What's new

Co to za kolo?

Status
Not open for further replies.

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Podobno zaczyna? na Tibia.net.pl. XD
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Co to za kolo?

Jaki? lamus, zamiast chujowe filmiki robi? na YT to do szko?y =/
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Co to za kolo?

Bo tibia wykreowa?a ca?e pokolenie :) Ja bym pewnie nigdy nie zacz?? si? interesowa? programowaniem, tak samo pewnie ty czy wiele innych os?b z tego forum, gdyby nie tibia ;P Mo?e ta gra upada, ale nie zmienia to faktu, ?e wykreowa?a przysz?o?? wielu os?b :)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Co to za kolo?

Pisa?em ju? temat o JDabrovsky na tym forum.
Przy okazji zareklamowa? :D
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Co to za kolo?

nie wiem co tutaj reklamowac xd niech sobie chlopak nagrywa filmiki, ale nie rozumiem tego jak ktos moze cos takiego ogladac. co kogos obchodzi prywatne zycie goscia z internetow? w ogole ogladanie lets playow z gier, no po co ogladac glupie komentarze nagrywajacych skoro mozna samemu zagrac i wlasna opinie sobie wyrobic, a nie jak te malpy sprzed telewizorow mowic to co im sie powie
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Co to za kolo?

nie wiem co tutaj reklamowac xd niech sobie chlopak nagrywa filmiki, ale nie rozumiem tego jak ktos moze cos takiego ogladac. co kogos obchodzi prywatne zycie goscia z internetow? w ogole ogladanie lets playow z gier, no po co ogladac glupie komentarze nagrywajacych skoro mozna samemu zagrac i wlasna opinie sobie wyrobic, a nie jak te malpy sprzed telewizorow mowic to co im sie powie
oddychaj ziomek

wyrabianie swojej opinii to jedno, a konfrontowanie jej z cudz? to drugie
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Co to za kolo?

Zosta?em pos?dzony o interesowanie si? cudzym prywatnym ?yciem i ogl?danie vlog?w. =[ W??cza?em youtube zapuszcza?em muzyk? do lajtowego robienia stronki dla Finlandczyka i pomy?la?em, ?e sprawdz? propozycj? youtuba. Nie ukrywam, ?e spodoba? mi si? filmik od pocz?tku wi?c pomy?la?em, ?e ogl?dn?, potem okaza?o si?, ?e ma co? wsp?lnego z Tibia.net.pl, a potem okaza?o si?, ?e to zwyk?y minecraft. =] A Anonymous 100% racji.
 
Last edited:

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Co to za kolo?

mo?e i szczyl i g?wniarz ale charyzm? ma, medialno?? i naprawd? dobry g?os : -)
 

Konczita

New User
Joined
May 12, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Co to za kolo?

a ja lubi? gameplaye, kiedy? gra?o si? w dema by sprawdzi? gr? dzi? wystarczy zobaczy? jak gra kto? inny
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Co to za kolo?

w ogole ogladanie lets playow z gier, no po co ogladac glupie komentarze nagrywajacych skoro mozna samemu zagrac i wlasna opinie sobie wyrobic, a nie jak te malpy sprzed telewizorow mowic to co im sie powie
Zgadzam sie.
mo?e i szczyl i g?wniarz ale charyzm? ma, medialno?? i naprawd? dobry g?os : -)
-.- are u facking kidding me
Czy szczyl, czy gowniarz nie bede tego ocenial, ale charyzmy, medialnosci to on nie ma, to co on ma to nazywa sie Minecraft.
 
Status
Not open for further replies.
Top