What's new

Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 17 70.8%
  • Nie.

    Votes: 7 29.2%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    24
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Witajcie ;)

Jak zapewne pami?tacie, jaki? czas temu organizowali?my dla Was gazetk? TNP (poprzednie wydania dost?pne s?, rzecz jasna, w technicznym). W mi?dzyczasie ja mia?em czas rozbratu z kadr?, a sk?ad redaktorski si? lekko posypa?, ale dzisiejsza rzeczywisto?? wygl?da troszk? inaczej i, je?li o mnie chodzi, mo?emy spr?bowa? ruszy? ten projekt od nowa. Zatem oddaj? t? decyzj? w Wasze r?ce - piszcie, czy w Waszej opinii jest sens pisania Gazetki od nowa, czy byliby?cie ch?tni bra? udzia? w jej wsp??tworzeniu i jaka mia?aby by? ewentualna tematyka.
Za wszystkie g?osy i opinie z g?ry serdecznie dzi?kuj?.
 

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Wed?ug mnie jest to dobry pomys?, tnp ma du?o aktywnych u?ytkownik?w, a wi?c jak pomys? wypali to nie b?dziecie musieli robi? tego dla w?skiego grona tylko dla wielu u?ytkownik?w.
Ja jestem jak najbardziej za!
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Tej gazetki i tak nikt nie czyta, nigdy nie cieszy?a si? zbytnio popularno?ci?, szkoda czasu na jej tworzenie.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

@2x UP,
Popieram. Mo?na by j? podzieli? na Rozdzia?y typu: Tibia, Anime itd. Poniewa? na tym forum u?ytkownicy s? zr??nicowani gustowo.
Jest troch? fan?w Mod?w, fan?w Tibii, fan?w RPG itp.
Ja jestem za przywr?ceniem gazetki, sam m?g? bym w czym? pom?c, aby szybciej si? rozwin??a.

Pozdrawiam.
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Tak, ale w bardziej zorganizowanym wydaniu. Z podzia?em tematycznym i dobr? grafik?.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Mog?aby powsta? takowa gazetka, przecie? nic nie zaszkodzi a wr?cz przeciwnie mo?e nawet wspomo?e odrobine forum, lepsza atmosfera co? si? bd dzia?o itp.:D


Tej gazetki i tak nikt nie czyta, nigdy nie cieszy?a si? zbytnio popularno?ci?, szkoda czasu na jej tworzenie.

Ale przynajmniej co? by by?o, i czy do ko?ca tak nikt nie czyta? nie by? bym taki pewien.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Co do zarzutu, ?e nikt tego nie czyta, to bez obaw, liczby m?wi? same za siebie - tematy z kolejnymi wydaniami gazetki w technicznym maj? po 3000-5000 wy?wietle?, wi?cej maj? zazwyczaj tylko te, dotycz?ce RL Photos (m?wi? o ostatnim czasie, nie o jakiej? odleg?ej przesz?o?ci). W?tpliwo?ci dotycz?cych tej kwestii nie mam, chodzi?o mi bardziej o zbadanie obecnych nastroj?w w?r?d u?ytkownik?w i wst?pne zorientowanie si? w sytuacji po czasie kr?tkiej przerwy ;) Je?li ju? piszecie o bardziej zorganizowanej formie, o podziale, to ciekawi mnie jak dok?adniej widzieliby?cie t? kwesti?. Interesuj? Was tematy czysto zwi?zane z gr?, czyli, tak jak dotychczas, recenzje OTS, opisy miast, ciekawostek, itp., czy mo?e tak?e te "pozatibijskie" (nie m?wi? tu od razu o polityce, bo to by by?o bez sensu, ale muzyka/podr??e - co? neutralnego) ?
Ja osobi?cie my?la?em o po??czeniu tego i dodaniu do 1-2 artyku??w o grze i konkursu na naj?adniejszy screen tak?e czego? "realniejszego", jakiej? recenzji filmu, opowiadania, czy nowatorskiego odkrycia. Je?li kto? by?by te? ch?tny do wsp??pracy, to zapraszam na pw/gg. Co prawda je?li pomys? przejdzie, to i tak rozpoczn? pewnie poszukiwania redaktor?w, ale im wcze?niej, tym lepiej ;)
 

Gabalucha

Banned
Joined
Nov 29, 2012
Messages
27
Reaction score
6
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Wed?ug mnie to dobry pomys?, ale redakcja musia?aby by? idealnie ze sob? zgrana ;).
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Mam dok?adnie takie samo zdanie jak Aali, takowa gazetka nie ma sensu i przy dzisiejszej ilo?ci aktywnych u?ytkownik?w nie ma racji bytu, szkoda waszego trudu, chyba ?e naprawd? nie macie ju? co robi?, to czemu nie, zawsze to jakie? urozmaicenie, tylko ?eby pisa?y to osoby kompetentne, znaj?ce si? na rzeczy, a nie jaki? 13latek z dysleksj? ;D
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Kenxu, pisz?c dysekcja, masz na my?li rozci?cie cia?a i otworzenie zw?ok?
W sumie, ci??ko mi wyobrazi? 13latka kt?ry jest rozci?ty i pisze artyku?y do gazetki.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Oj? wybacz t? drobn? liter?wk?, mia?em na my?li dysleksj?.

//Dysleksja to dok?adniej rzecz bior?c trudno?ci z czytaniem, a nie pisaniem (to jest dysortografia). ~Redd

//to jest lenistwo po prostu ~ ;p

Te? fakt, dzi?ki za poprawk? ;)
 
Last edited:

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Dobra, obiecuj? Ci z tego miejsca, ?e ani dysleksja, ani tym bardziej dysekcja nie wchodzi w gr? ;) Wr??my do tematu.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Co do zarzutu, ?e nikt tego nie czyta, to bez obaw, liczby m?wi? same za siebie - tematy z kolejnymi wydaniami gazetki w technicznym maj? po 3000-5000 wy?wietle?, wi?cej maj? zazwyczaj tylko te, dotycz?ce RL Photos (m?wi? o ostatnim czasie, nie o jakiej? odleg?ej przesz?o?ci). W?tpliwo?ci dotycz?cych tej kwestii nie mam, chodzi?o mi bardziej o zbadanie obecnych nastroj?w w?r?d u?ytkownik?w i wst?pne zorientowanie si? w sytuacji po czasie kr?tkiej przerwy ;) Je?li ju? piszecie o bardziej zorganizowanej formie, o podziale, to ciekawi mnie jak dok?adniej widzieliby?cie t? kwesti?. Interesuj? Was tematy czysto zwi?zane z gr?, czyli, tak jak dotychczas, recenzje OTS, opisy miast, ciekawostek, itp., czy mo?e tak?e te "pozatibijskie" (nie m?wi? tu od razu o polityce, bo to by by?o bez sensu, ale muzyka/podr??e - co? neutralnego) ?
Ja osobi?cie my?la?em o po??czeniu tego i dodaniu do 1-2 artyku??w o grze i konkursu na naj?adniejszy screen tak?e czego? "realniejszego", jakiej? recenzji filmu, opowiadania, czy nowatorskiego odkrycia. Je?li kto? by?by te? ch?tny do wsp??pracy, to zapraszam na pw/gg. Co prawda je?li pomys? przejdzie, to i tak rozpoczn? pewnie poszukiwania redaktor?w, ale im wcze?niej, tym lepiej ;)


hmm ja jestem za tym aby nie by?o tylko tam temat?w zwi?zanych z tibi?...co? jak to nazwa?e? neutralnego te? by si? na forum przyda?o :)
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

@up
No okej, ale przyda?oby si? zaw?zi? kr?g temat?w, kt?re mo?na by umie?ci? w owej gazetce, bo nie mo?na te? wplata? pomi?dzy artyku?y o tematyce tibijskiej, teksty np. o dzisiejszej scenie politycznej XD Nie s?dz?, by osoby tworz?ce t? gazetk? skupia?y si? tylko i wy??cznie na tematyce tibijskiej, jakie? niewielkie odniesienia do innych temat?w jak najbardziej mile widziane, jednak nie mo?na zapomina?, ?e to wci?? forum o tematyce takiej, a nie innej :D
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Kenxu, przecie? Ci pisz?, ?e tematy neutralne, a Ty tu z polityk? ^,^
Nie zaszkodzi, w mojej opinii, napisa? 2 takich i 2 takich artyku??w, 1 Rl Tibia, 1 OTS, 2 "?yciowe" i fun zone, dla ka?dego co? mi?ego, hm?
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Gazetka, gazetka. Po co? I tak forum powoli upada, z dnia na dzie? jest co raz mniej u?ytkownik?w, mniej os?b przegl?da to forum. Za czas?w, gdy by?a poprzednia Administracja to co? tutaj by?o robione, a gdy si? Ona zmieni?a to strefa wy?sza, ni? Administracja ma to forum w dupie.

Ja sensu nie widz? :)
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Od zajebania artyku??w z informacjami o wydarzeniach na ?wiecie jest w internecie, a wy chcecie je do Tibii wciska? \o/
 

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

#dziam
Je?li Twoim zdaniem forum upada, to logiczne jest to ?e trzeba co? z tym zrobi? i przyci?gn?? tutaj u?ytkownik?w. Owszem w pewnym stopniu masz racj? nie ma tu ju? tylu u?ytkownik?w jak np 1-2 lata temu.
Tak czy inaczej, je?li chodzi o moje zdanie to jak ju? wcze?niej powiedzia?em, gazetka wed?ug mnie pomo?e w przyci?gni?ciu u?ytkownik?w i wi?kszym zainteresowaniem forum.


Ta ankieta zako?czy si? 19-12-2012 o 13:31 /Aramiszon
 
Last edited by a moderator:

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

@Aramiszon
To by? tylko taki przyk?ad, po prostu chcia?em przez to powiedzie?, ?e nie mo?na przesadza? w doborze tych "neutralnych" temat?w, najlepiej skupi? si? na tibii.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Czy widzisz sens przywracania Gazetki TNP?

Gazetka TNP jak najbardziej mi pasuje na pewno przyci?gnie jak?? ilo?? u?ytkownik?w.
Szczerze to by?by sk?onny pom?c Wam zrobi? gazetk?.
 
Status
Not open for further replies.
Top