What's new

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 17 29.3%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 23 39.7%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 13 22.4%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 5 8.6%

  • Total voters
    58
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Moim zdaniem tak?e ranga Aktywny powinna zosta? na forum.
To dzi?ki niej ludzi pisz? wi?cej post?w , staraj? si? wi?cej pomaga? na forum jak i w jego rozwoju. Mam nadzieje , ?e ranga zostanie.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Moim zdaniem tak?e ranga Aktywny powinna zosta? na forum.
To dzi?ki niej ludzi pisz? wi?cej post?w , staraj? si? wi?cej pomaga? na forum jak i w jego rozwoju. Mam nadzieje , ?e ranga zostanie.
To dzi?ki niej ludzie s? aktywni, ale co to za aktywno??. ?e kto? ma zwiekszon? szans? na moderatora, to znaczy ?e musi by? aktywny i tylko takiego zauwa??, a 'aktywnych' u?ytkownik?w na forum jest mn?stwo, tylko ?e posad? aktywnego dostaj? osoby sprzymierzone z kt?rym? z kadry. Sens tej rangi jest nijaki, Tak jak supportu.
Support te? dostaj? koledzy mod?w, admin?w, globali i menad?s?w.
A ten support albo jest od niczego albo pe?ni rol? moderatora, wi?c sama ranga jest do nic potrzebna.
Je?li m?wimy o rangach, to tak?e zb?dn? jest manager, bo nie ma wi?kszych uprawnie? ni? moderator. Nie ma dostepu do panelu admina i w?a?ciwie to manager si? obija, bo zwolniony jest z moderowania a i tak nie ma uprawnie? admina.

Dla mnie manager, support i aktywny s? do niczego.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Support te? dostaj? koledzy mod?w, admin?w, globali i menad?s?w.
To zjawisko jest znane na ka?dym forum.

Je?eli Managerowie s? na tyle zdolni i inteligentni ( cze?? Seylit ;) ), to s? w stanie wykorzysta? t? rang? do pewnych cel?w.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

To zjawisko jest znane na ka?dym forum.
Je?eli Managerowie s? na tyle zdolni i inteligentni ( cze?? Seylit ;) ), to s? w stanie wykorzysta? t? rang? do pewnych cel?w.
Albo zajmuj? si? moderatorowaniem, albo niczym, bo nie maj? dost?pu do panelu admina.
Wi?c poco sama ranga manager, skoro albo m?g?by mie? admina albo globalusa-falusa.
Mo?e i ten tw?j Sejlit jest dobry - w to nie w nikam - ale jest dobrym moderatorem maksymalnie, bo skoro global wszystko moderuje, sciaga ostrzezenia itp., to co innego mo?e robi? manager skoro nie ma dost?pu do panelu admina.
W skr?cie to wystarczy uzytkownik, mod, global i admin.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Zamiast bezsensownie rozdawa? rang? niekompetentnym do tego osobom tylko ?eby kto? w niej by? mo?na inaczej j? wykorzysta?. Skoro forum te? nie zarabia milion?w chocia? s? reklamy z kt?rych pewnie nawet 1/3 tego co dostajecie nie idzie na forum to mo?na by?oby za tak? rang? wysy?a? smsy. To wcale nie kupowanie rangi dla kolorku za smsa, tylko pomog?oby to i rozwin??o forum. Wystarczy?oby po prostu zmieni? nazw? na donatora i jazda.

Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Hmm a tak w sumie to po co za?o?yliscie ten temat ? ?eby zna? zdanie u?ytkownik?w na ten temat ? hmm... jest o wiele wi?cej wa?niejszych spraw ni? dylemat czy ranga Aktywni ma by? czy te? ma jej nie by? rzucie kostk?, a si? dowiecie...

uwa?am, ?e bez sensu temat i to wsyzstko :]

a kto pierwszy da mi ostrze?enie (post nie na temat) b?dzie b?ogos?awiony, wi?c ?piesz si? kadro ... ;)
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Albo zajmuj? si? moderatorowaniem, albo niczym, bo nie maj? dost?pu do panelu admina.
Wi?c poco sama ranga manager, skoro albo m?g?by mie? admina albo globalusa-falusa.
Mo?e i ten tw?j Sejlit jest dobry - w to nie w nikam - ale jest dobrym moderatorem maksymalnie, bo skoro global wszystko moderuje, sciaga ostrzezenia itp., to co innego mo?e robi? manager skoro nie ma dost?pu do panelu admina.
W skr?cie to wystarczy uzytkownik, mod, global i admin.
Na sam pocz?tek pisz?c poprzedniego posta mia?em na my?li aktywnych do wykorzystania przez manager?w.
Do pewnego momentu te? tak uwa?a?em, ?e ta bia?a ranga jest zb?dna. Z czasem Manager jest potrzebny, sam nim jestem na innym forum, kt?rego imienia nie wolno wymienia?. I te? maj? sporo pracy, ni? si? wydaje. Jednak?e sporo pracy jest dopiero wtedy, kiedy hierarchia jest uporz?dkowana, a zasady wewn?trzne kadry s? postawione i przestrzegane. A wspomnia?em Seylita, bo wiem, ?e ten zawsze ma jakie? dobre reformy w g?owie. Ale czy je dobrze wykorzystuje i si? sprawdzaj? - tego si? nigdy nie dowiem. :p
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Na sam pocz?tek pisz?c poprzedniego posta mia?em na my?li aktywnych do wykorzystania przez manager?w.
Do pewnego momentu te? tak uwa?a?em, ?e ta bia?a ranga jest zb?dna. Z czasem Manager jest potrzebny, sam nim jestem na innym forum, kt?rego imienia nie wolno wymienia?. I te? maj? sporo pracy, ni? si? wydaje. Jednak?e sporo pracy jest dopiero wtedy, kiedy hierarchia jest uporz?dkowana, a zasady wewn?trzne kadry s? postawione i przestrzegane. A wspomnia?em Seylita, bo wiem, ?e ten zawsze ma jakie? dobre reformy w g?owie. Ale czy je dobrze wykorzystuje i si? sprawdzaj? - tego si? nigdy nie dowiem. :p
S?uchaj, je?li chodzi o hierarchie, to albo kto? ma w?adz? despotyczn? - xd - jako admin albo ma tylko dost?p do panelu moda i mo?e ewentualnie moderowa? wszystko.
Je?li seylit ma dobre koncepcje, chce dobrze zrobi? itditp to niech nikt go nieogranicza bia?asem - managerem - tylko niech ma tego adymina. Ale takto to robi to samo co global. Nic innego. Co z tego, ?e ma wy?sz? range, jak nie ma szans ?adnych to wykaza?.
Albo Glob albo mod. Menajd?a ne ma sensusa



... the same as aktywny.
Ci te? niemaj? co robi?, tylko wciskaj? te posty z nadziej?, ?e wycisn? supporta albo moda, ale sama ranga nie ma sensu.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Hmm a tak w sumie to po co za?o?yliscie ten temat ? ?eby zna? zdanie u?ytkownik?w na ten temat ? hmm... jest o wiele wi?cej wa?niejszych spraw ni? dylemat czy ranga Aktywni ma by? czy te? ma jej nie by? rzucie kostk?, a si? dowiecie...
uwa?am, ?e bez sensu temat i to wsyzstko :]
a kto pierwszy da mi ostrze?enie (post nie na temat) b?dzie b?ogos?awiony, wi?c ?piesz si? kadro ... ;)
Ja rozumiem, ?e Doda mog?aby dosta? rang? najwi?kszego pustaka jaki ?yje na naszej galaktyce. Ale powiedzcie mi prosz?, co ten Zozol tutaj w og?le robi? Poza paroma postami kt?re s? zwyk?ym spamem prosi si? o ostrze?enia. Wiem, ?e jest weekend i administracja mo?e troch? wypi? i po pijaku przydziela? rang?, ale ja komu? takiemu nawet po paru litrach w?dki bym nie da? aktywnego.
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Hmm a tak w sumie to po co za?o?yliscie ten temat ? ?eby zna? zdanie u?ytkownik?w na ten temat ? hmm... jest o wiele wi?cej wa?niejszych spraw ni? dylemat czy ranga Aktywni ma by? czy te? ma jej nie by? rzucie kostk?, a si? dowiecie...
uwa?am, ?e bez sensu temat i to wsyzstko :]
a kto pierwszy da mi ostrze?enie (post nie na temat) b?dzie b?ogos?awiony, wi?c ?piesz si? kadro ... ;)

Powiedz po prostu, ?e nie masz argument?w za utrzymaniem aktywnych, a najzwyczajniej w ?wiecie chcesz grza? dup? w?r?d kolorowych.

Sama kadra na podstawie do?wiadczenia w prowadzeniu forum powinna oceni?, czy egzystowanie aktywnych ma sens.
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

2. Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

Spoczywaja na laurach - mozna przeciez podniesc limit postow wymaganych na ta range.
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ja rozumiem, ?e Doda mog?aby dosta? rang? najwi?kszego pustaka jaki ?yje na naszej galaktyce. Ale powiedzcie mi prosz?, co ten Zozol tutaj w og?le robi? Poza paroma postami kt?re s? zwyk?ym spamem prosi si? o ostrze?enia. Wiem, ?e jest weekend i administracja mo?e troch? wypi? i po pijaku przydziela? rang?, ale ja komu? takiemu nawet po paru litrach w?dki bym nie da? aktywnego.


Nie wiesz za co dosta?em rang?, wi?c si? nie wypowiadaj na ten temat. Rang? aktywni nie dostaje si? TYLKO za pisanie post?w, lecz r?wnie? za pomaganie w konkursach i wog?le a z reszt? nie b?d? Ci t?umaczy? takich rzeczy. Masz swoje zdanie na ten temat ja mam swoje. ;)
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Co z tego, ?e ma wy?sz? range, jak nie ma szans ?adnych to wykaza?.
Nie musi tego wykazywa? normalnym u?ytkownikom, ?eby pokaza? na co ich sta?. Zajmuj? si? g??wnie sprawami kadry, pilnuj? moderator?w i globali. Mo?liwe, ?e od ka?dego otrzymuj? cotygodniowe raporty i mo?liwe, ?e dziel? zadania przydzielone od admin?w albo mo?liwe, ?e jeszcze wiele innych spraw, o kt?rych ty i ja nie musz? wiedzie?.
 
Last edited:

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ja rozumiem, ?e Doda mog?aby dosta? rang? najwi?kszego pustaka jaki ?yje na naszej galaktyce. Ale powiedzcie mi prosz?, co ten Zozol tutaj w og?le robi? Poza paroma postami kt?re s? zwyk?ym spamem prosi si? o ostrze?enia. Wiem, ?e jest weekend i administracja mo?e troch? wypi? i po pijaku przydziela? rang?, ale ja komu? takiemu nawet po paru litrach w?dki bym nie da? aktywnego.
Zozolek dosta? rang? za robienie sygn na zam?wienie, tak mi si? zdaje.

@topic
Jestem za zostawieniem rangi Aktywni, poniewa? tylko po ni? u?ytkownicy si? staraj? i chc? to osi?gn??.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Nie musi tego wykazywa? normalnym u?ytkownikom, ?eby pokaza? na co ich sta?. Zajmuj? si? g??wnie sprawami kadry, pilnuj? moderator?w i globali. Mo?liwe, ?e od ka?dego otrzymuj? cotygodniowe raporty i mo?liwe, ?e dziel? zadania przydzielone od admin?w albo mo?liwe, ?e jeszcze wiele innych spraw, o kt?rych ty i ja nie musz? wiedzie?.
Je?eli nie b?dzie tego pokazywa? zwyk?ym, szarym u?ytkownikom to sko?czy jako po?miewisko tego portalu bo nie tylko ma szpanowa? przed administracj? ale dawa? przyk?ad wszystkim tutaj jako aktywny.
Zozolek dosta? rang? za robienie sygn na zam?wienie, tak mi si? zdaje.

@topic
Jestem za zostawieniem rangi Aktywni, poniewa? tylko po ni? u?ytkownicy si? staraj? i chc? to osi?gn??.
Szkoda tylko, ?e niekt?rzy po t? rang? przeszli by nawet po trupach.

@down
Pomy?l teraz co napisa?e?. Sprawd? prosz? Ci? w wikipedii co znaczy to co przed chwil? okre?li?e? swoimi, niestety b??dnymi wyrazami. Je?li masz zamiar tworzy? w?asne znaczenia wyraz?w to proponuj? w zupe?nie inny spos?b bo tym razem za choler? Ci to nie wysz?o.
 
Last edited:

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Zozolek dosta? rang? za robienie sygn na zam?wienie, tak mi si? zdaje.


niestety ?le Ci si? zdaje ;)

A tak wog?le to prosz? ?eby?cie nie pisali takich g?upstw, ?e mam ma?o post?w i dosta?em rang? "aktywny". S?owo aktywny nie oznacza, ?e napierdziela? jak najwi?cej post?w, bo kto? mo?e mie? 60 sensownych, a kto? 200 bezsensownych :/ S?owo aktywny oznacza r?wnie? zaanga?owanie na forum pomaganie itd. :/
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

bo kto? mo?e mie? 60 sensownych, a kto? 200 bezsensownych
No, a wiewi?rka siedzi i zawija si? do Gieremka... czy jako? tak. We? nie k?am, ?e nabi?e? te posty gdzie? indziej ni?eli w Powitalni....[ironia]
Zajmuj? si? g??wnie sprawami kadry, pilnuj? moderator?w i globali.
Czyli zajmuj? si? czym?, co ka?dy znudzony admin robi. To nie jest praca, to jest siedzenie i gapienie si? na list? ostatnich poczyna? moderator?w, a jak mu si? nudzi, to przyzna komu? 10-pktowe ostrze?enie z dopiskiem:
"?e tak powiem - wypie*dalaj" - I to jest sytuacja realna, z tym, ?e zrobi? to by?y Manager Uncross i znajduje sie z tym temat w 'propozycje zmian'.
Inn? sytuacj? jest 9-pktowe ostrze?enie za 'Mega g?upot?' - tu ju? niepamietam, ale sytuacja realna.
Takie wiadomo?ci kiedy? by?y publiczne, nie wynosze zadnych sekretnych spraw kadry. Wszystko publiczne.
Mo?liwe, ?e od ka?dego otrzymuj? cotygodniowe raporty i mo?liwe, ?e dziel? zadania przydzielone od admin?w albo mo?liwe, ?e jeszcze wiele innych spraw, o kt?rych ty i ja nie musz? wiedzie?.
Cotygodniowe raporty - bo moderatorzy nie maj? tyle pracy, ?eby co pi?c minut siedziec i patrzec co robi. Tylko wejdzie raz na tydzien, zbanuje pierwszego lepszego i wyjdzie. Taka jest praca managera.
Zadania przydzielone przez admina - do biedronki po snickersa i spowrotem mierz?c przy tym czas. Takie s? questy admina.
Je?eli nie b?dzie tego pokazywa? zwyk?ym, szarym u?ytkownikom to sko?czy jako po?miewisko tego portalu bo nie tylko ma szpanowa? przed administracj? ale dawa? przyk?ad wszystkim tutaj jako aktywny.
Szkoda tylko, ?e niekt?rzy po t? rang? przeszli by nawet po trupach.
Zgadzam si? antu?.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Teraz wszem i wobec wyg?osz? kazanie prawie jak ksi?dz. Co wam z tego administracjo moja kochana, ?e par? os?b uszcz??liwicie kolorkiem i dacie pow?d do dumy jak i pisania post?w skoro 100 innych u?ytkownik?w b?dzie chcia?o ich degradacji? Tak, tak lubicie sta? przy swoim ale w tym wypadku powinni?cie ust?pi? i chocia?by po samej ankiecie wywnioskowa?, ?e ta ranga niczemu si? tu nie przyczynia, a jedynym trafnym rozwi?zaniem jej dodawania jest zmiana nazwy i mo?liwo?? wysy?ania sms?w ?eby j? zdoby? albo organizowanie konkurs?w w kt?rych w?a?nie donator b?dzie do wygrania. Raz na zawsze sko?czcie z tymi niepotrzebnymi rangami. Jak kto? si? stara to i moderatora szybko zdob?dzie, ot tak.
wi?c prosz? bardzo znajd? mi chod? jeden post m?j post w powitalni jak znajdziesz chocia? jeden (w co w?tpie) to sam zrezygnuje z rangi "aktywnego"
Dla mnie tylko jeden post zwi?zany z Tob? mo?e by? warto?ciowy - po?egnalny temat.
 
Last edited:

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

No, a wiewi?rka siedzi i zawija si? do Gieremka... czy jako? tak. We? nie k?am, ?e nabi?e? te posty gdzie? indziej ni?eli w Powitalni....[ironia]


wi?c prosz? bardzo ;) znajd? mi chod? jeden post m?j post w powitalni jak znajdziesz chocia? jeden (w co w?tpie) to sam zrezygnuje z rangi "aktywnego" ;)
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

wi?c prosz? bardzo ;) znajd? mi chod? jeden post m?j post w powitalni jak znajdziesz chocia? jeden (w co w?tpie) to sam zrezygnuje z rangi "aktywnego" ;)
I znowu g?upie argumentowanie... Mowilem, ?e to ironia, nie czujesz tego i mo?e zapach geja ci to maskuje.... Czujesz geja?

Aktywni, Managerowie, RedAktorzy, Support, Technicy s? niepotrzebni. Starczy tylko mod, global, admin i tyle.
 
Status
Not open for further replies.
Top