What's new

Ciekawa praca po szkole ?redniej

Status
Not open for further replies.

Keiseno

Advanced User
Joined
Nov 8, 2013
Messages
262
Reaction score
3
Witam czy po szkole ?redniej i po zdanej maturze mo?na znale?? jak?? ciekaw? prac?? - Nie chc? i?? tam gdzie wszyscy czyli do jakiego? zak?adu, gdzie wykonuj? si? rutynowe prac? na maszynach i pracuje si? na 3 zmiany. Uwa?am, ?e w takiej pracy nigdy si? nic nie osi?gnie, a uwa?am ?e mam potencja? na co? lepszego i chc? i?? przede wszystkim z duchem czasu. Mo?e kto? orientuj? si? czy s? jakie? miejsca pracy dla os?b, kt?re bardzo dobrze obs?uguj? komputer, wiedz? co trenduj? w internecie itp? -

Mam 40km do Wroc?awia, mo?e co? ciekawego tam by si? znalaz?o, co? takiego przysz?o?ciowego.
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Ciekawa praca po szkole ?redniej

Pierdol szko?e zr?b prawko.

bad? zasta? rolnikiem

---------- Tre?? dodana o 19:33 ----------

Pierdol szko?e zr?b prawko.

bad? zasta? rolnikiem
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: Ciekawa praca po szkole ?redniej

ciulej na gruba xd
 

kendra89

New User
Joined
May 21, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ciekawa praca po szkole ?redniej

Ja od gimnazjum zajmowa?am si? programowaniem, za nim posz?am na studia to w?asnie tym si? zajmowa?am.Potem posz?am na dietetyk? i aktualnie zajmuje si? zar?wno programowaniem jak i dietetyk? :)
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Ciekawa praca po szkole ?redniej

Ka?dy my?li, ?e jest wyj?tkowy, ma wi?kszy potencja? ni? reszta i zas?uguje na lepsz? prac?/kas?. ?ycie weryfikuje.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Ciekawa praca po szkole ?redniej

Moja xD

Po ?redniej si? rzuci?em do roboty, a studia zaocznie. Studia postanowi?em rzuci? po 15 minutach pierwszego wyk?adu. I tak sobie ciu?am od tej port przez ostatnie lata w zajebistej robocie z ca?kiem konkretnym hajsiwem (i coraz wi?kszym z kwarta?u na kwarta?), bez wy?szego.

Ofc jedn? z naj?atwiejszych dzia?ek jest IT, bo deficyt ludzi jest na rynku MEGA. Widz? to po tym, jak ci??ko nam zrekrutowa? wi?cej konkretnych ludzi do zespo?u.
Ale to nie jest jedyna opcja. Jak si? czym? interesujesz, masz jakie? hobby, po?wi?cisz troch? czasu na rozwijanie si? i nauk?, to wsz?dzie znajdziesz prac?.

Gotowanie? Jasne.
Tatua?e? No problemo.
Przer??ne dzia?ki zwi?zane z IT? Jeszcze pro?ciej... Ale nie pyta? bym na tntach tylko gdzie? w konkretnym miejscu. Znajdz np na fejsie jakie? grupy kt?re si? zajmuj? czym? zwi?zanym z nowymi technologiami itp + rekrutacjami + tego typu pierdo?ami. Pewnie kto? podrzuci jak?? firm? czy inne startap (wiesz, te wszystkie agencje interaktywne czy inne onlineowe chujemuje, nie znam si? na tym, ale tego pewnie jest w ciul) z wro kt?ry zajmuje si? czymkolwiek i ma jakie? programy sta?owe itp. Na pocz?tek zawsze spoko, a po roku z g?rki jak jeste? ogarni?ty ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top