What's new

Album dla wszystkich Rookstayerów

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Tak wi?c stworzy?em ten temat poniewa? nieraz kto? chce si? pochwali? np swoim awansem b?d? dobrym trapem i nie ma gdzie wrzuci? screena. W tym temacie mo?na umieszcza? zdj?cia tylko i wy??cznie z Rookgaardu, mo?na je r?wnie? komentowa?.

---

Zaczn? ja:

To zdj?cia z moich starych char?w. Jak awansuje na jaki? sensowny level moim aktualnym charem to te? umieszcz? screeny.

Przygotowanie do trapu !
screenztibia0010dq4.jpg


Trapy !
screenztibia0013ax5.jpg


screenztibia0030ym5.jpg


ten1sz8.jpg



No i awans na....10 lvl xD

screenztibia0042yt1.jpg


M?j ma?y dobytek
kasarx6.jpg


Jak znajd? to wrzuc? wiecej screen?w.
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Huhu. Ca?kiem niez?e te trapy. Szkoda ,?e cipy teraz powi?kszy?y korytarze i o trapie ju? nie ma mowy.

Xinetta... Valoria? Nie myle si?? Gra?em tam troszke na rooku i pami?tam ,?e on mia? co? ko?o 35lvl'a. Na Twoim screenie ma 14... stare czasy xP

Btw. Widze ,?e dzia? wywalczyli?cie xD

#koko
A mo?esz napisa? kt?ry to axe Ci wpad?? =o
 
Last edited:

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
1st screen ma?y adv:
10314419fc9.jpg


@ M@rtin
Trenuje for fun :) by by?o jakie? zaj?cie i bo lepszego eq na razie nie mia?em
 
Last edited:

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Fajne screeny, mo?e wrzu? z aktualnego stanu postaci ?
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Huhu. Ca?kiem niez?e te trapy. Szkoda ,?e cipy teraz powi?kszy?y korytarze i o trapie ju? nie ma mowy.

Xinetta... Valoria? Nie myle si?? Gra?em tam troszke na rooku i pami?tam ,?e on mia? co? ko?o 35lvl'a. Na Twoim screenie ma 14... stare czasy xP

Nie, Xinetta gra? na furora :). Tak wtedy mia? 14 level. To by?o rok temu.

#koko

Jaki axe fighting? Ty "walisz z aksa" czy trenisz 4fun?
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
bardzo fajne ssy, dawajcie ich wi?cej bo chce poznac rook z innej perspektywy. pozdrawiam i rzycze dalszych sukces?w na rooku.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Wiedzieli?cie ?e w tym update dodali na Rookgaardzie Tarantule? Tylko na tej samej zasadzie co Mino Mage i Ghoul - nie da si? zabi?.

beztytuupd2.png
 
Joined
Apr 4, 2008
Messages
47
Reaction score
1
a czy tam gdzie jest miejsce tarantuli nie moze wejsc ktoras z profesji na wyspie przeznaczenia x/?
 

Baju94

User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
31
Reaction score
1
No No ?adne te Screeny a jak to? Tarantula na Rooku? powiedzcie gdzie to jest? na Facc czy Pacc Area? chcia?bym to sprawdzi? =)
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Patrzcie co dzi? znalaz?em w deadzie na ratach :).

beztytuuvc6.jpg


Przypomn? ?e viali nie mo?na ju? nigdzie zdoby? na rookgaardzie :). Niedawno mia?em jeszcze antidote rune ale nie logowa?em si? na depo chary i mi skasowali.

@edit

Znalaz?em r?wnie? miejsce gdzie moge zostawia? depo chara. Mog? wrzuca? tu itemsy i nikt mi nie zabierze bo noobki nie wiedz? jak tam wej?? ;0.

beztytuu2rn1.jpg
 
Last edited:

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
@up

Musisz zeskoczy?.

A tak na serio to musisz po?o?y? 3 boxy przy samej ?cianie (tam na tej skale). I po prostu na nie wejd?. :). To jest chyba jedyna taka ska?a na rooku gdzie mo?na wej??. Kiedy? mo?na by?o jeszcze na ta u hiacynta ale teraz tak po zmieniali ?e to nie mo?liwe.
 

Daxeh

New User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Age
32
No, ?wietne screeny, dobre trapy. :) ?ycz? powodzenia w dalszym rozwoju swoich postaci.


Pozdrawiam,
Daxeh
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Trapy niez?e.. pami?tam jak ja by?em jeszcze n??bkiem i da?em si? na takie co? zrobi?.

Za to grozi ban:D
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
Gratulacj? trap?w.Bardzo mi?a atmosfera. Normalnie podobaj? mi si? te ss'ki.
 

MajkiToJa

User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Mogli by wreszcie tego ghoula albo tarantule wyposcic zeby byly dostepne. Jako dekoracja nie pasuje :/
 

Khanan

User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Fajne screeny, moglby mi ktos powiedzieciec gdzie najlepiej zrobic kase na PACC rook 30~ rookstayerem? ;]
 
Top