Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Konfiguracja Polaczenia Problem

    Witam. Wiem ?e pewnie by?o ju? mn?stwo takich temat?w ale prosi? bym o pomoc mam OTS pod tibie 8.54 i chcia?bym go postawic , mam internet z neostrady modem usb F@st800 oraz zrobione no-ip lecz gdy w??czam OTS mog? tylko ja grac innym pokazuje ?e OTS jest off dlaczego ??
Back
Do góry