wlaczy otsa a sms shopy byly bardzo rzadkie. Mam wrazenie ze teraz ludzie robia otsy tylko dla kasy, prawda? Dlaczego teraz 80% otsow to rl map, kiedys w...