What's new

Czy ktoś korzystał z tego hostingu?

Devonator

New User
Joined
Nov 13, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Czy ktoś korzystał hostingu qi9.io? Z tego co widać jest tani, ale jakieś opinie na jego temat. Z góry dziękuję, D
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
co to za gunwno?
żadnego vpsa w ofercie
dedyk drogi
więcej usług typu seo, backup strony itp
co tam masz taniego i ewentualnie wartego uwagi?

weź se free tier z któregokolwiek clouda (oracle, gcp, aws, azure...) i masz za darmo hosting w pewniejszej firmie a nie jakiś "hosting krzak krokpka com"
 

Devonator

New User
Joined
Nov 13, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Podobne dedykowane serwery lub gorsze to ponad 150 USD plus opłata instalacyjna ok 70 USD, jeśli masz jakiś tańszy - to ja chętnie skorzystam. Potrzebuję minimum
CPU 2.6 GHz
RAM 64 GB
Dyski 8 TB

Darmowe oracle, gcp, aws, azure to kilkukrotnie słabsze propozycje. Nie znalazłem bezpłatnych propozycji lub tańszych. Wiele firm zapowiedziało duże podwyżki za serwery, więc chce to zrobić jak najszybciej.
A podobny goły na OVH ponad 130 USD i 20 dni oczekiwania
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
co kurwa iks de xD?
 

Attachments

  • Capture.PNG
    19.8 KB · Views: 7

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
nie podałeś żadnych swoich wymagań, więc ciężko cokolwiek dobrać
poleciłem cloudy bo mówiłeś ogólnie o hostingu, nie wiem ile potrzebujesz procków itp
 

Devonator

New User
Joined
Nov 13, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Przepraszam, ale szukam czegoś duzego. dobrego, godnego zaufania i taniego. Kimsufi znam, ale od grudnia/stycznia podnoszą ceny o ok.40-50, a nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę. Dzięki serdeczne za pomoc.
 
Last edited:

Devonator

New User
Joined
Nov 13, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Dzisiaj wziąłem na próbę, na razie jest ok. i najtaniej w necie. Zdaje się, że mają nie tylko bardzo tanie dedyki, ale i VPSy oraz inne usługi. Zobaczę jak to funkcjonuje.
 

RolainOTS

New User
Joined
Nov 30, 2015
Messages
8
Reaction score
2
@Placek nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ten typ próbuje na siłę zareklamować tą stronę, każdy jego post to gadka szmatką że najtańszy, najlepszy i ma wszystko super.
Żadnych informacji o firmie na ich stronie nie ma, więc pewnie nie są legalnie zarejestrowana działalnością, kontakt to jakiś śmieszny formularz 😂
Jeśli ta strona faktycznie działa to spoko, ale z mojej perspektywy wygląda to na jakiś szajs/scam.
 
Top