What's new

DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Do pobrania pod adresem

outfit_551.png


outfit_559.png


Pod adresem podanym wy?ej znajdziecie wszystkie sprity tych postaci.
 

Obelisk

New User
Joined
May 4, 2017
Messages
3
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Te grafiki s? moj? w?asno?ci?, autor tematu niema prawautorskich do dysponowania tymi grafikami. Prawautorskie mozna kupic u mnie. Wszyscy kt?rzy dokonaj? kradzie?y i bed? czerpa? korzy?ci finansowe czeka droga s?dowa poniewa? grafiki s? opatentowane. Nakazuje usun?? ten post lub uregulowa? p?atno?? za moje prace.
 

Avandia

New User
Joined
Apr 23, 2017
Messages
3
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Te grafiki s? moj? w?asno?ci?, autor tematu niema prawautorskich do dysponowania tymi grafikami. Prawautorskie mozna kupic u mnie. Wszyscy kt?rzy dokonaj? kradzie?y i bed? czerpa? korzy?ci finansowe czeka droga s?dowa poniewa? grafiki s? opatentowane. Nakazuje usun?? ten post lub uregulowa? p?atno?? za moje prace.

HAHAHA... A z?amanie licencji CipSoftu? Sam ?amiesz prawo, a wymagasz by inni je przestrzegali?

Dzi?ki za grafiki, mo?e si? kiedy? przydadz? :)
 

Obelisk

New User
Joined
May 4, 2017
Messages
3
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Widz? drogi Aviandia ?e si? nie znasz. W kt?rym miejscu z?ama?em licencj? CipSoftu? O?wie? mnie. Po pierwsze zrobienie grafiki s? obrazkami graficznymi pasuj?cymi po wiele gier rpg i gier 2d. Sprzedaj?c je sprzedaj? prawo do ich publikowania i urzywania. Po drugie nie moj? spraw? jest to co kupiec z nimi zrobi to on ewentualnie bedzie odpowiada? prawnie w zprawie roszcze? od CipSoftu. Z tego co wiem to ka?dy Serwer tibi obchodzi prawo bo nie gra si? w tibie na tych serwerach tylko w Open Tibie co sprawia ze to inna gra, taki kruczek prawny. Poza tym mam patent na moje prace jako praca graficzna z zastrze?onymi prawami. Czekam a? pan specjalista co mnie poucza opowie nam o prawie bo z tej wypowiedzi "HAHAHA.." wynika ze jest osob? kompetetn?.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Gdy sprzedales te graifki Arkamowi po 1. nie masz juz "praw Autorskich" a po 2. to ze nie dodal zabezpieczen do clienta to nie nasza wina, innymi slowy PESZEK :)
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

P?aci? za takie chujowe recolory? Jeblem ze ?miechu na podlog? i nie mog?em wsta? te 30 sekund ahahhahaha xD 9'o latek z autyzmem (nie obra?aj?c 9'o latkow) zrobi? by to lepiej xD. Opatentowales 8x spritesheety 96x96? GJ XD szkoda tylko, ?e pewnie nawet nie wiesz gdzie si? z takimi sprawami uda? (+ "opatentowanie" ich wynios?o by Ci? wi?cej niz te 50pln od grubego Orkana). A podchodz?c do tego od kwestii prawnej to wygl?da to jeszcze inaczej co do wlasnosci ^^ BTW. Grafiki pozyskane z klienta dbnowyshit i skoro orkan je odkupil (z tymi twoimi ?miesznymi "prawami autorskimi" - na grafiki na kt?rych to robi?e? tez by?y prawa autorskie i ich nie uszanowales [prawa do nich ma Nintendo] bo w swietle prawa nie mozesz ich edytowac i czerpac z tego $) to orkan powinien si? wypowiada? w tym temacie :) Temat uwa?am za rozwi?zany i je?li kto? chce porozmawia? o prawie etc to zapraszam PW lub do mojego prawnika (kontakt podam na w :* ). A i pozdrawiam nieudacznika Arkama. [Nied?ugo si? spotkamy - wr?ci kilka os?b po odszkodowanie za te twoje kradzie?e :* ]
 

Obelisk

New User
Joined
May 4, 2017
Messages
3
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Grafiki nie by?y pozyskiwane z ?adnych ?r?de?. Re-colory nie s? moim dzie?em. Chodzi mi tylko o te pliki/ grafiki kt?re stworzy?em. To nie w?asno?? Nintendo poniewa? to moja praca nie by?a edytowana co najwy?ej troche wzorowana ale to nie jest plagiat bo si? r??ni? w wystarczaj?cym stopniu. Praca jest autorkska i rozpowszechnianie moich prac to kradzie? tak ze mo?esz podes?a? mi numer do tego twojego prawniczka.
 

arkamlel

New User
Joined
May 5, 2017
Messages
2
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

P?aci? za takie chujowe recolory? Jeblem ze ?miechu na podlog? i nie mog?em wsta? te 30 sekund ahahhahaha xD 9'o latek z autyzmem (nie obra?aj?c 9'o latkow) zrobi? by to lepiej xD. Opatentowales 8x spritesheety 96x96? GJ XD szkoda tylko, ?e pewnie nawet nie wiesz gdzie si? z takimi sprawami uda? (+ "opatentowanie" ich wynios?o by Ci? wi?cej niz te 50pln od grubego Orkana). A podchodz?c do tego od kwestii prawnej to wygl?da to jeszcze inaczej co do wlasnosci ^^ BTW. Grafiki pozyskane z klienta dbnowyshit i skoro orkan je odkupil (z tymi twoimi ?miesznymi "prawami autorskimi" - na grafiki na kt?rych to robi?e? tez by?y prawa autorskie i ich nie uszanowales [prawa do nich ma Nintendo] bo w swietle prawa nie mozesz ich edytowac i czerpac z tego $) to orkan powinien si? wypowiada? w tym temacie :) Temat uwa?am za rozwi?zany i je?li kto? chce porozmawia? o prawie etc to zapraszam PW lub do mojego prawnika (kontakt podam na w :* ). A i pozdrawiam nieudacznika Arkama. [Nied?ugo si? spotkamy - wr?ci kilka os?b po odszkodowanie za te twoje kradzie?e :* ]

to niezly orkan, a jak tam trasa miedzy stolikami w pubie?

Temat ma st?d zosta? usuni?ty bo ?amie prawa autorskie. Sram na Ciebie i na twoje wymys?y, masz do mnie problem to mnie pozwij, jak tam na iemie by?o? mia?e? po mnie 'wpasc' i cos nie pyklo?
Smieszny to jestes ty z twoim placzem wszedzie gdzie sie da, wczesniej jeszcze spiritowi dupe lizales jak startowal z serwerem ale teraz to juz be bo kazdy cie ignorowal? smieszny jestes.

---------- Tre?? dodana o 13:05 ----------

Gdy sprzedales te graifki Arkamowi po 1. nie masz juz "praw Autorskich" a po 2. to ze nie dodal zabezpieczen do clienta to nie nasza wina, innymi slowy PESZEK :)
nie dodawalem, bo nawet jak jakis serwer ich uzyje, to bedzie nie wypal, a nawet jesli ktos tam bedzie gral to dlugo nie postoi. [MENTION=67757]swirus[/MENTION] wyslij debilu jeszcze 15 osob stara wersje silnika, gracze sie juz przekonali ze takie otsy sa warte tyle co gowno takie jak ty.

---------- Tre?? dodana o 13:05 ----------

+skasuj sobie te dbsu.eu developer, bo cipa jestes nie developer, twoj developing konczy sie na wiadomosci do oskara albo qubaza [ktory sam sie przekonal jakie z ciebie gowno i nie warto z toba nic robic bo nic nie potrafisz], tudziez proszenie sie madao o skrypty za darmo i placz jak kazdy ma cie w dupie.

---------- Tre?? dodana o 14:05 ----------

jak to qbaz mowil? 'nic nie robil a jak juz to prosil znajomych o skrypty albo komus placil bo nie umial nic a do mnie jeszcze mial pretensje ze nic nie robie jak studia mam', zalosny czlowieczek z ciebie swirus serio, poplacz jeszcze w 15 tematach na tym umarlym forum z ranga EXPERTA w dziedzinie nicnierobienia.

teraz mozecie mi juz usunac konto bo nie zamierzam tu wiecej wchodzic, wszedlem tylko dlateo ze ktos mi wyslal link do tego gowno tematu, zegnam.
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

[MENTION=441828]Obelisk[/MENTION] [MENTION=441830]arkamlel[/MENTION] poka? mi papierek ?e s? Twoje, poka? mi umow? o zlecenie z przekazaniem praw autorskich. Teraz pomy?l racjonalnie - udost?pniaj?c to w internet dajesz zgod? na to aby u?ywa? tego chocia?by na tym serverze tego mozga Arkama - teraz poka? mi prawa na u?ywanie clienta pod wzgl?dem edycji - Aaaa sory zapomnia?em to wszystko nale?y do Cipsoftu. Teraz s?uchaj s?owne prawa autorskie to wiesz co mo?esz z nimi zrobi?? g?wno mo?esz. Arkam dzi?ki za dow?d kt?ry udowadnia ?e to Twoja niepowa?na os?bka b?dzie atakowa? firm? na kt?rej KUPUJE kto? vps czy dedyk - m?zgu. Te grafiki i tak s? tak spierdolone jak spierdolony jest w?a?ciciel. G?wniaku Ty ze mn? nie chcia?e? podpisa? umowy na zlecenie a taki "POWA?NY" typ jeste?. Wi?kszego g?wna nie widzia?em. Grafiki s? tak zjebane ?e a? raka oczu dostaje i [MENTION=441828]Obelisk[/MENTION] nie martw si? na pewno nikt ich nie we?mie do "urzywania" xDDD jeb?em na ryj i nie wstaje. Server kt?ry mia? jako pierwsze transformacje fanowskie mia? lepiej wykonane grafiki a wy kurwa cofacie si? w rozwoju czy jaki chuj?
Wszyscy kt?rzy dokonaj? kradzie?y - a powiedz kto Ci je ukrad? z komputera? z Twojej w?asno?ci? skoro client nie nale?y do Ciebie to pomy?l m?zgu czy kradn? Ci je czy kurwa Cipsoftowi? xD
Prawa na cokolwiek macie s? takie autorskie ?e Arkam straszy? ludzi jak us?ysza? ?e ?wir sprzedaje silnik dbns i szed? przez miesi?c na policje - a? kinderkoledzy zapomnieli o tym xD
Arkam co Ty wgl gadasz? A? stan? po stronie Swira - co Ty pierdolisz, a Ty co potrafisz? wyjeba? ludzi? no s?ucham co Ty pa?o potrafisz? nie nie p?ac?c ludziom trzecim tylko TY PAJACU CO POTRAFISZ? nie kurwa nie pisz mi ?mieci ?e kurwa cpp, lua czy c# o albo mo?e dis? we? nie k?am bo k?ama? to Ty w?a?nie potrafisz, bo robisz to szybciej ni? my?lisz. Tyle ode mnie i czekam na Twoj? powalaj?c? odpowied? kt?ra pewnie i tak b?dzie k?amstwem bo Ci nie jeb?o ale s? ju? dowody na twoje umiej?tno?ci :) to ?e potrafisz co? lua i tak naprawd? troch? cpp nie robi z Ciebie B?g wie kogo i zabrania? to Ty mo?esz swojej mamie sprz?ta? po sobie swojego WYNAJ?TEGO 2m?? mieszkanka kurwa nierobie. To jest najlepsze szczycisz si? kurwa chuj wgl wie czym bo Ty co masz do pokazania, udowodnienia? nic kurwa siedzisz przed pc i walisz kapucyna ok?amuj?c samego siebie. Ty kupo g?wna oceniasz ludzi z g?ry bo je?eli kurwa kto? mieszka jeszcze u rodzic?w to gardzisz t? osob? a gdy nagle si? oka?e ?e kurwa kto? nie pokazuje nie chwali si? tym ?e tak naprawd? to jeste? ?mieciem i nic nie masz tak jak to by?o gdy ostatni raz z Tob? pisa?em - to wyzywasz i wpierasz sobie w t? zlasowan? g??wk? ?e wszystko rodzice i rodzice. Wiesz ?e udowadniasz i? jeste? uzale?niony od w?asnych rodzic?w? Broni Ci? tylko g?upota ludzi kt?rym wpierasz ten szajs i internet a tak naprawd? to jeste? zwyk?ym laczkiem na kopa w twarz po czym ucieka?by? jeszcze szybciej ni? k?amiesz do mamusi. Jeste? zwyk?ym frajerem i oszustem internetowym. Wgl gdy Ci napisa?em ?e mieszkam z rodzin? nie w bloku a jednostoj?cym domu napisa?e? ?e rodzic?w rodzic?w i jakie? tam ?mieci - powiedz mi teraz kurwa wr??bito a kurwa sk?d Ty mo?esz cokolwiek wiedzie? o mojej osobie i moich rodzicach? w dupie by?e? g?wno wiesz. Wi?c zrozum typie ?e te dzieci kt?re li?? Ci jajka bo masz fajowy server ots i tak naprawd? tyle, to nie s? wszyscy i pajacu m?j dom kupi?em sam, m?j dom remontowa?em z pomoc? rodzic?w chocia? chuj Ci do tego i co najwa?niejsze PAJACU to ?e Ty masz kurwa zryt? g?ow? i uwa?asz ots i mieszkanie w bloku za taki presti? to za??? rodzin? i daj dziecku i ?onie godne ?ycie wtedy tu wr?? i mo?esz napisa? ?e jeste? z siebie dumny. Bo teraz dumnym to mo?esz by? jedynie z powodu internetowego przedszkola xD ?enada, nie wiem wgl po co pisze do Ciebie xD Mam nadzieje ?e kto? Ci? kiedy? po?amie.

[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Uwa?am ?e grafiki s? na poziomie Arkama wi?c zalecam przed w??czeniem i?? do piwnicy aby wyr?wna? ten poziom. A tak to g?wno i ten temat jest tak zb?dny jak s?uchanie k?amstw Arkama.
 

dragonmir4

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
77
Reaction score
2
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

?miejesz si? z jego grafik a robisz je w taki sam spos?b co on....

Co do tematu, to pokaz tego przez kogo s? robione dzisiejsze serwery ; /
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Arkam vs Swirus part 9302193012930129301284375894752934572394857239485729348572934857239485729
tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
 
Joined
Feb 12, 2017
Messages
34
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Tak og?lnie jestem po stronie ?wirusa bo jest spoko typem, [MENTION=441828]Obelisk[/MENTION] "urzywania" widz? ?e ortografia pe?n? par? :) Czekam a? namierzysz 90% serwer?w op?acisz rozpraw?, zdob?dziesz odpowiednie dane w?a?cicieli :)
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Refresh. Nowa porcja syfu pod linkiem:

outfit_597.png


outfit_594.png


A pod tym linkiem smieszne efekty:

effect_493.png


effect_505.png
 

mackerel

User
Joined
Apr 25, 2017
Messages
26
Reaction score
1
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Refresh. Nowa porcja syfu pod linkiem:





A pod tym linkiem smieszne efekty:




ciekawe efekty, mozna pobrac i uzywac niektorych ?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Bior?c pod uwag?, ?e temat jest w dziale pobieralnia (a wi?kszo?? tych efekt?w tj 98.5% to recolory/grafiki z neta/z pxg) ?miem twierdzi?: tak.
 
Joined
May 1, 2017
Messages
16
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Tak og?lnie jestem po stronie ?wirusa bo jest spoko typem, [MENTION=441828]Obelisk[/MENTION] "urzywania" widz? ?e ortografia pe?n? par? :) Czekam a? namierzysz 90% serwer?w op?acisz rozpraw?, zdob?dziesz odpowiednie dane w?a?cicieli :)

Na 100% kogo? obchodzi tutaj twoja opinia skoro nic nie znaczysz XD
 
Joined
Feb 12, 2017
Messages
34
Reaction score
0
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

M?wi to [MENTION=435139]Prawdziwy[/MENTION], z 3 postami.
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

Bez kitu. :D Kilka s??wek aby nabi? kolejnego posta :D
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: DBNS New Vocations Outfits [brolly woman, black goku]

To skonczcie plakac i nabija? te posty (rozwi?za? swoje ?yciowe problemy mo?ecie na PW/TS3 (ts3.dbsu.eu)/GG).
Od?wie?am
 
Top