What's new

Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Status
Not open for further replies.

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Patrz?c na t? ankiet? miesi?c tematu powiedzia?em sobie niech b?dzie jak jest-nie wypowiem si?. Gdy zobaczy?em co si? teraz dzieje bez manager?w to s? ?arty. Nie wiem czy kadra ma na oku zrobienie jakiej? nowej rangi lub przydzielenie kogo? do spraw typu: rozpatrywanie odwo?a?, jak wiadomo od tego byli managerowie kt?rych ju? nie ma a na rozpatrzenie mojego podania czekam ju? dwa dni, nie ma do kogo zg?asza? nieprzepisowych podpis?w itp. Moim zdaniem powinni?cie zaj?? rewolucja w kadrze. Po odej?ciu/zwolnieniu? manager?w kt?rzy ?wietnie i naprawd? rewelacyjnie odwalali swoj? robot? mym zdaniem zrobi? si? burdel.
Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?
Nie.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Nie mam tak du?ego poj?cia jak niekt?rzy, czy mo?e raczej zdania na temat kadry kt?ra wydaje si? by? cho? w po?owie ca?kiem odpowiedzialn?, a przede wszystkim zgran? ekip? mam wra?enie jakby by?o ich nieco za du?o tote? w?a?nie dlatego zaznaczam odpowied? drug?.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Tak, przyda si? "?wie?a krew" na forum.
Mo?e niekt?rym te zmiany nie przypadaj? do gustu lecz mi tak. Niekt?rzy starzy kadrowicze to byli po prostu do wywalenia na zbity pysk(Przepraszam ale to prawda co do niekt?rych)... Nowa kadra ma moim zdaniem wi?cej wsp?lnego z normalnymi userami i b?d? ?adnie wsp??pracowa? a nie odwala? roboty i wstawia? bany lub co? na odwal si? , co powinno zajmowa? troch? czasu na przemy?lenie.

Btw. Nie chodzi mi tu o ca?? kadr? starsz? tylko nie kt?rych :)
 
G

Guzux

Guest
Odp: Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Roftl wiadomo odpowied? 2. Przecie? teraz to jest kompletna katastrofa. Ka?dy kto zag?osowa? na odpowied? 2 nie jest anarchist?, jest realist? i widzi co sie tu dzieje
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Czy uwa?asz, ?e ostatnie zmiany kadrowe s? w?a?ciwe?

Zaznaczy?am odpowied? numer 1 - tak, przyda si? "?wie?a krew" na forum.
Dlaczego? No, a dlatego, ?e czasami Ci najbardziej schowani w cieniu potrafi? najwi?cej. Wydaje mi si?, ?e danie takowym osobom szansy jest mo?liwo?ci? dobrej pomocy dla forum. Teraz pozostaje czeka? i patrze?, p??niej oceni? ponownie.
Mam nadziej?, ?e nowi kadrowicze nie b?d? mieli s?omianego zapa?u...
Pewnie dlatego, ?e ty r?wnie? do??czy?a? jako "?wie?a krew".

2. Niczego nie musz? wyja?nia?, moderator?w jest taka fala, ?e a? czasem trudno mi si? po?apa? kto w tym gronie na prawd? sobie zas?u?y? na swoje stanowisko, gratuluj? paru, ale na prawd? niewielu osob? tego co zyskali bo zas?u?yli ale niekt?rzy s? tutaj fartem albo przypadkiem.
 
Status
Not open for further replies.
Top