What's new

Polskie znaki.

Status
Not open for further replies.

Retard

User
Joined
May 29, 2010
Messages
46
Reaction score
5
Age
29
Witam.

Mam taki problem z polskimi znakami. Ot??, dzia?aj? mi one, gdy ja sam co? napisz?. Poka?e to na przyk?adzie z?otej zbroji:
zlotazbroja1.png


Lecz gdy u?yj? polskim znak?w do nazwy jakiej? rzeczy, wychodzi co? takiego:
zlotazbroja2.png


Kodowanie w items.xml na pocz?tku ustawi?em na ISO-8859-2 i powinno poprawnie dzia?a?, lecz niestety i tak nie dzia?a?o. Potem spr?bowa?em innych kodowa?, takich jak Windows-1250, UTF-8, ISO-8859-5 i wielu innych (chod? nie wszystkich), lecz i tak nie dzia?a?o tak jak powinno.
A wi?c moim pytaniem jest, czy kto? wie jak to naprawi? i czy m?g?by mi pom?c rozwi?za? m?j problem? Bo ja ju? na prawd? nie wiem co robi?, a nie chc? si? poddawa? po tylu pr?bach naprawiania tego.

Reputacji jak na razie zaproponowa? nie mog?, poniewa? nie mam 30 post?w, ale mam nadziej? ?e kto? i tak mi pomo?e.
By?bym bardzo wdzi?czny za jak najszybsz? odpowied?.

Regards.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Polskie znaki.

W Tibia.pic masz do wszystkich obrazk?w dodane polskie znaki? Bo jest ich tam ze 4. W sourcach nic si? nie zmienia, gdy? sam szuka?em. Mo?e w kliencie jest mo?liwo?? zmiany? Mowa tutaj o kodzie ?r?d?owym klienta.
 

Acetone

Active User
Joined
Nov 22, 2010
Messages
108
Reaction score
35
Odp: Polskie znaki.

Niestety tutaj na nic nie poradzisz...
Nawet na otlandzie nie uporali si? z tym...
Nie zrobisz tego...

Regards,
Acetone
 

Retard

User
Joined
May 29, 2010
Messages
46
Reaction score
5
Age
29
Odp: Polskie znaki.

W Tibia.pic masz do wszystkich obrazk?w dodane polskie znaki? Bo jest ich tam ze 4. W sourcach nic si? nie zmienia, gdy? sam szuka?em. Mo?e w kliencie jest mo?liwo?? zmiany? Mowa tutaj o kodzie ?r?d?owym klienta.
Polskie znaki doda?em tylko w jednym na cztery pliki, ale w?tpi? ?eby to co? zmieni?o, poniewa? zamiast jednej literki "?" wy?wietlaj? si? jakie? 4 inne.


Niestety tutaj na nic nie poradzisz...
Nawet na otlandzie nie uporali si? z tym...
Nie zrobisz tego...
Regards,
Acetone
To wyt?umacz mi, jakim cudem na niekt?rych OTS dzia?aj? polskie znaki?

Regards.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Polskie znaki.

A gdyby? dla wszystkich czterech plik?w z tibia.pic zmieni? te szlaczki na polskie znaki?
#2up
Ja tak?e widzia?em na OTSie polskie znaki, dzia?aj?ce. Cho?by GrimOt.
 

Retard

User
Joined
May 29, 2010
Messages
46
Reaction score
5
Age
29
Odp: Polskie znaki.

To zr?b tam gdzie jest ? wstaw ten co wy?wietla sie w tibii czyli:
Regards,
Acetone
Niestety, to nic nie zmieni?o...

Teraz spadam na si?owni?, a jak wr?c?, to zmieni? polskie znaki w tych 3 plikach w kt?rych jeszcze nie zmieni?em... Mam nadziej?, ?e to zadzia?a, bo powoli zaczyna mnie ju? to lekko wkurza?... :p


Regards.
 
Status
Not open for further replies.
Top