What's new

Bellona Thread!

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Furora Thread!

Odp: Furora Thread!

Asimov i tak zaraz zako?czysz przygod? na furorze, znaj?c ?ycie no ale c?? powodzenia. Zreszt? sam nie mam co gada? prawie 2 miesi?ce na Cele?cie sp?dzi?em i zdemotywowa?o mnie to, ?e brak z kim gra? ;\ a zosta?o mi tam z 5-6kk, mia?em te? wraca? na retro ale narazie za du?o os?b jednak tam gra i te kolejki... nie b?d? czeka? po 2-3h, ?eby pogra? bo nie mam na to czasu specjalnie.
 

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Furora Thread!

Odp: Furora Thread!

Witam, to swiat PVP? Jest ktos w stanie, postawic mi monka gdybym zaczal gre ? I 2 pytanie, bocicie tymi charami, czy macie cash-makery?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Furora Thread!

Odp: Furora Thread!

Asimov i tak zaraz zako?czysz przygod? na furorze, znaj?c ?ycie no ale c?? powodzenia. Zreszt? sam nie mam co gada? prawie 2 miesi?ce na Cele?cie sp?dzi?em i zdemotywowa?o mnie to, ?e brak z kim gra? ;\ a zosta?o mi tam z 5-6kk, mia?em te? wraca? na retro ale narazie za du?o os?b jednak tam gra i te kolejki... nie b?d? czeka? po 2-3h, ?eby pogra? bo nie mam na to czasu specjalnie.

Jak ja gram tutaj kilka lat xd teraz bd to g?upie ??czenie wi?c lipa;/, jak chcesz to moge do??czy? na celeste xd to bd miec z kim gra?;d

Witam, to swiat PVP? Jest ktos w stanie, postawic mi monka gdybym zaczal gre ? I 2 pytanie, bocicie tymi charami, czy macie cash-makery?

pvp, nie wiem czy mozna monka stawiac xddd ja gram sam xddd jesli chodzi o bota to nie bede sie wypowiadac;d
 

Koopek

User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Furora Thread!

Odp: Furora Thread!

Ja te? gram na furorze :)
if8NOI5.png
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Thread!

















Niestety bez loota :/





















Ma?y wypad na dragi

 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Thread!

Troszke aczk?w i boss?w :D





















 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Bellona Thread!

Git.
To PVP serv?
Ile ludu gra?
Jakbys mogl zamienic profesje to na jaka bys sobie zamienil?

Moze zagram z tba :D
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Thread!

Git.
To PVP serv?
Ile ludu gra?
Jakbys mogl zamienic profesje to na jaka bys sobie zamienil?

Moze zagram z tba :D

Tak, pvp xdd troszku gra, na paccu to nie ma gdzie expi? tyle ludzi;d serio xdd, po co zamienia??;d gra?em wszystkimi, teraz chce magiem xdd, jak chcesz to wbijaj, co? Ci tam wrzuce;d
 

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Odp: Bellona Thread!

Szkoda, ?e temat zdech?, bo ja wci?? gram na tym ?wiecie i m?g?bym umie?ci? jakie? screeny.
 

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Odp: Bellona Thread!

Zrozumia?e, pewnie dodam jak dobij? okr?g?y poziom, albo zrobi? jakiego? questa, jak masz chara i b?dzie Ci si? nudzi?o to lognij si? na Bellon? i mo?esz do mnie napisa?, sw?j nick podawa?em ju? w innym temacie, ale mog? chyba te? tutaj - Ruimus Reon.
 
Top