What's new

Argaadon City by Becku v1.0b

Status
Not open for further replies.

Becku

New User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym, 2011 roku!
Chcia?bym Wam dzi? przedstawi? wersj? beta mojej nowej mapy pod protok?? 7.6
Mapa jest jeszcze niesko?czona, bo opr?cz miasta b?d? jeszcze na po?udniu i wschodzie, za murami Argaadon, wie? i expowisko Dragon Land. Pr?cz tego w planach s? podziemia miasta z domkami i expowiskami na takie monsters jak: Rotworm, Troll, Rat.
Mo?e mapa wydaje si? ma?a lecz tak naprawd? Argaadon jest przeogromne. Nie Brakuje tu ukrytych wej?? do domk?w i NPC "buszuj?cych w krzakach".
Park, bagno bok statku, laski i rzeka, na kt?rej wzniesiona jest Argaadon's Villa nadaj? miastu klimat krainy b?ogiego spokoju.
Stara?em si?, by mapa nie by?a "kwadratowa". Nie korzysta?em z automatycznego ustawiania kraw?dzi. Wszystkie robi?em sam, by by?o ?adniej i dok?adniej. Dba?em o szczeg??y, tj. kwiaty, ozdoby, kamienie. ?adnie te? my?l? wygl?da ten mur, kt?ry tak jakby zosta? rozbity przez wod?, a na jego kra?cach widoczny jest gruz.
Nie wzorowa?em si? na ?adnej innej mapie. Stara?em si?, aby by?a to w pe?ni moja, samodzielna praca.
Wiem, ?e do perfekcji wiele brakuje lecz prosz? o wyrozumia?o??, bo to moja pierwsza mapa :) Z biegiem czasu i nabieranego do?wiadczenia na pewno b?dzie ona stawa?a si? lepsza.
Oto screeny:

screen1hv.png

screen2pi.png

screen3s.png

screen4p.png

screen5y.png

screen6qs.png

screen7y.png

screen8e.png

screen9sp.png

screen10a.png

A oto i ca?a mapa z widoku parteru (jak wida? expowiska s? jeszcze w powijakach, a gdzieniegdzie wida? niedopracowane elementy, ale to niestety brak czasu):
cityjk.png

Prosz? o sprawiedliwe oceny.
W razie jakby linki nie chcia?y si? za?adowa? do??czam w code:











 

Pacyna86

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

ale g?wno kwadratowe. Pracuj.
 

Becku

New User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

Ale wypowiedzi trzy wyrazowej w stylu dziecka neo, kt?re dopiero co ujrza?o map? i ocenia, a nie ma o tym zielonego poj?cia to nie potrzebuj?. G?wno to Ty sobie mo?esz na klopie postawi?. Je?eli chcesz ocenia? rozbuduj wypowied?, a nie spamuj temat. Nast?pny dziesi?ciolatek, kt?remu wydaje si?, ?e wszystko wie. Je?eli tak dobrze oceniasz, ?e nie masz nic wi?cej do powiedzenia na temat mojej kilku lub nawet kilku nasto godzinnej pracy nad detalami i szczeg??ami, to pochwal si? jak?? swoj? super prac?, kt?ra zwali mnie z n?g?! Je?eli nie masz to si? lepiej nie udzielaj.

Notka moderatorska:
Oj kolego, trzymaj j?zyk za z?bami..
Wystarczy zaraportowa?, a ja "nagrodz?" autora postu
 
Last edited by a moderator:

Pacyna86

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

No rzeczywi?cie na tej mapie s? tak uj?te fantastycznie detale, ?e a? oczy szczypi?.
Nie b?d? odpowiada? co my?le o tobie na temat Twoich sugestii o tym ?e mam 10 lat bo uzy?em s?owa "g?wno", bo to nie ma sensu i to ?wiadczy o tobie ?e rozpoznajesz wiek cz?owieka po jednym s?owie.

Popatrz teraz na ostatni screen. Co tu jest fantastycznego? Domki - same kwadraty, Cale miasto - kwadrat, w kilku miejscach trawiasto a na nich najebane bez pomys?u zielska, co prawda miasto du?e ale jak ju? wspominalem kwadrat na kwadracie wi?c pracuj ziomu?. Prac mi sie nie chce wklejac
PS. ratuje cie przed mianem psiego g?wna to ?e fajnie uj??e? zniszczony mur wlewaj?cego si? "morza"

Stara?em si?, by mapa nie by?a "kwadratowa"
heh. Postaraj sie bardziej
 
Last edited:

Misio021

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
230
Reaction score
2
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

Jednym s?owem jeden wielki KOLOCEK a nie mapa.Stary lepiej wez sie za nauke a nie do mapowania bo porazka co ty zrobiles jeszcze autoboter i same kwadraty porobiles ;/
 

czarodzej

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

Przykro mi stwierdzic ale kwadratowe rzeczy zrobione na twojej mapke sa bardzo widoczne i nie do przeoczenia fantazje masz o tym nie moge zaprzeczyc tylko musisz przylozyc sie troche do lepszego odtworzenia wiecej detali bardziej dokladniej rob swoje mapki mniej ale dokladniej lepiej na tym wyjdziesz :) i uwazaj na te kwadraty proboj robic jak najmniej autoborderem:)

@edit :)
mala uwaga do tego bo przetem nie zobaczylem do konca :)
staraj sie roznorodnie stawiac rozne rzeczy i rozne rodzaje przedmiotow prosze nie rob odbic lustrzanych bo takie cos tylko robi sie monotonia na calej mapke a tego zaden gracz nie chce i nie lubi takich samych miejsc :)
 
Last edited:

Becku

New User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

1. Nie u?ywa?em autoborder'a w og?le bo mnie wkurza? jak sam wstawia? kraw?dzie gdy wycina?em fragmenty.

2. Temat tymczasem do usuni?cia. Przerabiam to miasto i dodaj? expy wed?ug wskaz?wek.

Bardzo podoba? mi si? komentarz czarodzieja i drugi Pacyny - wreszcie jakie? konkrety a nie tylko tekst typu "kwadratowe g?wno" lub "co ty odjeba?e?".
 

Tutti Frutti

Advanced User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
381
Reaction score
10
Age
28
Odp: Argaadon City by Becku v1.0b

Mapa jest normalnie do d...!
Cz?owieku po grzyba wstawiasz du?e ro?liny (kwiaty) na bagna?? albo te kamienie kolorwe na ?rodek drogi?? I te ma?e statki to ozdoba do domku a nie do plywania po wodzie!
Dla dobra ciebie nie ocenie!
 
Status
Not open for further replies.
Top