What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Joined
Jun 30, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

OK

Jesli wam tak zalezy na znalezieniu tego sworda to sprobuje :) kuzyn kupuje mi PACC na sylwka wiec bedzie co probowac :) Prosze piszcie mi na priva lub na gg: 2517422 pomysly jak mozna by to bylo znalezc. Piszcie wszystkie wskazowki ktore znajdziecie. Ja oczywiscie tez bede ich szukal.

Pozdrawiam i prosze zyczyc mi powodzenia :)
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mino Mage pilnuje teleportu z Mintwallin.
Odpowied? ta co up.
Co do Tibia Earth tworz? j? ludzie isp?jrz, ?e przez ten tunel nie da si? przej??. B??d na mapie i tyle -.-

Czytanie ze zrozumieniem si? k?ania ^^
Wida?, ?e nie czyta?e? ca?ego posta...
To ja powt?rz? w kr?tszej wersjii!

Mapa jest STARA i budowa tunelo mog?a ju? dawno zosta? doko?czona. Map jest pod tibie 8.1
-.-

Czytajcie posty do ko?ca...

Pozdrawiam
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Warto r?wnie? zauwa?y? kilka ciekawych fakt?w jeszcze - w Carlin stra?nikami s? osoby z rodziny Bonecrusher'?w, mo?emy si? dowiedzie? ?e na rooku (chyba przy katana room) le?y sobie dead pewnego pana kt?ry w?a?nie pochodzi z rodziny Bonecrusher'?w. Warto si? dowiedziec co robi? na rooku skoro ca?a jego rodzina strze?e Carlin ?

To tylko legendy jest przecie? du?o os?b na roku z d??ymi lvl i jako? nikt nie ma sworda.
A to dziwne przez tyle lat nikt by spike sworda nie mia?:)

Mo?e nie ma (mam nadziej? ?e jeszcze) dowod?w na to ?e SoF'a da si? zdoby? na rooku, ale r?wnie? nie ma dowod?w na to ?e si? go NIE da zdoby? ;) Tibia jest jedn? z bardzo niewielu sieci?wek kt?re nie zosta?y w 100% odkryta ;) zawsze znajdzie si? co? co Ci? zaskoczy :)
 
Last edited:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nie mam rookstayer'a w aktualnej chwili ale mam pare pyta? wzgl?dem niego.
Wszyscy wiemy, ?e Tibia to nie OTS. Na RL TIBI s? 2 potwory o takiej samej nazwie, jednak?e posiadaj?ce zupe?nie inne w?a?ciwo?ci. NP jest "DEMON" w sensie "PRAWDZIWY - 6000 hp itp" oraz = "DEMON" goblin! Nazywa si? tak samo, ma taki sam outfit ale inne parametry. Tak wi?c wyja?nia nam to, ?e w tibi mo?na robi? podobne rzeczy o innych w?a?ciwo?ciach. To samo mo?e by? ze Spike Sword'em. Na MAINIE mo?e mie? 24 atku ale na ROOKGARDZIE mo?e mie? marne 17! Kto to wie, czy ma 24 czy 17 - wko?cu nikt go niema....

Pozatym to moze by? pu?apka.... Spike Sword jak klikniemy z daleka mo?e mie? nazwe "SPIKE SWORD" ale jak wezmiemy mo?e mie? nazwe "SWORD OF FURY - atk.17"... Wko?cu wiemy, ?e Tibia to jedno wielkie skupisko iluzji, pu?apek, kt?re CipSoft kocha stroi? graczom.....
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Czytanie ze zrozumieniem si? k?ania ^^
Wida?, ?e nie czyta?e? ca?ego posta...
To ja powt?rz? w kr?tszej wersjii!
Mapa jest STARA i budowa tunelo mog?a ju? dawno zosta? doko?czona. Map jest pod tibie 8.1
-.-
Czytajcie posty do ko?ca...
Pozdrawiam

S?uchaj... to co wymys?a sobie Tibia.pl to ku*e***o. Ka?dy noobek mo?e doda? sobie (noobek, kt?ry ma dost?p do tego) kawa?ek mapy. Dzisiaj CipSoft nie pozwoli sobie na jaja takie jak z Excalibugiem i Warlord Swordem. Tymbardziej nie robi?by nie doko?czonego tunelu i w dodatku takiego, w kt?rym jakie? 7% powierzchni nadaje si? do chodzenia.

Ale wiem ty jeste? cudowny i pozjada?e? wszystkie umys?y. A teraz zonk. Sk?d kto? mo?e wiedzie? o tym tunelu skoro nie mo?na go zobaczy?? HE?!
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nie mam rookstayer'a w aktualnej chwili ale mam pare pyta? wzgl?dem niego.
Wszyscy wiemy, ?e Tibia to nie OTS. Na RL TIBI s? 2 potwory o takiej samej nazwie, jednak?e posiadaj?ce zupe?nie inne w?a?ciwo?ci. NP jest "DEMON" w sensie "PRAWDZIWY - 6000 hp itp" oraz = "DEMON" goblin! Nazywa si? tak samo, ma taki sam outfit ale inne parametry. Tak wi?c wyja?nia nam to, ?e w tibi mo?na robi? podobne rzeczy o innych w?a?ciwo?ciach. To samo mo?e by? ze Spike Sword'em. Na MAINIE mo?e mie? 24 atku ale na ROOKGARDZIE mo?e mie? marne 17! Kto to wie, czy ma 24 czy 17 - wko?cu nikt go niema....
Pozatym to moze by? pu?apka.... Spike Sword jak klikniemy z daleka mo?e mie? nazwe "SPIKE SWORD" ale jak wezmiemy mo?e mie? nazwe "SWORD OF FURY - atk.17"... Wko?cu wiemy, ?e Tibia to jedno wielkie skupisko iluzji, pu?apek, kt?re CipSoft kocha stroi? graczom.....

Chodzi Ci o co? w stylu ghost landu ? :>

W?a?nie za to lubi? tibi? ;) nie masz wszystkiego podanego na tacy, jest sporo rzeczy jeszcze kt?rych ludzie nie odkryli przez 13 lat istnienia :>
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

UP : Nieee, chodzi mi oto, ?e niekt?rzy m?wi?, ?e Spike Sword jest nie mo?liwy do zdobycia poniewa? ma 24 ataku... Kto to wie? Na rookgaardzie mo?e mie? np. 17.... Wko?cu jako? da?o si? zablokowa? wypadanie Poison Dagger'?w na rookgaardzie a na rooku ich pozostawienie....


Co do k??tni UP UP :
Czemu wymy?li?a? R?wnie dobrze mo?na powiedzie?, ?e Spike Sword jest wymy?lony. Bez dowodu nie da si? ujawni? niczego, wi?c tylko przypuszczamy. Spokojnie... nie nerwowo! Tibia.pl wiemy, ?e by?a aktualizowana zgodnie z RL przez PROFESJONALIST'?w! W tamtych czasach tibia.pl by?a najlepszym serwisem o tibi. Ich mapka w 0% nie zawodzi?a ani nie by?a inna ni? RL.... To, ?e w aktualnej chwili nie da si? go zobaczy?, nie oznacza - ?e kiedy? si? nie da?o...... Pozatym sk?d wiesz, ?e CipSoft nie pozwoli?by sobie na zrobienie kawa?ka takiej niby mapki??? :] Dop?ki nie sprawdzimy to si? nie krytykujemy!


PS: Ty masz swoje zdanie. Toleruje je i szanuje. Ale prosz? nie nerwowo :D Nikt niczego udowodni? nie mo?e, ani ?e ty si? mylisz, ani ?e GM Praga. Dlatego dyskutujemy i doprowadzamy posty w ca?o?? "kup?" by mniej wi?cej przeanalizowa?, czy owe rzeczy s? realne czy te? nie... Wy = dostajecie reputa za posty, swoje zdanie ale prosz? si? nie obra?a?!
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP
Dobra wrzuce na luz ale i tak zostaje przy tym, ?e tam jest B??D.


" R?wnie dobrze mo?na powiedzie?, ?e Spike Sword jest wymy?lony"
Nie mo?na. Dlaczego? Bo znajduje si? na wyspie. Pe?no ludzi go widzia?o ale tamtego tunelu NIE.

Tak wog?le ide sprawi?, ?e on zniknie. Wcze?niej kto? pisa? o wodospadzie.. mo?e to by? prawda. Wi?c zobaczymy czy co? si?znim dzieje.


EDIT
Mit o wodospadzie obalony.
 
Last edited:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak narazie pozostaje nam tylko dalej szuka?, rozmy?la?, pyta?, czyta? i wszystko co mo?e pom?c w znalezieniu (lub obaleniu mitu) spike sworda na rooku. Bo jak narazie nie by?o dowod?w na zdobycie spike sworda na rooku (poza feralnym przeniesieniem gracza na maina), ale te? nie ma dowod?w na to ?e spike sworda nie da si? zdoby? na rookgaardzie :)
Mnie ciekawi fakt - co robi? brat si?str Bonecrusher na rookgaardzie - niedaleko katana room questu le?y dead pewnego pana, i to w?a?nie on.
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP
Mo?e walczy? na Rookgardzie? Znasz miejsce w Katana Quest gdzie jest pe?no trup?w? Odyb?a sie tam walka. A ten typek co ma sw?j grup mo?e zas?u?y? si? czym? na tej wojnie i dlateog tam le?y.
 

matixp

New User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Screen:
859978135

Link do silnika :

Skan :
 

elo1216

New User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

fgesjkdfpishfsuifhiesfhsuygesufygsuygeugfesuguyegsfyugsuygusguyedfgysugyugsuyufsuyeguyesgfuysgfuygseuyfgsuyefuysedfjesgyufehsuyrhgdweugfreshdysguehdghsdfdghfefsdde:curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse:
 
Joined
Dec 13, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Wg. mnie Spike Sword to tylko ozdoba. Tak samo mino mag,tarantula i ghoul. Cipsoft chce pokaza? co nas czeka na mainie i na czym mo?emy expi?. Je?li kiedykolwiek Spike Sword quest b?dzie dost?pny to nie dla FACC. A je?li chodzi o teleport to z tego co przeczyta?em w ksi?dze w Minohell to teleport jest niestabilny, a kiedy? prowadzi? do siedziby Minos?w, wi?c to znaczy ?e je?li by ten teleport zadzia?a?(w co w?tpi?) to czeka?a by Cie walka z kr?lem minotaur?w. A je?li chodzi o katakumby pr?bowa?em r??nych sposob?w cia? krwi, pot?w, wody itp. no i nie dosta?em ?adnego keya czy te? czego? innego. Kombinujcie je?li chcecie no ale szczerze w?tpie ?eby przed updatem 10.0 kto? zdoby? Spike'a. A co do Scale Armor w skrzynce za drzwiami w pokoju mino maga to wystarczy u?y? NG bota aby zobaczy? ?e tam jest w?ska ?cie?ka do teleportu.:cool:
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP
Ejj odkry?e? Ameryk?!
-.- Zb?dna wypowied? bo tylko powtarzasz.

Wi?c mo?e sobie co? podsumujmy.

1. Domniemane pr?by zdobycia SoF.
Cia?a-X
Boots of Waterwalking-X
Walka z Minotaur Mage-X

2. Fakty
Slythia przenios?a miecz z Mainlandu.Y
Miecz znika po stani?ciu na 2 kratki.Y
Teleport nie dzia?a. Kiedy? prowadzi? do nik?d.. s?u?y? jedynie do przyjmowania posi?k?w z Mintwallin.Y
Da sie przej?? przez pierwsze drzwi do Mino Room ale drugie ju? nie.Y
Miecz mog? dotkn?? tylko pokorni.Y
Master Slayer na Test Serwerze by? na wyspie z mieczem.Y

3. Powi?zania
NPC Dallheim. Podobno walczy? z Minotaurami ko?o Ghoul Room. Nie chcia? aby kto? jak wcze?niej (??) zabra? mu miecz wi?c go tam wyrzuci?.Przypuszczenie
Maze of Fury.Przypuszczenie
 
Joined
Dec 13, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nie wiem czy si? powtarzam bo nie chcia?o mi si? czyta? xxx tematu o ss... po prostu si? wypowiedzia?em... Mo?e kto? to napisa? jak tak to sory, a to moja propozycja... Nazbierajcie skrzynek, krzese? nawrzucajcie do wody jedn? na drug? p??niej wejd?cie do p?omieni i zabierzcie ss'a zniszczcie drog?, kt?r? tam weszli?cie i ju?. Nie wiem czy to mo?liwe ale mo?ecie spr?bowa?...
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

280rqsp.png

Obrazek zaci?gni?ty z TEGO tematu. Mamy co? nowego :D Sprawd?cie, czy da si? to wzi??, co? rzuci?/inne. Ja mam pacc na 30 dni samo aktywuj?cy si? i aktywuje rookera i inne chary na ferie ^.-
Wydaje mi si?, ?e mo?e to mie? zwi?zek z nowym/starym questem.
@edit
Gdzie ty tam widzisz bug ze ska?? :huh:
Tw?j raport przyjdzie do nich za 2 lata... wiesz ile noob?w im tak spamuje?
A ten kwiatek co go widzisz, mo?e by? specjaln? zmy?ka ^.-
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

19:50 You see a heaven blossom.
Czary mary?
Tak wgl obok jest bug z kamieniem, kt?rego zreportowa?em ;D.
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Kazsha repucik leci za czas/po?wi?cenie w?o?one w post.

Co do kwiatka - rzeczywi?cie ciekawy. Ska?a, HoneyComb i List. Z jednej strony mo?e mi si? wydawa?, ?e CipSoft specialnie umie?ci? kamyczek du?y na kwiatku, a LIST i HONEYCOMB rzucili gracze... ale =) nasz ukochany CipSoft lubi nas wprowadza? w b??d. P?ki co pozostaje nam quest na Salmony, w kt?rym jaki? tam Capitan umie?ci? sw?j list. Mo?e to ma jakies powi?zanie z wypraw? po rooku tego kapitana? xd
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP
W li?cie napisana jest tylko nazwa questu. That's all. Od tutora dowiedzia?em si?, ?e tam jest b??d graficzny. Przy kwiatku.
 

robert12

User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

temat bez sensu bo wiadomo niema spike sworda ,a jak by by? mo?na przypu?ci? jakis 30+lvl wyczysci questa 2lvl i 2 lvl wali jak 10 lvl cipsoft pomyslal<raczej,bo w niektorych sprawach nie mysli>
 
Top