What's new

-Łatwy ?ci?ganie piosenek z wrzuty

Status
Not open for further replies.

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Witam! Zapewne wiele os?b ma problemy ze znalezieniem i ?ci?gni?ciem ulubionej piosenki. Cz?sto szukaj? w programach p2p typu np. emule. R??nie z tym bywa poniewa? jak wiadomo mamy kolejki i czasami ci??ko zdoby? ulubiony utw?r. Chcia? bym wam przedstawi? w jaki spos?b ?ci?ga? piosenki z serwisu wrzuta.pl. Wiele os?b napewno si? ze mnie teraz ?mieje bo to dla nich jest oczywiste. Postanowi?em jednak zrobi? ten poradnik bo mo?e on pom?c osobom kt?re nie umiej? obs?ugiwa? google :). S? 2 sposoby albo zrobi? to "r?cznie" albo skorzysta? z odpowiedniej do tego celu strony. Ja przedstawie ten 1 spos?b.Oczywi?cie wchodzimy na stron? wrzuta.pl i wypatrujemy utworu. Gdy ju? j? znajdziemy
patrzymy na jej adres czyli np. (specjalnie zrobi?em spacje mi?dzy http a www aby by?o wida? adres)
http://
i ten adres modyfikujemy w nast?puj?cy spos?b

http:// www.wrzuta.pl/aud/file/2FNDs4APfy/ksm_-_piosenka_sportowa

czyli napis /audio/ zamieniamy na /aud/file/
i wchodzimy na ten zmieniony adres. Wyskakuje nam okienko zapisu. Nazw? piosenki wpisujemy na ko?cu .mp3 a w rozszerzeniu dajemy opcj? "wszystkie pliki". Po chwili mamy piosenk? zapisan? na naszym dysku. Zdarza si? jednak tak, ?e gdy wejdziemy na t? stron? nie mamy guzika zapisz tylko odrazu automatycznie pobiera nam si? piosenka i po zako?czeniu sama si? odtwarza. No dobrze mamy piosenk?, ale nie wiemy gdzie ona jest (zapisuje sie w plikach cookies). Do tego celu najlepszy jest program winamp. Piosenka po ?ci?gni?ciu otworzy nam si? w winampie. My natomiast w li?cie odtwarzania klikamy na ni? prawym przyciskiem myszy i naciskamy "file info" - tam u g?ry pokazuje si? lokalizacja pliku. Wchodzimy do tego folderu i kopiujemy tam gdzie uwa?amy za s?uszne.

PS. Przepraszam, ?e poradnik napisany chaotycznie, ale napisany nie z ch?ci naprawiania ?wiata tylko poprostu z nudy bo podejrzewam, ?e nie pomo?e to wielkiej rzeszy ludzi :)

PS.2 Przepraszam za brak zdj??, ale naprawde nie by?o do czego.

PS.3 Wiem, ?e tego nikt nie skopiuje, ale czuje sie dowarto?ciowany gdy to napisze :). Pozdrawiam, Drexav!

TYLKO DLA RODZINY TIBIA.NET.PL ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA BEZ ZGODY AUTORA
 
Last edited:

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
To tak trzymaj pisz co? aby ci? co? mocno podbudowa?o, a tak wo gule to ja o tym ju? dawno wiedzia?em i znam jeszcze inny spos?b. wiem jak zrobi? to przez internet Explorer. otwieramy piosenk? na jakiej kol wiek stronie dajemy aby si? ca?a za?adowa?a(czyli ten pasek by doszed? do ko?ca) a potem dajemy: narz?dzia/opcje internetowe/ustawienia/przegl?daj obiekty i w?a?nie tam si? plik zapisa? automatycznie. ja u?ywam najcz??ciej tego sposobu bo nie chce mi si? zmienia? linka(chocia? to jest mniej roboty)
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
A ja mam jeszcze lepszy spos?b, wchodz? na skumaj.com, wyszukuje piosenk? i ?ci?gam (to jest w?a?nie zbi?r piosnek z wrzuty, gdy klikniesz "Zapisz element docelowy jako" to pokazuje si? "pobieranie z wrzuta.pl(..)")
 

Herun

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
35
Reaction score
9
Odp: ?ci?ganie piosenek z wrzuty

Witam! Zapewne wiele os?b ma problemy ze znalezieniem i ?ci?gni?ciem ulubionej piosenki. Cz?sto szukaj? w programach p2p typu np. emule. R??nie z tym bywa poniewa? jak wiadomo mamy kolejki i czasami ci??ko zdoby? ulubiony utw?r. Chcia? bym wam przedstawi? w jaki spos?b ?ci?ga? piosenki z serwisu wrzuta.pl. Wiele os?b napewno si? ze mnie teraz ?mieje bo to dla nich jest oczywiste. Postanowi?em jednak zrobi? ten poradnik bo mo?e on pom?c osobom kt?re nie umiej? obs?ugiwa? google . S? 2 sposoby albo zrobi? to "r?cznie" albo skorzysta? z odpowiedniej do tego celu strony. Ja przedstawie (przedstawi?) ten 1 spos?b.Oczywi?cie wchodzimy na stron? wrzuta.pl i wypatrujemy utworu. Gdy ju? j? znajdziemy
patrzymy na jej adres czyli np. (specjalnie zrobi?em spacje mi?dzy http a www aby by?o wida? adres)
http:// Wrzuta.pl - KSM - piosenka sportowa
i ten adres modyfikujemy w nast?puj?cy spos?b

http://

czyli napis /audio/ zamieniamy na /aud/file/
i wchodzimy na ten zmieniony adres. Wyskakuje nam okienko zapisu. Nazw? piosenki wpisujemy na ko?cu .mp3 a w rozszerzeniu dajemy opcj? "wszystkie pliki". Po chwili mamy piosenk? zapisan? na naszym dysku. Zdarza si? jednak tak, ?e gdy wejdziemy na t? stron? nie mamy guzika zapisz tylko odrazu (od razu) automatycznie pobiera nam si? piosenka i po zako?czeniu sama si? odtwarza. No dobrze mamy piosenk?, ale nie wiemy gdzie ona jest (zapisuje sie w plikach cookies). Do tego celu najlepszy jest program winamp. Piosenka po ?ci?gni?ciu otworzy nam si? w winampie. My natomiast w li?cie odtwarzania klikamy na ni? prawym przyciskiem myszy i naciskamy "file info" - tam u g?ry pokazuje si? lokalizacja pliku. Wchodzimy do tego folderu i kopiujemy tam gdzie uwa?amy za s?uszne.

PS. Przepraszam, ?e poradnik napisany chaotycznie, ale napisany nie z ch?ci naprawiania ?wiata tylko poprostu (po prostu) z nudy bo podejrzewam, ?e nie pomo?e to wielkiej rzeszy ludzi

PS.2 Przepraszam za brak zdj??, ale naprawde (naprawd?) nie by?o do czego.

PS.3 Wiem, ?e tego nikt nie skopiuje, ale czuje sie dowarto?ciowany gdy to napisze . Pozdrawiam, Drexav!

TYLKO DLA RODZINY TIBIA.NET.PL ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA BEZ ZGODY AUTORA
__________________

Og?lnie ?adny poradniczek. Na pewno si? przyda. Co do tych b??d?w u g?rze to si? czepiam :x.

Pozdrawiam
Herun
 

anulkamoja

New User
Joined
May 27, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ?ci?ganie piosenek z wrzuty

no spoczko, ale chyba najlepiej jest .
Bardzo popularna ostatnio metoda.

Obrazkowa instrukcja:
jak-pobierac-z-wrzuty.gif
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: ?ci?ganie piosenek z wrzuty

Testowa?em i dzia?a, przydatne aczkolwiek czy nie pro?ciej wej?? na mp3.teledyski.info i wpisa? tytu? szukanej piosenki? Mimo wszystko poradnik dobry, jednak brakuje mi tutaj screena.
 

Twiter

New User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ?ci?ganie piosenek z wrzuty

Tak, bardzo interesuj?cy poradnik. Lecz takich poradnik?w jest mn?stwo, wystarczy wej?? w google.pl i tam wszystko b?dzie.

etc. Co do poradnika, jest dobry, nie doda?e? screen?w ( szkoda ). Poradnik na pewno si? komu? przyda, niekt?re osoby maj? problemy z ?ci?gni?ciem piosenek z wrzuty ;) . Wi?c poradnik 8/10 Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top