What's new

Czas wolny - nuda; pomocy!

Status
Not open for further replies.

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Jo?! Ostatnio (sam nie moge w to uwierzy?) mam sporo wolnego czasu, wi?c postanowi?em zacz?? d?u?sz? przygod? z anime, niestety nie znam ich zbyt wielu, dlatego chcia?bym Was zapyta? o jakie? ciekawe anime typu; Fairy Tail, Ichiban Ushiro No Daimaou itp. Prosi?bym aby?cie zamieszczali linki (byle nie strony z limitami) do anime (je?li mo?ecie), ka?dy post z anime, kt?re mnie zainteresuje b?dzie nagrodzony repucikiem.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!


Z prawej na dole masz jeszcze naruto, bleach, clannad, one piece.
Bez limitow znajdziesz wszystkie odcinki i opisane czy filler czy nie. Oprocz tego polecam Claymore, Fullmetal Alchemist, Mushishi. I na koniec najlepsze anime jakie powstalo wedlug wielu ludzi, a mianowicie Death Note.
Jesli sie naprawde nie wkrecisz w ogladanie wszystkich anime to nie zaczynaj od death note bo znam kilka osob ktore po death note zadnego innego anime nie trawia. Co do stronek to polecam tez video.anyfiles.pl, ogladalem tam bleacha zanim odkrylem wbijam.pl :p
 

Flous

Banned
Joined
Jan 30, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!

Ja ostatnio ogladalem od 1 odcinka i kazda serie Dragon Ball ;D Polecam.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!

Na pocz?tek poleci?bym Ci obejrzenie . Jest to dosy? ciekawy serial bardzo przypominaj?cy Death Note (podobny, nie chodzi mi tu o poziom anime). Potem obejrzyj . Serial jest naprawd? ciekawy i szczerze go polecam.

Nast?pnym ciekawym anime jest . Stary, jednak posiadaj?cy w sobie to co?.

I oczywi?cie pere?ka w?r?d anime . Serial trzyma w napi?ciu od pierwszej do ostatniej sekundy. Naprawd? trudno jest przewidzie? co zrobi Light i L. : ]

Wszystkie seriale znajdziesz na www.kresk?wka.pl bez limit?w.

Inne godne polecenia:
  • Dragon Ball - jak dla mnie konkuruje z DN, ale nie jestem do ko?ca pewien czy to Anime
  • Akira - film anime, ale r?wnie? polecam
  • Hellsing
  • Bleach
 
Last edited:

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!

@UP
Wielkie dzi?ki, ale nie do ko?ca chodzi?o mi o anime typu; Death Note czy K?do giasu: Hangyaku no Rur?shu. Dok?adniej chodzi?o mi o anime z mieszanki shonen, akcja, komedia mo?e by? z domieszk? ecchi, super moce, magia, albo co? nadprzyrodzonego. Tak wi?c je?eli znacie co? tego typu (Bleach, Naruto itp. znam, wie? si? nie trudzi?!) to dajcie zna?. Jeszcze raz dzi?ki.

@Down
Te? my?la?em nad tym anime, ale nie moge znale?? po??dnej strony. Je?li mo?esz pode?lij link.
 
Last edited:

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!

Mo?e zero no tsukaima? Bardzo ciekawa seria, jednak?e od kilku lat oczekuje si? czwartego sezonu, kt?rego jak dot?d nie ma.
 

Atlantian

New User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Czas wolny - nuda; pomocy!

Jo?! Ostatnio (sam nie moge w to uwierzy?) mam sporo wolnego czasu, wi?c postanowi?em zacz?? d?u?sz? przygod? z anime, niestety nie znam ich zbyt wielu, dlatego chcia?bym Was zapyta? o jakie? ciekawe anime typu; Fairy Tail, Ichiban Ushiro No Daimaou itp. Prosi?bym aby?cie zamieszczali linki (byle nie strony z limitami) do anime (je?li mo?ecie), ka?dy post z anime, kt?re mnie zainteresuje b?dzie nagrodzony repucikiem.

Arigato! :* Kore wa nan desu ka?
Gunslinger Girl
 
Status
Not open for further replies.
Top