What's new

Anty ddos/kick system

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Sprzedam m?j autorski skrypt do tfs 0.4 kt?ry ochrania graczy przez atakami DDOS oraz Kickami jak na RL tibi.

Skrypt wysy?a arp do ip gracza z kt?rym si? ??czy. Je?eli jest timeout potwory na gracza maj? wywalone i go nie atakuj?. (jak by go tam nie by?o). Po jednej minucie go wyloguje. Niestety gracz w PVP mo?e go dobi? i jest wyj?tek gdy ma PZ block gracza nie wyloguje. Je?eli zginie na timeout nie traci ?adnego eq, expa, skili bles?w itd i pojawia si? wiadomo??, ?e dosta? rekompensate za "kicka". Jest jeszcze jeden przypadek, je?eli timeout ma 65% serwera w ci?gu 2 sekund kickuje wszystkich i pojawia si? wiadomo??, ?e serwer is busy (mo?na dowolnie edytowa? wiadomo?c).

Skrypt sprzedaje na wy??czono??, najlepsza oferta wygrywa. Mo?liwo?? wystawiania FV, firma.

Numer NIP: 813-367-84-49
Numer REGON: 180980510

Skrypt mo?na b?dzie potestowa? na moim serwerze kt?ry znajdzie si? w zapowiedziach w niedalekiej przysz?o?ci ;)

msg pw, skrypt w wersji alpha
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Anty ddos/kick system

Odepne kabelek na quescie/bossie i moge sobie spokojnie stac przez minute, byc wylogowanym przez kilka minut a potem zalogowac jak ekipa wyczysci wszystko? xD
Rekompensata tez dziala na pvp czy tylko na pve? Bo niby opisales, ze nie zginie od potwora, ale moze od gracza, a jak zginie na kicku to dostaje rekompensate. Czyli na pve nie ma sensu robic rekompensaty bo nie zginie, no i co daje to, ze gracz go moze zabic, jesli nie traci nic? ;P

Tak wiem, nie ma idealnego rozwiazania na takie problemy.
Tak wiem, skrypt jest w wersji alfa.
Tak wiem...

Nie, nie wiem za ile chcesz go sprzedac.
Nie, nie wiem czy masz/planujesz zrobic wersje pod 1.0 i 1.1.
Nie, nie wiem w jaki niby sposob mam przetestowac taki skrypt na twoim serwerze xD DDoSowa? go i sprawdzac czy zgine na expie? xD
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Anty ddos/kick system

Odepne kabelek na quescie/bossie i moge sobie spokojnie stac przez minute, byc wylogowanym przez kilka minut a potem zalogowac jak ekipa wyczysci wszystko? xD
Rekompensata tez dziala na pvp czy tylko na pve? Bo niby opisales, ze nie zginie od potwora, ale moze od gracza, a jak zginie na kicku to dostaje rekompensate. Czyli na pve nie ma sensu robic rekompensaty bo nie zginie, no i co daje to, ze gracz go moze zabic, jesli nie traci nic? ;P

Tak wiem, nie ma idealnego rozwiazania na takie problemy.
Tak wiem, skrypt jest w wersji alfa.
Tak wiem...

Nie, nie wiem za ile chcesz go sprzedac.
Nie, nie wiem czy masz/planujesz zrobic wersje pod 1.0 i 1.1.
Nie, nie wiem w jaki niby sposob mam przetestowac taki skrypt na twoim serwerze xD DDoSowa? go i sprawdzac czy zgine na expie? xD

W?a?nie chce go na 1.x przepisa?, bo ma wiecej mo?liwo?ci.
Dzia?a na open pvp

W sumie dobre pytanie to ostatnie xD Nie potrafie na nie odpowiedzie? ale co? wymy?le.
 

XaMeS

Banned
Joined
Jul 14, 2008
Messages
198
Reaction score
11
Age
28
Odp: Anty ddos/kick system

Kto chce to za darmo mu dam taki skrypt pisa? pw :p
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Anty ddos/kick system

yhym ;) to pode?lij, jestem ciekaw co to jest :>
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Anty ddos/kick system

Wiesz, takich i podobnych skryptow juz bylo kilka w ciagu ostatnich kilku lat ;P Jedne lepsze, inne gorsze, ale tak jak pisalem, idealnego rozwiazania na to nie ma.
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Anty ddos/kick system

Wiesz, takich i podobnych skryptow juz bylo kilka w ciagu ostatnich kilku lat ;P Jedne lepsze, inne gorsze, ale tak jak pisalem, idealnego rozwiazania na to nie ma.

Hmm. Wiecie co, mysle ?e za wcze?nie napisa?em ten w?tek o sprzeda?y a skrypt nie jest doko?czony. My?le, ?e pora zamkn?c temat i doko?czy? robote z tym skryptem. Bede musia? poszuka? jakie? rozwi?zania problem?w o kt?rych mowa wy?ej.
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Anty ddos/kick system

Old Sessam szacun dla Ciebie :)
Napisz w temacie jak doko?czysz skrypt, jestem ciekaw ceny jak? sobie ?yczysz za ten kodzik.
 
Top