What's new

Zostanę Administracja serwerem(dedykowanym), Inwestor, Webmaster

Lopus

Advanced User
Joined
Jun 17, 2011
Messages
206
Reaction score
9
Dzie? Dobry Pa?stwu!

Postanowi?em zajrze? na forum i od?wie?y? par? kontakt?w sprzed paru lat.

Przy okazji wst?pi?em do tego dzia?u ?eby przekaza? Wam kilka wiadomo?ci.


Bez-nazwy_qxnrswp.jpg


Ot??, chcia?bym zaprezentowa? Wam moje "CV", a w zasadzie chce tutaj powiedzie? czym m?g?bym si? zaj?? i czego dok?adnie szukam.
Nie b?d? oszukiwa?, chce znale?? sobie dodatkowe zaj?cie. Moja firma jest ju? na takim etapie ?e nie musz? po?wi?ca? jej ju? tyle czasu co kiedy?.
Postanowi?em ?e powr?c? do tematyki, kt?r? kiedy? bardzo lubi?em.

Ch?tnie zostan? osob?, kt?ra:
- Zainwestuje w ciekawy projekt: Jestem w stanie w?o?y? pieni?dze w projekt, kt?ry jest odpowiednio przemy?lany, wyr??nia si? i nie jest banalny. Je?eli masz co? takiego mo?esz by? pewien, ?e na pewno mnie zaciekawisz i b?dziemy mi?li o czym rozmawia?. Je?eli natomiast chcesz po prostu uruchomi? co? gotowego i pr?bowa? to sprzeda? nawet nie trud? si? ?eby do mnie pisa?.
Mog? zapewni? grafik? strony, jakie? dodatkowe elementy graficzne. Dodatkowo oczywi?cie zapewniam profesjonalny hosting, o kt?rym opowiem te? troch? p??niej. Oczywi?cie jestem w stanie zapewni? tak?e ?rodki na porz?dn? reklam?.

- Administracja serwerem(dedykowanym): Z przyjemno?ci? zostan? Twoim administratorem Twojego serwera. Zarz?dzanie, zapewnianie bezpiecze?stwa serwera oraz strony (forum) etc. Wykluczanie awarii oraz optymalna konfiguracji maszyny aby ta zapewnia?a jak najlepsze wyniki serwerowi. Posiadaj?c kilkuletnie do?wiadczenie jestem w stanie perfekcyjnie wype?nia? swoje obowi?zki i nie zawie?? na ?adnej linii. Sam wybieram najlepszy serwer pod konkretne wymagania oraz konfiguruje go od pocz?tku do ko?ca.

- Zarz?dzanie stron?: Jestem w stanie rozwija?, poprawia?, pilnowa? Twojej obecnej strony, kt?r? masz po??czon? ze swoim serwerem. Strona wbrew pozorom to nie tylko miejsce gdzie gracz mo?e stworzy? konto i nim zarz?dza?. Jest to jedna z wa?niejszych cz??ci promocji reklamowej w tych czasach. Dodatkowo wa?ne jest aby strona oraz sama konfiguracja by?a dobrze zabezpieczona oraz zoptymalizowana. Operacje na bazach danych s? dra?liwym tematem i trzeba odpowiednio do tego podej??.

- Stworzenie strony: Je?eli potrzebujesz to bez ?adnego problemu jestem w stanie stworzy? ca?y skrypt z wszystkimi podstawowymi funkcjami dla Twojego serwera. Nie musisz martwi? si? o to ?e strona, kt?rej u?ywasz dost?pna jest w internecie i ka?dy ma dost?p do kodu. Niestety ale strony, kt?ry zosta?y stworzone i oddane za darmo w czelu?ci internetu cz?sto maj? ma?e lub wi?ksze b??dy w kodzie, kt?re spowodowa? mog? niechcian? autoryzacje ( w?amanie ). Dobrym posuni?ciem jest posiadanie indywidualnej strony, kt?ra nie jest dost?pna dla szerszego grona os?b. Nie czekaj a? padniesz ofiar? ataku. Napisz do mnie :)

- Skrypty Lua: Dla os?b, kt?re wsp??pracuj? ze mn? w jednym z powy?szych punkt?w dodatkowo mog? ?wiadczy? us?ugi jako skrypter lua. Nie chce jednak aby by?o to moje g??wne zaj?cie.


Wynagrodzenie z ka?dym b?d? omawia? indywidualnie. Wszystko zale?e? b?dzie od typu projektu, jego jako?ci itd.

Podstawowym warunkiem, kt?ry trzeba spe?ni? jest posiadanie oleju w g?owie. Nie mam zamiaru rozmawia? z lud?mi, kt?rzy w og?le nie wiedz? czego chc?.

Tak?e je?eli spe?niasz powy?szy punkt i jeste? zainteresowany wsp??prac? ze mn? zapraszam do kontaktu.
GG: 3310475 lub wiadomo?? prywatna na forum.

 
Top