What's new

- ElfBot Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Jo?, to znowu ja, z nowym poradnikiem w moim wykonaniu.
Da si? zauwa?y?, ?e du?o ludzi prosi o spos?b na u?ywanie elfbota ng na losie, bo widzi jak inni to robi?, w?a?nie dzisiaj Wam
poka?e spos?b, jak oni to robi?.

Po przeczytaniu tego poradnika b?dziesz m?g? boci? na ka?dym serwerze, tylko b?dziesz musia? dobra? sobie kompatybiln? wersje
Elfbota ng z klientem. Elfbot ng ko?czy si? na tibi 8.6, poniewa? p??niej ekipa elfbota zaprzesta?a nad nim pracowa?, nie znam
przyczyny, koniec biadolenia, zaczynamy, Let's Go!

1.Pobranie potrzebnych plik?w.
#1.Pobieramy program o nazwie Process Hacker 2.27
Download

Skan
Skanu nie potrzeba, poniewa? pobieracie ten program z bardzo zaufanej strony.
#2.Teraz pobieramy klienta serwera, na kt?rym chcemy boci? na Elfbocie ng.
Ja przyk?adowo pobior? klienta Los'a

2.Uruchomienie Bota.
#1.Najpierw instalujemy program Process Hacker, a p??niej w??czamy klienta, po w??czeniu klienta uruchomiamy program
Process Hacker. Wy?wietli nam si? lista proces?w, my szukamy w procesach naszego klienta, ja szukam Los'a, wi?c wciskam literke
,,L", ?eby szybciej znale?? klienta Los'a.

#2.Kiedy go ju? znale?li?my, to klikamy na proces klienta ppm(prawy przycisk myszki), wybieramy ,,Miscellaneous" >,,Inject Dll...".

#3.Po wci?ni?ciu ,,Inject Dll..." musimy znale?? folder z naszym Elfbotem, kiedy ju? go znajdziemy, wchodzimy w niego i wybieramy plik o nazwie
,,elfload.dll", klikamy na plik.

#4.I cieszymy si? botem!


Poradnik jest w 100% m?j i zastrzegam sobie jego udost?pnianie gdziekolwiek bez mojej zgody.


Do tego jest potrzebny Elfbot ng, ale sami go musicie sobie poszuka?, jest ich wiele na tym forum.

Elfbot jest tylko przyk?adem w tym poradniku, ten spos?b dzia?a tak?e na innych botach!
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Czyli nowy, wielki wrz?d na ty?kach admin?w !

Plus !
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Czyli nowy, wielki wrz?d na ty?kach admin?w !

Plus !
S?dz?, ?e teraz nie maj? si? jak zabezpieczy? przed botami, tylko jedynie mog? przenie??
sw?j silnik na wi?kszy prefiks, na taki, gdzie elfbot ng ju? nie si?ga, czyli wy?ej ni? prefiks 8.6


M?j 100 post!
 

Windy Asta

Advanced User
Joined
Jan 17, 2012
Messages
150
Reaction score
3
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

na wosie ta opcja nie dziala, a na losie wybocilem 180 lvl i bana nie wyrwalem, to dowod na to ze administracja tak pilnuje
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

na wosie ta opcja nie dziala, a na losie wybocilem 180 lvl i bana nie wyrwalem, to dowod na to ze administracja tak pilnuje
Na wosie tak?e da rade, tylko Ty pewnie pr?bowa?e? tam u?y? elfbota ng pod tibie 8.54, a Wos jest zrobiony pod tibie 8.42, wi?c spr?buj u?y? elfa pod t? wersje.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Od?wie?am!
Skorzysta? kto? z tego poradnika?
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Od?wie?amm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ollko

User
Joined
Mar 15, 2011
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

ja skorzysta?em i mam pytanie do wszystkich kt?rym dzia?a to....czy wam dzia?aj? skrypty?Bo u mnie dzia?a wszystko do momentu ustawiania skrypt?w.Wpisuje skrypt i klawisz ktory w??cza skrypt,zamykam okno z hotkeysami i nie dzia?a,jak w??cze jeszcze raz okno z hotkeyami widze ?e nie ma tych klawiszy kt?rymi w??czam skrypty...CO ROBI?!POMOCY!
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

ja skorzysta?em i mam pytanie do wszystkich kt?rym dzia?a to....czy wam dzia?aj? skrypty?Bo u mnie dzia?a wszystko do momentu ustawiania skrypt?w.Wpisuje skrypt i klawisz ktory w??cza skrypt,zamykam okno z hotkeysami i nie dzia?a,jak w??cze jeszcze raz okno z hotkeyami widze ?e nie ma tych klawiszy kt?rymi w??czam skrypty...CO ROBI?!POMOCY!
Nie mo?esz aktywowa? hotkeys, poniewa? masz w??czony program process haker, wy??cz go i wtedy spr?buj, jak nie podzia?a, to z hotkeys przerzu? si? na shortkeys.
 

Krysian

User
Joined
Jun 22, 2012
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

A propo Losa i innych OTS'?w Tibia Auto jest du?a ?atwiej, wystarczy:
1. ?ci?gamy klienta otsa (nie koniecznie, niezbindowane klienty tez dzia?aj?) i tibie auto (wersja jak? obs?uguje klient) tu> jak sprawdzi? pod jak? wersje tibii jest dany ots z w?asnym klientem. Sprawd? ka?dy prefiks i przy okazji zr?b Multi Clienta i bo? Xd
2. Zmieniamy nazw? klienta na tibia, wpakowujemy w folder i gotowe
3. Instalujemy TA (chyba ka?dy wie jak instalowa?)
S?dz?, ?e teraz nie maj? si? jak zabezpieczy? przed botami, tylko jedynie mog? przenie??
sw?j silnik na wi?kszy prefiks, na taki, gdzie elfbot ng ju? nie si?ga, czyli wy?ej ni? prefiks 8.6
I tu wychodzi ?? przynajmniej do 8.6 to za ma?o wi?c obecnie ci??ko ochroni? serwer przed boceniem (wyj?tkami szczeg?lnymi s? DBV i WoS gdy? tym i ^ sposobem nie da si? zrobi?, istniej? do nich wyznaczone Boty)
 

Windy Asta

Advanced User
Joined
Jan 17, 2012
Messages
150
Reaction score
3
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

@up
watpie ze przeniosa, musieli by odnowa skrypty pisac itp
 

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Wie kto?, czy dzia?a na DBV?

@topic
Przyda si?, na pewno nie tylko mi. 10/10 + reput.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Wie kto?, czy dzia?a na DBV?

@topic
Przyda si?, na pewno nie tylko mi. 10/10 + reput.
DBV jest pod tibie 8.42, pod t? wersje jest elfbot ng, a to znaczy, ?e zadzia?a na pewno, powodzenia.
 

banser5

New User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

witam mam takie problem moglby ktos wstawic kraka i elfa pod ta tibie bo ja niemoge znalezc prosze o pomoc

- - - Updated - - -

moglby ktos pomoc wejsc na jakiegos skype vt moje gg 1011865 prosze pisac!! :)
 
Last edited:

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

witam mam takie problem moglby ktos wstawic kraka i elfa pod ta tibie bo ja niemoge znalezc prosze o pomoc

- - - Updated - - -

moglby ktos pomoc wejsc na jakiegos skype vt moje gg 1011865 prosze pisac!! :)
Tego elfbota masz do ?ci?gni?cia na ko?cu mojego tematu,a cracka nie dostaniesz, poniewa? na tym forum o crackach nie rozmawiamy.

Regards,
Navigation.
 

paul12

User
Joined
May 26, 2008
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Dziala pod XP ? Process Hackera nie moge znalezc pod 32bity


/:edit... Juz nie trzeba , znalazlem :) Trud byl z botem pod 8.42 ale jakos sie udalo, ogolnie zajebisty temacik ziomek ;-) dlugo szukalem takiego wlasnie kolesia ktory mi pomoze ;] eloo..
 
Last edited:

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Dziala pod XP ? Process Hackera nie moge znalezc pod 32bity


/:edit... Juz nie trzeba , znalazlem :) Trud byl z botem pod 8.42 ale jakos sie udalo, ogolnie zajebisty temacik ziomek ;-) dlugo szukalem takiego wlasnie kolesia ktory mi pomoze ;] eloo..
Bardzo mnie to cieszy, ?e mog? komu? pom?c. My?l?, ?e jeszcze sporo os?b skorzysta z tego poradnika, jbc. to pytajcie xD
 

Krysian

User
Joined
Jun 22, 2012
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Elfbot 8.42 na wosa nie dzia?a
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Process Hacker jest zjebany.Nie skorzystasz z opcji elfa, 1/2 opcji nie dzia?a.Lepszym sposobem, lecz bardziej pracoch?onnym jest wypakowanie clienta wstawienia grafik do normalnego clienta, ogarni?cie ip & Port servera i jazda :]
 

qasdasdas

New User
Joined
Dec 20, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Bocenie na spakowanych klientach w .exe

Juz nie mozna sciagnac tego elfa ??
czy ktos moze przeslac?
 
Top