What's new

Antica Gaming

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

Nowa dostawa awans?w :)




Upragniony

Awans na kicku :) ^_^


I tutaj taki loocik z TH



EQ



Teraz cele :)

Wbicie 110 poziomu (spell gran ico *_*)
Z?apanie w ko?cu Undead cavebear (ju? jeden item poszeeed?!)
Zakupienie Royal Draken Mail (tutaj si? waham czy aby na pewno kupi?, dorad?cie )

Powodzenia z ?apaniem, ja chce pantere.
Kupuj du?o lepsza ni? mpa XD
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Antica Gaming

Strasznie wywala?o ostatnio na serwerach. Ludzie si? ?miali, ?e hakerzy wytrze?wieli po weekendzie. Najlepszy by? high lvl, kt?ry pad? przez kicka na bloody crabie.
Gratulacje setnego lvla! Ci?niesz do wymarzonego 110. Fajnie si? ogl?da twoje wyczyny, motywujesz do dzia?ania. A? ?al ?ciska, ?e biegam bez PACC'a. No i gratuluj? jelenia xD
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Cze?? troszk? mnie nie by?o, co nie oznacza ?e nie robi?em screen?w :)
Gdyby nie cofka z 110 na 107 mia?bym zapewne 115+ ale nie ma co si? gniewa? na lagsoft, tym bardziej ?e przeprosili right?

c5713h.jpg

utxdht.jpg


Wczoraj r?wnie? organizowa?em INQ
PS: INQ darmowe to beznadziejny pomys? z tego co s?ysza?em ekipa dotrwa?a do ostatniego tp ale nikt nie uko?czy?
ja sam wyszed?em TP z dwoma bossami przez co troszk? si? poirytowa?em, nie poddaj?c si? ruszy?em solo :D
Wiadomo jak to si? sko?czy?o chocia? by?em bardzo blisko celu, przebieg?em ca?e Plagi oraz wi?kszo?? Hellhound?w, HF, Fury wywali?em si? na lagu ^^
 
Last edited:

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Antica Gaming

Czyli ty te? ucierpia?e? przez ostatnie ddosy. Szkoda ;x Ja si? nie pcha?am na expowiska w "godzinach lagowych szczyt?w" bo by?am ?wiadoma jak to si? mo?e sko?czy?. Mimo wszystko gratki za odwag?. Masz ju? 110, to teraz jedziesz do 150!
Ps. Zr?b sobie barbarian outfit, jest zajebisty.
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Tyle ?e u nas by?a cofka :( o lagach ju? nie wspomn? :)
Odno?nie Barbariana zrobi? prawdopodobnie po z?apaniu cholernego Undead Cavebear lub po wbiciu 120 lvl, wtedy sprzedam Royal Draken Mail [1.1kk Antica] i kupie Prismatic armor [40k] r??nica kolosalna

Cele

- Undead Cavebear
- 120 Poziom

Na t? chwile to chyba tyle z tych realnych :D

EQ

96eb36.jpg


Jeszcze tak odno?nie tego Barbariana podliczy?em sobie koszty na Antice i barbarian kosztuje 95cc [Pewnie da rade taniej]
Broterhood koszotwa? mnie 155cc a koszt assassina to 135cc
 

oski121

User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Skrilex znajomi nick z Wc gz , jestem tu nowy w tym temacie wiec napisze co nieco szukam kompana do wspolnej gry nie musi to byc ek po prostu wspolny exp na roznych mobkach Moj nick to Robert Koksu .
POZDrawiAm
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Witam wszystkich kolejna poracja screen?w z gry :)

Droga do 120 poziomu nie by?a prosta, na drodze do owego poziomu czeka?y niespodzianki takie jak Kicki, Lagi, szcz??cie a raczej jego brak, Ogar ludzi na TH

jkwstt.jpg


Ale uda?o si? :)!

y8pwnc.jpg



Chcia?bym pozdrowi? r?wnie? gracza Pan Szczurowaty

ouvegs.jpg


Do zobaczenia ^^
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Antica Gaming

@[user]Skrillex121[/user]
Zdradzi?e? swoj? gildi? i poszed?e? do innych ;((
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Ca?y czas jestem z wami :) tylko na noob charku, zawsze mo?ecie na mnie liczy?.

PS: Mam dalsze screeny z gry ale nie wiem czy jest sens wrzuca? bo zainteresowanie tematem jest znikome.
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Ch?tnie do Was do??cze, potrzebuje jakiej? ogarni?tej ekipy. Tylko musze mikro kupi?. Doexpi? trzeba do 200 i mo?na ju? dzia?a? w normalnych warach. Na razie 105, expi? si? nie chce :p

Fajne screeny.
 

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Odp: Antica Gaming

Generalnie gram na Bellonie, ale ch?tnie bym w sumie skoczy? sobie na jeszcze jaki? ?wiat, na kt?rym bym mia? ekip?. By?oby miejsce w ekipie dla chara robionego na dzie? dzisiejszy od zera?
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Mia?em ju? ola? temat no ale jest minimalne zainteresowanie wi?c powrzucam dalej SS :)

pdq07f.jpg

i3v6a7.jpg


R.I.P Stoperovsky niech deletera ci lekka b?dzie [*]
rjjnbb.jpg



No i w ko?cu po 2 miesi?cach chodzenia u?erania si? z cebulakami kt?rzy pr?bowali utrudni? mi z?apanie mounta

2cup0f.jpg
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Witam wszystkich :)
Mam dla was kolejna porcj? screen?w.

Zaczniemy od loota kt?rego chomikowa?em zdobywszy podczas robienia Necromancer Taska (loot na screenie 3000+/- mobow)
6owao5.jpg

nzld1c.jpg

egj9ne.jpg

Po sprzedaniu wszystkiego
4r5nsf.jpg


Teraz co? na weso?o gdy wpad?em po si?owni doko?czy? taska zasta?em szokuj?c? scen?,
chyba nie przyszed?em w pore
5hwi9v.jpg


Oburzony ca?? sytuacj? Undead Cavebear dosta? ze sworda gubi?c
Maxilla.gif


Teraz troch? awans?w :)

b957me.jpg



-------------------------------------------------------------------------------------
Teraz taka bardzo przykra informacja prosz? nie do ko?ca zawsze ufa? graczowi YETI COUNTER ANTICA
Poniewa? oszuka? mojego dobrego przyjaciela na scrolla kt?ry mia? by? dla mnie. Gracz Yeti chcia? scrolla na Antice za Scrolla na innym serwerze dop?aca? 500k (spoko interes skoro scroll i tak mia? i?? na pacc a 50cc na waste przyda si?) nie do ko?ca,
m?j znajomy zgodzi? si? poniewa? mia?em o Yetim bardzo dobre zdanie nie raz sprzedawa?em mu scrolle na innych ?wiatach za cc'ki na Antice. Po przekazaniu scrolla na Antice gracz przelogowa? na inny serwer nast?pnie da? trade i nie akceptowa? transakcji po czym da? loga. Bardzo przykre jest to ?e gracz wymiguj? si? ze wszystkiego i zarzeka si? ze da? scrolla mojemu znajomego (mam wgl?d w to konto i transakcji nie by?o).

vn98u3.jpg
 
Last edited:

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

Witam wszystkich :)
Mam dla was kolejna porcj? screen?w.

Zaczniemy od loota kt?rego chomikowa?em zdobywszy podczas robienia Necromancer Taska (loot na screenie 3000+/- mobow)



Po sprzedaniu wszystkiego


Teraz co? na weso?o gdy wpad?em po si?owni doko?czy? taska zasta?em szokuj?c? scen?,
chyba nie przyszed?em w pore


Oburzony ca?? sytuacj? Undead Cavebear dosta? ze sworda gubi?c


Teraz troch? awans?w :)




-------------------------------------------------------------------------------------
Teraz taka bardzo przykra informacja prosz? nie do ko?ca zawsze ufa? graczowi YETI COUNTER ANTICA
Poniewa? oszuka? mojego dobrego przyjaciela na scrolla kt?ry mia? by? dla mnie. Gracz Yeti chcia? scrolla na Antice za Scrolla na innym serwerze dop?aca? 500k (spoko interes skoro scroll i tak mia? i?? na pacc a 50cc na waste przyda si?) nie do ko?ca,
m?j znajomy zgodzi? si? poniewa? mia?em o Yetim bardzo dobre zdanie nie raz sprzedawa?em mu scrolle na innych ?wiatach za cc'ki na Antice. Po przekazaniu scrolla na Antice gracz przelogowa? na inny serwer nast?pnie da? trade i nie akceptowa? transakcji po czym da? loga. Bardzo przykre jest to ?e gracz wymiguj? si? ze wszystkiego i zarzeka si? ze da? scrolla mojemu znajomego (mam wgl?d w to konto i transakcji nie by?o).


Hmm, te? mu ufa?em ale skoro tak m?wisz to pewnie prawda.
Ma?o par boszk?w ci spad?o :D
Gogo 200!
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Najbardziej mnie to boli ze kumpla oszukano prze zemnie bo ja poleci?em mu Yetiego, wgl bardzo przykre jest to ?e ten gracz nazywa nas teraz wy?udzaczami i trollami. Nie robi?bym dymu gdyby to nie by?a prawda. No ale nie o tym temat SKAJ! wracaj do gry :)
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

Najbardziej mnie to boli ze kumpla oszukano prze zemnie bo ja poleci?em mu Yetiego, wgl bardzo przykre jest to ?e ten gracz nazywa nas teraz wy?udzaczami i trollami. Nie robi?bym dymu gdyby to nie by?a prawda. No ale nie o tym temat SKAJ! wracaj do gry :)

Racja, szkoda ch?opaka.
Chcia?bym no ale nie mam czasu w og?le ;((((( A boci? nie chce.
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Witam, prosz? jakiego? moderatora o zamkni?cie tematu, bo m?j rozdzia? je?li chodzi o gr? zako?czy? si? jakie? 2-3 tygodnie temu :crying: (nie dosta?em delete ani bana, po prostu mam du?o pracy), dzi?kuje wszystkim z kt?rymi mia?em przyjemno?? porozmawia? na Antice, pochodzi? na team hunty-czasem ubi? jakiego? bottera-pyskatego dzieciaka oraz tym kt?rzy wspierali mnie w tym temacie! :)

qivxn7.jpg


Pozdrawiam i ?ycz? wam jak najwy?szych poziom?w <3
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Antica Gaming

No Witam Was moi mili :) Zaczynam tutaj gr? i mam nadziej? ?e b?dziemy przyjemnie si? bawi? :D

Na start przedstawienie postaci

4dhcQ6W.jpg


No i lecimy z expem, na start klasycznie s?abo z kas? wi?c taski to podstawa

nkLbHHF.jpg


Tutaj jaki? "noob" przylaz? bi? mnie jak mia?em 11 lvl a on 33, wiadomka pad?em co naj?mieszniejsze w tym wszystkim to kole? mia? po niego i?? bo napisa?em na world chat a on pad? od croco bez bless?w :D

XBx5phj.jpg


Dalej exp
exMjJ13.jpg


yawUhCS.jpg


A02nU1F.jpg


EvSZZWe.jpg


5mxLncj.jpg


fGDgrkX.jpg


Z bossa nic konkretnego

gHxoE4y.jpg


94sfXYj.jpg


gR4Qrj4.jpg


rVX0SHa.jpg


37CrDxL.jpg


No i ponownie boss, w sumie nie ma tu czego komentowa? #Bieda
gSDvnj0.jpg


mehSAtN.jpg


FuURx0j.jpg


M lvl Up

mRVmvjt.jpg


No i last boss

cu6ZQZt.jpg


Zmiana taska na tarantule, tutaj ju? wi?ksza szansa na jaki? zarobek

lbdBXCo.jpg


WaterBuffalo z?apany za drugim itemem bo oczywi?cie 1 musia? ze?re? bieda a? piszczy ale si? nie dam :/

cx9x1AJ.jpg


No i exp
hKXecmX.jpg


Wreszcie jaki? drop z bossa
Dobre tyle ?e chocia? tutaj du?o wiary nie biega :)
9POYWkQ.jpg


CGS0I5W.jpg


XEPcX1j.jpg


0sAklGT.jpg


Drugie podej?cie do The Hide, tym razem bez sza?u
C5DK0Jl.jpg


92G8Dxu.jpg


gteBKtx.jpg


No i last time, fajnie ?e drop?o

gZRYBTF.jpg


No i dalej nowe taski, tym razem Carni
TjfTOCP.jpg


Mlvl up

ZBo7A4z.jpg


Chocia? tyle z bossa

GE4KSOE.jpg


yXmDp44.jpg


Kolejny boss
Dv1dmJ4.jpg


6Cb5f69.jpg


No i last

Taen1tM.jpg


?adnego jajka z bossa i ani jednego carrota z carni bosz

Czas na ma?py

q8Adgq3.jpg


WNy71oM.jpg


Tutaj kole? przyszed? mnie bi? 60 EK, zawo?a?em random?w z czatu no i pad? :)

ifeOMJ5.jpg


Kolejny m lvl

Cw6obx4.jpg


3LyWkhv.jpg


yCPkBYb.jpg


No i tyle nied?ugo b?d? kolejne.​
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Antica Gaming

vmtapm9vmswh.jpg


a tu ode mnie, oko?o 200k czystego zysku (spider silki 9-11k za sztuk?) :}

---------- Tre?? dodana o 23:46 ----------

Nov 19 2015, 23:20:52 CET Crushed at Level 328 by Exray, Myster-Happy, Mergy, Erionfi, Sir Byydle, Master Zikura, Zoodiaker, Deczki, Boaenker, Blantowski, Don Jonaszek, Lord Izbicky, Tristam Killa and Venito Yekebsa.
Assisted by Farly Fury.

si? odpali?, to go dojebali?my :V
 
Top