What's new

B??d krytyczny przy w??czaniu PC-ta.

Status
Not open for further replies.

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Przejd? od razu do rzeczy. Zostawi?em ma?ego brata w pokoju samego ten oczywi?cie uleg? mojemu pctowi i zacz?? klika? przer??ne rzeczy, osobi?cie powiedzia? mi ?e by?o co? tam o usuwaniu. Gdy pr?bowa?em w??czy? oper? wy?wietli? si? b??d, to samo z mozill?, nie mog?em w??czy? nic. Zresetowa?em wi?c komputer i kiedy mia?o ju? si? pojawi? okno logowania us?ysza?em charakterystyczny d?wi?k gaszenia pcta oraz informacj? o b??dzie krytycznym

0xc0000135
by? tam te?:

Nie instalowa?em nic, mia?em service packa 3 bo gram w GTA 4, poza tym mniemam ?e braciszek usun?? mi jakie? biblioteki.

Mo?e wiecie co? wi?cej?

Mam MX7.
KOMPUTER W??CZA SI? TYLKO DO OKNA LOGOWANIA!.
 

Zull xD

Active User
Joined
Jan 15, 2009
Messages
113
Reaction score
10
Odp: B??d krytyczny przy w??czaniu PC-ta.

Spr?buj zrobic przywracanie systemu do dnia kiedy pc dziala? jeszcze normalnie...
Start -> Wyszukaj : Przywracanie systemu -> Kliknij Wybierz date do kt?rego chcesz przywr?cic -> ok i czekaj az sie przywr?ci

Edit/: Jezeli to nie zadzia?a to niestety bedziesz musia? isc do serwisu albo cu?
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: B??d krytyczny przy w??czaniu PC-ta.

Bump.

Znaaaaaaaaaaaaaaki..
 

Budyn

Czeladnik
Joined
Apr 11, 2008
Messages
55
Reaction score
11
Odp: B??d krytyczny przy w??czaniu PC-ta.



Prosz?.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: B??d krytyczny przy w??czaniu PC-ta.

spr?buj przywracanie systemu, jak si? nie uda, zbootuj p?ytk? z Windowsem wejd? i w wierszu wpisz Fixmbr i fixboot
i powiedz jak by?o
I w?a?nie jak? masz kart? graficzn?? Je?eli ati radeon zainstaluj sobie Net Framework najlepiej 2.0+
 
Status
Not open for further replies.
Top