What's new

[CS Non steam] problem z cs'em

Status
Not open for further replies.

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
elo, sciagam wlasnie cs 1.6 non steam i wazy tylko 272mb czy to napewno non steam czy cos innego? i czy musze sciagac jeszcze jakiegos patcha, aby grac na serverach? moglby mi ktos pomoc?
dam reputa, jezeli ktos mi pomoze, 12911549gg
a moze linka bys dal?
 
Last edited:

Wlodzimierz

Active User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
60
Reaction score
5
Age
36
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Counter-Strike 1.6 zazwyczaj wa?y troch? wi?cej, m?j wa?y? ok. 600+mb o ile pami?tam, wi?c radz? poszuka? innego linku. Patch? Patch'a r?wnie? musisz ?ci?gn??, najlepiej patch v32 (najnowszy) i wgra? go do g??wnego katalogu Cs'a.
 

GtX615

Active User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
105
Reaction score
5
Age
31
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Counter-Strike 1.6 zazwyczaj wa?y troch? wi?cej, m?j wa?y? ok. 600+mb o ile pami?tam, wi?c radz? poszuka? innego linku. Patch? Patch'a r?wnie? musisz ?ci?gn??, najlepiej patch v32 (najnowszy) i wgra? go do g??wnego katalogu Cs'a.
A ja latam.

@top

M?j te? tyle wa?y?.Potem ?ci?gnij patcha v23
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

To jest cs pewny na 100%
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Mo?e odbiegn? od tematu, jednak co mi szkodzi...

Z tego co mi wiadomo, regulamin forum zabrania rozm?w na temat nielegalnego oprogramowania, hackingu - jakim jest wersja Non-steam gry Counter Strike.
? 3.18. Rozmowy na temat crackowania bot?w, gier, itd. oraz hackowania s? niedozwolone na Tibia.net.pl.

Tak poza tym, nie lepiej zarobi? 20 z?, b?d? wzi??? od rodzic?w/z kieszonkowego i kupi? oryginaln? wersj? gry, gdzie b?dziemy mogli gra? na wszystkich serwerach, nie b?dzie ?adnych b??d?w? Taka wersja kosztuje teraz ko?o 20-25 z?otych, tak wi?c nie jest to jakie? super drogie urz?dzenie. Przyk?adem takiego kupna mo?e by? sprzedawca ma 800 kluczy do sprzedania (zosta?o 674), oko?o 1 300 pozytywnych komentarzy i 0 negatywnych, b?d? neutralnych, a na dodatek ca?? gr? mo?na pobra? z oficjalnej strony (oczywi?cie je?eli posiada si? klucz aktywacyjny)...

 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Tak poza tym, nie lepiej zarobi? 20 z?, b?d? wzi??? od rodzic?w/z kieszonkowego i kupi? oryginaln? wersj? gry, gdzie b?dziemy mogli gra? na wszystkich serwerach, nie b?dzie ?adnych b??d?w? Taka wersja kosztuje teraz ko?o 20-25 z?otych, tak wi?c nie jest to jakie? super drogie urz?dzenie. Przyk?adem takiego kupna mo?e by? sprzedawca ma 800 kluczy do sprzedania (zosta?o 674), oko?o 1 300 pozytywnych komentarzy i 0 negatywnych, b?d? neutralnych, a na dodatek ca?? gr? mo?na pobra? z oficjalnej strony (oczywi?cie je?eli posiada si? klucz aktywacyjny)...
Ja r?wnie? delikatnie odbiegn? od tematu, z tego co si? orientuje to na CounterStrike ze steama nie pogramy sobie na serwerach z protoko?em 47, na jakim najcz??ciej stoj? serwery N-S. To tak tylko dla poinformowania niepoinformowach : )
Maj?c steama nie pograsz z kolegami, kt?rzy ?a?uj? 25z? na gr?. sk?d ja to znam\o/
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Ja r?wnie? delikatnie odbiegn? od tematu, z tego co si? orientuje to na CounterStrike ze steama nie pogramy sobie na serwerach z protoko?em 47, na jakim najcz??ciej stoj? serwery N-S. To tak tylko dla poinformowania niepoinformowach : )
Maj?c steama nie pograsz z kolegami, kt?rzy ?a?uj? 25z? na gr?. sk?d ja to znam\o/

Wydaje mi si?, ?e na steamie spokojnie mo?na gra? na serwerach non-steam, u siebie nie odnotowa?em ?adnego b??du, jaki serwer bym nie wybra?, poprawnie po??czony/b??d, gdy? jest pe?ny (np. 16/16).
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Kurfa, to nie jestem na czasie. Jako? we wrze?niu by? update steama. Zmieni? si? wtedy protok?? z 47 na 48, wcze?niej taka zmiana by?a z CS1.5 na CS1.6, serwery steam same si? zupdatowa?y, a nosteamowych nawet ruscy hakerzy nie umieli updatowa? na protok?? 48 ;)

@down
tak, tak z nsa ze steamowcami, a w tej bajce by?y smoki?
 
Last edited:

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Odp: [CS Non steam] problem z cs'em

Dobra, teraz ja tak za offtopuje =p
Po pierwsze, w " Kantera " 16 mo?na pizga? na NS'ie ze Steamowcami, wystarczy pobra? z wiaderka ( tam gdzie Chris# poda? link ), zainstalowa? patcha v23 i protok?? 48.
Nast?pnie znale?? serwer na protok?? NS & STEAM 48 i sobie prograsz ^^
Po drugie, offtopy zuo temat tu klo?z =|
 
Status
Not open for further replies.
Top