What's new

Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    45
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Ch?tnie.
Jestem fanem Fantasy, lecz ksi??ek nie czytam od podstaw?wki.
W Gimbazie przeczyta?em ciekaw? seri? ksi??ki Na Tropie Bestii, kt?r? polecam serdecznie.

Napisz? co? i g?osuj? z wzi?ciem udzia?u.

Pozdrawiam.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Wzi??bym, ale pod warunkiem, ?e nicki autor?w nie b?d? podane do wiadomo?ci kadrze przy ocenianiu. Pzdr.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Ch?tnie wezm? udzia? w takim konkursie. To na pewno b?dzie impulsem do zapocz?tkowania innych, opartych na innej tematyce. Tak od siebie dodam, ?e przyda?o by si? zn?w poprowadzi? PAOTM, bo jak zwykle zosta? zamro?ony. Brawa dla Forsetiego za to, ?e z w?asnej kieszeni kupi? nagrod?. No ale oczywi?cie zawsze b?d? narzekania, ?e tylko tyle. Nie ma co przejmowa? si? g?osami na ,,nie'' ze wzgl?du na to, ?e zawsze znajd? si? hejterzy i Ci, kt?rym ta tematyka nie odpowiada. Wa?ne, ?e wi?kszo?? z mi?? ch?ci? spr?buje swoich si? ;)

Popieram @UP
Dobrze by by?o, gdyby o miejscach na podium nie decydowa?y znajomo?ci... Mo?e lepiej pokusi? si? o inny spos?b wybierania najlepszych prac.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

No to tak si? stanie!.. :)

@topic.
Czekam nadal na Wasze wypowiedzi i g?osowania w ankiecie. Mo?na doda? co? od siebie je?eli macie jakie? propozycje.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Temat nie musi by? jeden. Mo?esz da? jaki? wyb?r.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Mam zamiar wybra? pewne 3 zacz?te teksty, kt?re b?dziecie sobie musieli wybra?, czyli jeden z tych tekst?w i doko?czy?.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Hmm do??czam si? pisanie sprawia mi przyjemno??, ale nagroda te? mnie ucieszy :)


Dogada? si? z jak?? redakcj? i dosta? ksi??ki to nie jest z?y pomys? zw?aszcza ?e teraz poszukuj? talent?w i z u?miechem podrzuc? 2 czy 3 ksi??ki za darmo na konkurs.


@ Na kiedy przewidywany start ?
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

O widzisz pomy?limy nad tym z t? redakcj?.

@topic.
Start na kiedy przewidywany? Na pewno przed zako?czeniem ankiety, czyli 6 lutym. Pomy?l? i mo?e wystartujemy z konkursem ju? 31 stycznia lub 2 lutego w weekend :).
 
Last edited:

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Mam nadzieje ?e si? ze wszystkim wyrobimy poniewa? 8 lutego urodziny kolegi, a 9 lutego ?lub u brata.

@down

To dobrze dam rade si? wyrobi? o ile mi transfer si? nie sko?czy w internecie...
 
Last edited:

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Na nades?anie pracy na pewno b?dziecie mieli czas do 9, 10 lutego maksymalnie.
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Jestem otwarty na tak? propozycj?, udzia? bym wzi??, tylko czy na pewno mo?na zaufa? wynikom ? Kto by ocenia? prace, i na ile ta osoba si? zna na literaturze ?
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Prace zapewne ocenia?aby Kazia lub mo?e ja. Lecz ona si? na tym bardzo dobrze zna i pewno?? jest 100%, ?e zwyci?zca zosta? wybrany by uczciwie.
 

sharly

User
Joined
Sep 25, 2011
Messages
42
Reaction score
11
Age
31
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Macie z pewno?ci? osobny dzia? dla administracji,prawda?
tak wi?c opowiadania nie oceniaj? krytycy ale emocje szarych ludzi i dlatego by?bym za tym aby udost?pni? wszystkie nades?ane prace w?a?nie w osobnym w?tku w osobnym dziale gdzie ca?a wasza gromada wystuka?aby kilka zda? dotycz?cych wra?e? po przeczytaniu kilku tekst?w. Po?lizg czasowy przekracza kwadrans a i ludzie maj? wi?ksz? uciech?,co Wy na to? :)
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Prace zapewne ocenia?aby Kazia lub mo?e ja. Lecz ona si? na tym bardzo dobrze zna i pewno?? jest 100%, ?e zwyci?zca zosta? wybrany by uczciwie.
Mam nadziej?, pyta?em z racji, ?eby nie by?o tak, ?e za ocenianie zabierze si? osoba kt?ra nie ma bladego poj?cia.
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Moim zdaniem umiej?tno?? pos?ugiwania si? j?zykiem polskim do pisania opowiada? ma nijaki wp?yw. Mo?na przecie? u?y? s?ownika.
Nagrody.. Nie ma nic za darmo i trzeba si? z tym niestety pogodzi?. Po 30-40 z? nie spodziewajcie si? arcydzie?a, aczkolwiek konkurs jak konkurs - warto spr?bowa? swoich si?.
Najwa?niejsz? kwesti? we wszystkich konkursach jest temat. Je?li b?dzie pasowa? we?mie w nim udzia? wi?cej os?b.
Racja, je?li kto? lubi pisa? zrobi to za darmo lecz nie w imieniu forum lecz w?asnym.
Najlepsz? nagrod? b?d? ksi??ki o zbli?onej tematyce, kto? kto pisze lubi czyta?. Kto? kto ma w du**e literatur? na nic zdadz? mu si? ksi??ki, tym samym odrzucimy plagiator?w chc?cych zgarn?? g??wn? nagrod? (like pendrive or something like that). Reputacja? Ranga? Pozycja? Na co to komu..? Pomy?lmy o przysz?o?ci pokole?.
Osobi?cie uwa?am, i? g?osowanie powinno by? anonimowe, ze wzgl?du na znajomo?ci, umiej?tno?ci w innych dziedzinach. Co zwi?zku z konkursem nie ma ?adnego znaczenia.
Dajmy szanse nowym, zwyk?ym, szarym u?ytkownikom na wybicie si?. Dajmy im nadziej?, szanse.
 
Status
Not open for further replies.
Top