What's new

- Skrypt ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

Status
Not open for further replies.

elfbotmc

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
84
Reaction score
8
Odp: ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

Refresh :curse: !!
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

Wszystko jest napisane chaotycznie i wygl?da jak nieudana pr?ba przej?cia przez translator.
Mimo tego skrypty s? w porz?dku i mog? si? komu? przyda? ;)
 

Hawkhere

Advanced User
Joined
Nov 5, 2013
Messages
284
Reaction score
20
Odp: ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

po 1 moje poprzednie konto to Gangster9988 a nie Gangster98
po 2 chaos , chaos i jeszcze raz chaos ,nie umiesz nawet podlinkowa? tematu
po 3 wszystkie komendy ,kt?re si? pisze bd widoczne na grze co jest g?upot?
po 4 skrypt na ue nie jest perfekcyjny z tego wzgl?du ?e na navi walniesz r?wno w tym samym czasie a tutaj masz przetworzenie skryptu (wypowiadaj?c na navi ue , ka?da posta? widz?c to na osobnym kanale u?yje UE od razu a tutaj musi ca?y skrypt przej??)
po 5 : mam to wszystko to co wymieni?e? ni?ej
Skrypt na rzucanie mw w targeta je?li biegasz na 4-5 lub wi?cej postaci po wpisaniu odpowieniej komendy twoje postacie doklej? mw w wolne miejsca przy targecie Nie mam ten skrypt :S
Skrypty , kt?re automatycznie dodaj? ludzi z navi oraz gildii do friend listy oraz z war bannerami do enemy Nie mam ten skrypt. :S)
Skrypty na chodzenie (po wpisanej danej komendy posta? idzie w dan? strone jedn? kratke Wkr?tce do navi.
Skrypty dzi?ki kt?rym mc id? w dane po?o?enie X Y Z na tej samej p?aszczy?nie Z czyli wysoko?ci Nie Mam ten skrypt. :S
Exivowanie ostatniej osoby , kt?ra nas zaatakowa?a Nie mam ten skrypt. :S
U?ycie runki (paralize , drunk ) na osobie kt?ra nas atakuje *dobre do ucieczki Nie mam ten skrypt. :S
po 6 to jest ?le albo ?le to nazwa?e?
Skrypt na ilo?? wbitych lvli
auto 1000 setcolor 0 156 232 | displaytext 'N-Lvl: $formattime.$timetnl'
po 7 NAUCZ SI? SK?ADA? ZDANIA POPRAWNIE ! ja rozumiem ,?e polska jenzyk cienszka jenzyk ale no ku*wa ... 21 wiek a Ty nie umiesz konstruowa? zda? , no prosz? Ci? ...
po 8 je?li chcesz mnie czym? zaskoczy? co jest nie ?atwe (siedz? w tym na prawd? d?ugo je?li chodzi o obs?ug? MC powy?ej 10 na raz) , napisz skrypt ,?eby postacie chodzi?y za Tob? po ka?dym rodzaju stack?w . Kto? kiedy? powiedzia? ,?e to wykonalne .. Osobi?cie uwa?am za niewykonalne .. Wiem ,i? jest taka mo?liwo?? w MB ale w elfie nie widzia?em
 

elfbotmc

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
84
Reaction score
8
Odp: ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

@dami1310 , Dzieki za temat. :)
 

elfbotmc

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
84
Reaction score
8
☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

@Hawkhere Zr?bilem skrypt jak magebot follow zeby chodzily na stack?w lub Tp. A wie? nie mam tyle (21 lat). Jest Mozliwo?? niewidzialem. :)
 
Last edited:

Hawkhere

Advanced User
Joined
Nov 5, 2013
Messages
284
Reaction score
20
Odp: ☉Skrypt Na Mc☉ElfbotMC☉Tibia 8.60☉

no ja elfa nie widzia?em na oczy ju? 3 miechy albo i wi?cej . co do skryptu to szacun je?li go rzeczywi?cie zrobi?e? ale popracuj nad polszczyzn? , plx
 
Status
Not open for further replies.
Top