What's new

Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Ankieta nr 28:

Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem zamieszczania nowych wiadomo?ci w danych dzia?ach, wsp??pracy z innymi stronami etc.?

Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z rozwini?ciem swojej opinii na ten temat (zgodnie z wybran? wcze?niej odpowiedzi?):

1) Tak, forum dobrze si? rozwija, nie mam zastrze?e?.

2) Forum rozwija si?, ale mog?oby by? lepiej.

3) Nie, forum w og?le si? nie rozwija.

4) Nie mam zdania na ten temat.​
 

Astra Litt

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
80
Reaction score
8
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Moim zdaniem odpowiedz (2) jest prawid?owa...
Du?o os?b do nas przychodzi, jak i odchodzi..
Moim zdaniem mog?o by by? o wiele lepiej...
 

trooy

New User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
9
Reaction score
12
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Forum rozwija si?, ale mog?oby by? lepiej.

Uzasadnienie.

Na szcz??cie to nie Alastor tworzy forum, za? inni u?ytkownicy, to wy dodajecie nowe posty/tematy, to wy tworzycie forum. Kadra tworzy natomiast atmosfer? forum, kt?ra jest w tym wypadku do?? napi?ta, cho? wiem ?e robi? co mog? by by?o jak trzeba.

Wsp??praca z innymi stronami... Niby z kim?


Pozdro,
Trooy
 

Kruq

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
62
Reaction score
8
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

1) Tak, forum dobrze si? rozwija, nie mam zastrze?e?.
Chod? jestem ma?o na forum to i tak si? wypowiem , my?l? , i? forum dobrze si? rozwija pod ka?dym k?tem , na forum mo?na si?gn?? wiele informacji , kt?re pozwalaj? u?ytkownikom robi? to co lubi?. Uwa?am tak?e , i? forum posiada du?o u?ytkownik?w , kt?rzy wype?niaj? mi?y klimat na tym forum. Jest dobrze , ale zawsze mo?e by? jeszcze lepiej =)
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Odpowiedzia?em:

3) Nie, forum w og?le si? nie rozwija.
Gdy? z pytania wyczyta?em czy nap?ywaj? na forum nowe info~~. Ot?? tak nie jest wszystkie informacje ju? s? na forum tylko trzeba je odkopa? a ludzie zamiast to robi? zak?adaj? nowe tematy i k??ko si? zamyka tzw b??dne ko?o . Je?eli ?le zrozumia?em ankiet? to serdecznie nie przepraszam .
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

I tak to jest o wiele lepsze forum o tematyce tibijskiej w Polsce.Rozwija si? b?yskawicznie pod wzgl?dem wiadomo?ci, jednym problemem s? nieogarni?te dzia?y z Pomoc? i Requestem.
A og?lnie m?wi?c wszystko jest dobrze.

Pozdrawiam
 

Teleq

User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
43
Reaction score
12
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Zaznaczy?em opcj? numer 2.Nie jednokrotnie zdarza?o mi si? widywa? na innych forach o tematyce tibijskiej wiele temat?w, kt?rych tutaj nie by?o, lecz to wszystko le?y g??wnie w r?kach u?ytkownik?w.Kadra sama nie mo?e przecie? wszystkiego zrobi?.
Tak poza tematem.Te forum rozwija si? bardzo szybko, to jest jego g??wn? zalet?.
Regards
Teleq
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

2) Forum rozwija si?, ale mog?oby by? lepiej.

By?aby opcja nr. 1, ale, ale...
Mam par? zastrze?e? co do tego...
Nie podoba mi si? par?... Par? system?w itp..
Nie b?d? tego wypisywa?, bo nie czas ani miejsce.
Ale odpowied? uzasadni?em.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

1) Tak, forum dobrze si? rozwija, nie mam zastrze?e?.

Nie mo?na powiedzie?, ?e forum si? nie rozwija. Wed?ug mnie wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i tego Tnp powinno si? trzyma?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Nie mo?na powiedzie?, ?e forum si? nie rozwija. Wed?ug mnie wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i tego Tnp powinno si? trzyma?.
Kurwa b?d? sobie aktywnym, ale nie pokazuj tej swojej aktywno?ci w taki popierdolony spos?b.
#topic
Wybra?em opcj?
Nie, forum w og?le si? nie rozwija.
Pewnie wiele os?b zastanawia si? dlaczego prosta odpowiedz.
- brak wsp??pracy tnetu z innymi portalami itp. Mo?e i jest ta wsp??praca z Wypasem, ale jako? korzy?ci dla forum nie widz?. Reklama na stronie ots'a na kt?rym gra 200+ ludzi? Szczerze to wsp??praca z rlmapa ex stages by wszy?a lepiej dla tnetu ni? z ots'em RPG - ludzie ju? si? nie bawi? w jakie? RPG.
Drug? rzecz? jest to, ?e tnet stara si? jako? i?? do przodu, ale bierze si? za co? i nie kontynuuje tego i tak?e jest zero zainteresowania mowa tutaj o Strefa Maper?w - mia?a by? szk??ka jako? jej nie wida?. Tak samo dzia? Bezpiecze?stwo jak i wsp??praca z keyfinder.pl mia?a by? i jej nie wida?. Nast?pn? spraw? jest portal wiele nie wiem, ale z perspektywy zwyk?ego u?ytkownika to dla mnie nic si? nie dzieje w tej sprawie, a na pewno wielu u?ytkownik?w chcia?oby si? dowiedzie? co? na temat post?pu prac nad portalem. Nast?pn? wa?n? spraw? jest sama kadra forum by forum si? rozwija?o musi by? kadra zarz?dzaj?ca, kt?ra b?dzie pilnowa? swoich dzia??w i rozwija? je jednocze?nie. Wielu Moderator?w pewnie nic nie w?o?y?o w swoje dzia?y, a je?eli nawet co? zrobili to mo?e przykleili kolejny durny temat(mowa tu o Pomoc z Tibi? - oczywi?cie wiele si? zmieni?o, ale warto o takich rzeczach wspomnie?). Na forum tak?e mia?a by? kontrola moderator?w mia?o by? 4 globali 2 menager?w czy tam wi?cej mia?o by? menager?w, ale jako? tego nie wida?. Innym przypadkiem jest ?atwe poddawanie si? kadry niedawno wpad?o jaki? ala inteligenty i ma ju? pr?bnego? Za co? Za to ?e ze s?ownikiem siedzi przy kompie i pisze posty, by zab?ysn?? na forum tibijskim w oczach 12 latk?w? M?wi, ?e chce prowadzi? kulturaln? dyskusj?, a jak znajdzie si? kto? kto go nie popiera to ten go wyklina i wyje?d?a z tekstem "Jak kuba Bogu tak b?g kubie". Mia?y by? polepszone stosunki u?ytkownicy - kadra, a b?d?c moderatorem tylko 1 osoba mi uwag? zwr?ci?a na m?j spos?b karania u?ytkownik?w i poprosi?a mnie bym ?agodniej do tego podchodzi? by polepszy? te "stosunki" kadra - u?ytkownicy. Za to inna osoba powiedzia?a, ?e ma to w dupie gdyby to by? moderator bym tego nie pisa?, ale niestety to powiedzia? Admin po nickach nie b?d? jecha?, bo nie chce mi si?. Na forum brakuje wsp??pracy mi?dzy kadr? przekona?em si? o tym jak by?em pr?bnym i ci?gle utwierdzaj? moje przekonania rozmowy z moderatorami, kt?rych znam i to co oni mi m?wi?, ?e inny moderator, kt?rzy nie potrafi dopilnowa? w swoich dzia?ach porz?dku, a rzuca si? do osoby, kt?ra to potrafi to chyba jest co? nie tak. Co do tej wsp??pracy to troch? przesadzi?em jest w minimalnej ilo?ci i zaczyna si? dopiero po k??tni 2 moderator?w mi?dzy sob? i wtedy zaczyna si? wsp??praca by chroni? swoje pozycje na forum. Napisa?em co mia?em napisa? mam nadziej?, ?e t? ankiet? "przeanalizujecie" jak inne i zmienicie to co trzeba.

PS. prosz? o nie obra?anie mnie i nie napinanie si? bardzo gdy? bez szczero?ci w ankietach to nic nie zdzia?amy dla dobra forum.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

2) Forum rozwija si?, ale mog?oby by? lepiej.
Ad. 1.
Wsp??praca z innymi stronami? Niewiele z nich wynika, praktycznie to nie wp?ywa na rozw?j. Proponowa?bym zrobi? Tnetowsk? toplist? lub ew. w?asny serwer, bo Wypas, to serwer Elfa i wg. mnie ta wsp??praca jest troszk? nieop?acalna.

Ad. 2.
Newsy, newsy i jeszcze raz newsy. Najlepiej by by?o gdyby na tzw. "globalu", czyli tam w tych globalnych og?oszeniach u g?ry strony wy?wietla?y si? linki do najciekawszych news?w ze ?wiat?w RL Tibii i OTS. To chyba oczywiste, ?e Tnet jest jedn?, wielk? gildi? zrzeszaj?c? fan?w OTS.

Ad. 3.
Proponuj? znale?? min. 3 sta?ych redaktor?w, kt?rzy maj? "kontakty" i b?d? mogli sami ze swoich ?r?de? pisa? newsy, bo to co widz? teraz, to czyste "zdzieranie" z hunted -.-

W ka?dym b?d? razie, s?dz?, ?e sta? Was na co? wi?cej. ;)

Pozdrawiam
 

Degrengolada

Active User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
100
Reaction score
12
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Od roku wbijam od czasu do czasu na forum z my?l? - "mo?e co? si? zmieni?o, warto sprawdzi?". Dzi? doszed?em do wniosku, ?e powinienem przesta? my?le?. Nie znajduje zbyt wielu ciekawych informacji na tnecie :-/
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Czy uwa?asz, ?e nasze forum rozwija si? pod wzgl?dem wiadomo?ci (...)

Nie, forum w og?le si? nie rozwija.
Jak powiedzia? Archimonde, wsp??praca z Wypasem nie przynosi ?adnych korzy?ci. Jedynie reklamuje forum i nic poza tym. Wiadomo?ci te? s? pisane z op??nieniem. Niekt?re informacje pisane s? po up?yni?ciu d?ugiego okresu czasu. Niekt?rych informacji nawet nie podajecie.

Oby to si? kiedy? zmieni?o.
 
Status
Not open for further replies.
Top