What's new

Demon Blocker 19 lvl (OTS?)

Majster

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Chc? pokazac wam filmik chyba z otsa bo nie jestem pewien Komentujcie czy OTS !!!

Kolejny temat, kt?ry nie powinien si? tu znajdowa? (brak 20 post?w autora), ale niech zostanie /Napster.
 
Last edited by a moderator:

C!n3k

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
15
Reaction score
1
Widzialem ju? to dawno.Moim zdaniem mog?by? to rl , poniewa? mia?em 20 knighta i mia? 335 hp.Ten go?c , ktory bloczy? demona m?g? ?atwo pa?? , ale jak nie sta? ci?gle na przeciwko demona to m?g? by? cud i uda?o mu si? , bo demon tylko kiedy stoi na przeciwko ciebie wali mocne hity po 400 i wi?cej.Nie wiem za bardzo co powied? m?g?byc to ots albo rl moim zdaniem rl ;p.
 
Last edited:
N

Napster

Guest
Hmm by? mo?e jest to ots, by? mo?e nie. Ten demon jako? s?abo bi?, chyba, ?e mi si? wydaje oraz gracze nie byli w party. Nie widzia?em, by na filmie gracze 'siowali' blokera, poza tym ten jeden gracz nie bi? chyba demca, tylko raz uderzy? z sd w fire elemental'a. Za? film wydaje si? by? realistyczny. Na Pacerze najni?szy lvl jaki bloczy? demona to chyba 25.

Pozdrawiam,
Napster.

P.S. Jeste? emo, ?e musisz zatytu?owa? temat z siedmioma znakami zapytania ???????
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Jak to rl to gz mu. 50+ cz?sto padaj? na demcach, a 19 lvl to ju? co?!
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
To jest z RL ! widzia?em filmik na tibicam,koles mia? sio + uhy + ssa + uhy innych.Mia? szczescie ze dobrego combo nie dosta?.
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
To jest rl tibia... prze?y? bo zak?ada? ssa (stone skin amulet) i mia? sporo szcz??cia. Je?eli chodzi o tego go?cia co nie atakowa? to prawdopodobnie czeka? w?asnie na tego Fire Elementala. Gdyby wali? demona to w combo z demomen dochodzi jeszcze ten Fe(chodzi tutaj o blokera ofc). To rl tibia i tyle =P
 

Adamus

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Widzia?em ju? ten filmik kiedy?, i moim zdaniem jest to RL, mapa jest realistyczna wi?c to chyba real tibia ;]]. GZ! mu !.

Chyba nie wiesz, ile jest rl mapek tibii w internecie /Napster.
 
Last edited by a moderator:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
HaHa dobre ale ?aden mistrz nie da rady demonowi z 19 levelem :) wida? ?e ?al OTS, go?? wszed? na tibia.com pokaza? swoje postacie potem wbi? na OTSa i wielkie mi chalo. Co do demona ?e ma?o bi? to wszystko da si? ustawi? :) i w dodatku banalnie prosto. RPG wygl?da?o jak rl, ale na 100we by? to OTS ;)
 

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
RL mapa OtSa i tyle.
Jak ja bloczylem na 90lv demca, to sam ledwo wyrobilem potionujac sie, toco dopiero ten ziomek
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
HaHa dobre ale ?aden mistrz nie da rady demonowi z 19 levelem :) wida? ?e ?al OTS, go?? wszed? na tibia.com pokaza? swoje postacie potem wbi? na OTSa i wielkie mi chalo. Co do demona ?e ma?o bi? to wszystko da si? ustawi? :) i w dodatku banalnie prosto. RPG wygl?da?o jak rl, ale na 100we by? to OTS ;)
Idiot.
RL mapa OtSa i tyle.
Jak ja bloczylem na 90lv demca, to sam ledwo wyrobilem potionujac sie, toco dopiero ten ziomek
Next Idiot.
Ludzie,Wy nie czytacie co inni ludzie pisza,ja sam napisa?em ze mia? sio + uhy + ssa + uhy innych.Byc moze mia? tez Might ringi - nie pamietam.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Next Idiot.
Ludzie,Wy nie czytacie co inni ludzie pisza,ja sam napisa?em ze mia? sio + uhy + ssa + uhy innych.Byc moze mia? tez Might ringi - nie pamietam.
co to ma do rzeczy? Niech sobie ma potiony, uhy ale wiesz ile 19 level ma hp a wiesz za ile wali demon? Poszed? by na hita wi?c nie mia? by ju? co leczy? :mad: Tibia jest zrobiona po to aby si? troche napracowa? zanim p?jdzie si? na takie potwory a 19 level to on w 2 dni m?g? wbi? a na demonach z 19 levelem to i 60 wbije w pozosta?e 5 :rolleyes::cool:

Ziomeczku.. ten film jest z tibii 8.0, gdzie jeszcze na demony chodzi?o si? ze stone skin amuletami i wtedy demce zabiera?y Ci 30 hp /Napster.
 
Last edited by a moderator:

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
co to ma do rzeczy? Niech sobie ma potiony, uhy ale wiesz ile 19 level ma hp a wiesz za ile wali demon? Poszed? by na hita wi?c nie mia? by ju? co leczy? :mad: Tibia jest zrobiona po to aby si? troche napracowa? zanim p?jdzie si? na takie potwory a 19 level to on w 2 dni m?g? wbi? a na demonach z 19 levelem to i 60 wbije w pozosta?e 5 :rolleyes::cool:
Cz?owieku zrozum ze widzia?em filmik na tibicam ! nawet na konkurencyjnych forach by? ten temat poruszany i wiekszosc mowila ze to prawda wiec jest to prawda !
Fakt faktem ze czytac ze rozumieniem w og?le nie potrafisz i musisz nad tym popracaowac.On nie expi? na demonach tylko zblokowa? jednego na 19 LVL !
kthxbye.
@edit
Poczytaj sobie o Stone Skin Amulet i o Might Ring - jestes pro tibijarz !111oneoneonenoe
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
znam dobrze regu?y, zasady czy co tam sobie chcesz, ale nie zachowujesz si? jak moderator tylko zaczynasz jakie? g?upie dyskusje. Wyrazi?em swoj? opinnie dzi?ki, nara nikt Ci? nie prosi? o twoje zdanie. Ty ju? powiedzia?e? co na ten temat s?dzisz w postach wcze?niej. I nie ?ycz? sobie takich uwag w moim kierunku bo jak wiesz nie wszyscy tutaj maj? mniej ni? 18 lat.
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
znam dobrze regu?y, zasady czy co tam sobie chcesz, ale nie zachowujesz si? jak moderator tylko zaczynasz jakie? g?upie dyskusje. Wyrazi?em swoj? opinnie dzi?ki, nara nikt Ci? nie prosi? o twoje zdanie. Ty ju? powiedzia?e? co na ten temat s?dzisz w postach wcze?niej. I nie ?ycz? sobie takich uwag w moim kierunku bo jak wiesz nie wszyscy tutaj maj? mniej ni? 18 lat.
Mowie co mysle - od tego forum tez jest
Jezeli mowisz zle to mam prawo Cie poprawic i to robie.
Dla wszystkich co nie popieraja mojej tezy:


Pozdro dla kumatych.
 
N

Napster

Guest
Nie wiem, czy Wy nie potraficie czyta? komentarzy innych u?ytkownik?w, czy Wam si? po prostu nie chce. Frox wyra?nie napisa?, ?e widzia? filmik z TibiCam, a TibiCam ??czy si? z portami CipSoftu, wi?c fake'a trudno wykona?. Poza tym ten filmik by? kr?cony na Tibii 8.0, wi?c ten bloker m?g? u?ywa? (jak Frox napisa?) stone skin amulet?w oraz might ring?w, kt?re odpiera?y obra?enia fizyczne (ue, itd.) oraz uh?w, a nie potion?w!

Kamil said:
I nie ?ycz? sobie takich uwag w moim kierunku bo jak wiesz nie wszyscy tutaj maj? mniej ni? 18 lat.
Nie wiem do czego zmierzasz, chcia?e? tym kogo? przestraszy??

Pozdrawiam,
Napster.

@down:
Ogarnij si? i przeczytaj komentarze.. Je?eli masz 50 ek z allegro i nie potrafisz zbloczy? demona to nie oznacza, ?e inni nie potrafi?, zw?aszcza na tibii 8.0.
 
Last edited:

kogutek122

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
14
Reaction score
0
no jasne ze to ots kur.... 19 lvl ????????? DEMON BLOCK ????????????? po co dajecie takie temay jak kur..... 50 kmnigh nie bloknie domonca :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Moim zdaniem to RL Tibia. Go?ciu mia? po prostu du?o szcz??cia.

Btw. widzia?em kiedy? filmik, jak demona bloczy posta? na 25lvl (TibiCam).
 
Top