Wyniki wyszukiwania

  1. D

    Spike Sword - Rookgard

    hm... mi sie wydaje ze sie nie da bo najlepszym mieczykiem na rooku jest Katana ale po co by byl ten Spike Sword jak nikt nie moze go miec :confused::confused: a tu mam jeszcze pytanie kiedy bedde mogl zrobic wlasny temat wiem ze niepowinienem tego tu dawac PRZEPRASZAM ale prosze o odpowiedz
  2. D

    Jubciek Ek/Pall

    Odp: Jubciek Ek/Pall Cos mi sie wydaje ze bedziesz chyba najlepszym graczem w tibi ale ta Tomurka czy jak jej tam musi troche przystopowac wtedy ty dajesz POWER (A JESLI NAWET NIE DASZ RADY TO I TAK JESTES EXTRA ZIOOM xD
  3. D

    ?mieszne cytaty i zdj?cia z tibi

    Odp: ?mieszne cytaty z tibi Odp: ?mieszne cytaty z tibi Ja doppiero moja kariere w tibi zaczolem xD ale fajne te cytaty ale niektore wkurzaja jak bede mial cos to napisze xD
  4. D

    BoSS na rook'u co wy na to!!??

    Odp: BoSS na rook'u co wy na to!!?? Mi sie tez tak wydaje moze mogl by byc jakis najazd ale tych slabszych bo trzeba pomyslec o slabych lvl;)
  5. D

    Witaj chce sciagnac tego CS 1.6 Non Steam ale zaden mirror nie dziala napisz na GG: 6776926

    Witaj chce sciagnac tego CS 1.6 Non Steam ale zaden mirror nie dziala napisz na GG: 6776926
Back
Do góry