What's new

AkademickiOTS? Zapraszam do tematu

Savl

New User
Joined
Aug 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Siemka,

Temat już założyłem na osobnym forum, ale tam za bardzo nie ma chętnych heh. Może tutaj ktoś będzie chętny.
Zamierzam postawić OTSa na podstawie Akademickiego.
To jest YurOTS by Krysiek i w miarę sporo rzeczy jest tam porobionych jak np.:
  • Bug Bow+Broń
  • Rook (Taki jak na Aka)
  • Czary (ademo libertas, exori mas, pavlus uber exori, anhedonia)
  • Działające Softy, SW, Blue Robe, Mystic Turban, DSH
  • Potwory (Belfegor, Nelfegor, Dark Messenger, Herman IV itd.) - Brakujące cały czas dodaje
  • Mapa jest ciągle poprawiana o brakujące expowiska/questy i oczywiście własne autorskie expy/questy również dodaję

Oczywiście jest sporo bugów i błędów w skryptach, które staram się również poprawiać szukając odpowiedzi na forach, ale wiadomo, że to stary silnik i ciężko cokolwiek na jego temat już znaleźć. Ja się nie znam za bardzo na skryptowaniu. Potrafię zrobić jakieś banalne rzeczy i to wszystko.

Do czego zmierzam... Chciałbym odpalić Akademickiego i go ciągle rozwijać. Nie zależy mi na liczebności graczy ani na profitu z tego serwera. Pieniądze, które zarobiłby serwer przeznaczałbym na opłacenie VPS/Dedyka a resztę na programistów. Aktualnie sam opłacam VPS i testuje sobie wszystko co robię.
Robię to z czystej pasji i przyjemności :)

Pytanie czy są jakieś osoby chętne do dołączenia do ekipy bądź samej pomocy w kilku skryptach żeby odpalić dobry działający serwer?
Za pomoc w serwerze mogę zaoferować specjalny outfit na postać + domek w wybranym przez siebie miejscu (oczywiście w miarę normalnym) jak oficjalnie serwer wystartuje :)

Pozdrawiam
 
Top