What's new

DBOrigins

Joined
Jan 4, 2014
Messages
16
Reaction score
0
Odp: DBOrigins

1. Jak najwi?cej ciekawych quest?w. r??nych animacji i mo?e jakich? mega skryptowych spelli :p Bo o outfity nie ma co si? martwi? xd No i najch?tniej zobaczy?bym server na OTcliencie :)
2. Z potworami chyba nie b?dzie problemu od Wolf/dino/Red Ribbon Army itp z pocz?tkowego db a? do dragon ball super gdzie mo?na da? r??ne androidy,saibameny itp :p (Mam nadziej? ?e omijacie GT? Akir? Toriyama sam napisa? ?e nie uwa?a GT sagi jako co? zwi?zanego z jego seri? xD)
3.Tutaj nie pomog?. :(

A pytanko moje jest takie czy macie ju? jaki? % servera?:)
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: DBOrigins

na pewno byloby git gdyby gra zaczynala sie od zwyklego DB i szla w strone DBS i aktualizowaniem na bierz?co
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: DBOrigins

1. Jak najwi?cej ciekawych quest?w. r??nych animacji i mo?e jakich? mega skryptowych spelli :p Bo o outfity nie ma co si? martwi? xd No i najch?tniej zobaczy?bym server na OTcliencie :)
2. Z potworami chyba nie b?dzie problemu od Wolf/dino/Red Ribbon Army itp z pocz?tkowego db a? do dragon ball super gdzie mo?na da? r??ne androidy,saibameny itp :p (Mam nadziej? ?e omijacie GT? Akir? Toriyama sam napisa? ?e nie uwa?a GT sagi jako co? zwi?zanego z jego seri? xD)
3.Tutaj nie pomog?. :(

1. OTClient to m?j osobisty faworyt, lecz najpierw musz? si? go nauczy?/pozna? i przej?? z cipsoftowego na OTC, a co za tym idzie - spelle/efekty przezroczyste bez konieczno?ci umieszczania ich na r??owym tle.
2. Nie my?la?em jeszcze nad potworami oraz itemami, ale potworki typu wolf/dinosy/tigermany/pandoriany/etc to chyba standard. GT i omijamy i nie, bo b?d? co b?d? Tsuful b?dzie jedn? z grywalnych postaci w p??niejszym stadium serwera.


A pytanko moje jest takie czy macie ju? jaki? % servera?:)
Na chwil? obecn? wszystko rozpisujemy i planujemy co i jak. Teoretycznie mam wszystko w g?owie, lecz trzeba to przenie?? na papier, lub jak kto woli, arkusz worda.

na pewno byloby git gdyby gra zaczynala sie od zwyklego DB i szla w strone DBS i aktualizowaniem na bie??co

DBShitu osobi?cie nie trawi?, dlatego prawdopodobnie nie b?dzie uwzgl?dniony w og?le, albo w ma?ym stopniu (np. sagi/npce/itemy), bo t?czowe transformacje to jest pora?ka. Cd. starego DB, mo?liwe, ?e sagi b?d? si? zaczyna? od normalnego DB w?a?nie, a fillery/filmy b?d? jako nieobowi?zkowe sagi pomi?dzy r??nymi arcami w oryginalnym ci?gu fabularnym DB.
 
Last edited:
Joined
Jan 4, 2014
Messages
16
Reaction score
0
Odp: DBOrigins

No to w takim razie pozostaj? czeka? na jakie? kolejne informacje ;)
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: DBOrigins

#Odkopa?em
Serwer wydawa? by si? fajn? odskoczni?,lecz nie wyszed? nawet xd
 
Top