What's new

Czy forumowa gazetka spe?nia Twoje oczekiwania?

Status
Not open for further replies.

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Ankieta nr 34:

Pytanie: Czy forumowa gazetka spe?nia Twoje oczekiwania?

Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z rozwini?ciem swojej opinii na ten temat (zgodnie z wybran? wcze?niej odpowiedzi?):

1. Tak, powr?ci?a do starej, dobrej formy.

2. Nie, jest ona nudna i zawiera ma?o informacji.

3. Nie zwracam na to uwagi, gazetka jest mi oboj?tna.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Czy forumowa gazetka spe?nia Twoje oczekiwania?

Generalnie, nie wiem jak? odpowied? wybra?. Z jednej strony gazetka dobrze wykonana, wszystko ?adnie opisane i w og?le. Ale z drugiej, nic si? z niej dowiedzia?em, tote? zbyt ciekawa dla mnie nie by?a. Brakowa?o mi w niej rzeczy dotycz?cych forum, kt?re m?g?bym si? dowiedzie? tylko z niej. Chodzi tutaj o forumowe ciekawostki, je?eli takowe uda?o by si? znale??. Mo?na by te? w gazetce odkopa? stare wspomnienia z forum. Np fuzje z iots itp. Mam zastrze?enia do fun zone. Opr?cz rebus?w, krzy??wek i zagadek, kt?re de facto nie by?y zbyt dobrze wykonane, my?l?, ?e fajnie prezentowa?y dowcipy, ?mieszne zdj?cia, zabawne teksty z sb lub wpadki kadrowicz?w.
Takie rzeczy mi?o by by?o zobaczy? i sprawi?o by, ?e gazetk? czyta?bym z wi?kszym zainteresowaniem. Bo co to w sumie za przyjemno??, czytanie o tym, o czym si? wie.

Gazetka by?a udana, nie mniej jednak, mo?na j? ulepszy?. Jako i? nie ma czego?, mi?dzy opcj? numer jeden, a dwa, to nie wybior? ?adnej.
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Czy forumowa gazetka spe?nia Twoje oczekiwania?

Tak, powr?ci?a do starej, dobrej formy.

Wydaje mi si?, ?e Wasza gazetka jest niez?a, b?d?c nowym u?ytkownikiem, dowiedzia?em si? bardzo wiele, o tym co dzia?o si? na forum, jak i o tym co wydarzy?o si? na globalnej Tibii. Wi?kszych zastrze?e? do gazetki mie? nie mo?na, jednak czy nie lepiej by wygl?da?a w formacie .pdf? Kto mia?by j? pobra? i by?by zainteresowany, ten by to zrobi?.
 
Last edited:

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Czy forumowa gazetka spe?nia Twoje oczekiwania?

2. Nie, jest ona nudna i zawiera ma?o informacji.
Taka nudna a? czyta? to by?o trzeba na przymus inne gazetki by?y o wiele lepsze,a zw?aszcza dlatego ?e bardzo ma?o informacji w niej by?o zawartych
 
Status
Not open for further replies.
Top