What's new

Depo i Map edytor

Grzehu12

New User
Joined
Nov 29, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Hejka robi? server Pokemon wszystko pi?knie gra poza depo :



tj. depo ma grafik? cztero kratkow? i ka?da kratka niewiedz?c czemu odpowiada za inny locker

a co najdziwniejsze kazdy z tych lockerow dziala bardziej jak plecak niz depo ka?da rzecz wrzucona zostaje po odejsciu nawet czasem znika i ka?dy mo?e wzi?? dany item tam pozostawiony



Rme:

instalowalem RMe na Win10 i ubuntu

wrzucilem items etc tam gdzie powinno zassalem dat spr (pokazuje ze nie wszystko zassane czasem ze nie moze zlokalizowac poprawnego tibia.dat a czasem ?e jest ale nie wszystko przerzuci?o) gdy juz przejdzie dalej dodaje mape i po zaladowaniu RME wylacza sie



Czy ktokolwiek mia? z tym problem i ma rozwiazanie (na depo i na RME)
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Depo i Map edytor

Nie podales ?adnych konkretnych informacji o silniku.
Zreszt?, skoro nie potrafisz zmieni? kilku atrybut?w itemu, to nie bierz sie za serwery :p
 

Grzehu12

New User
Joined
Nov 29, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Depo i Map edytor

Server nie u?ywany od 2012 dxp 8.54 , to nie kilka atrybut?w itemu tylko raczej problem npc i monsterow bo gdy je ?aduje rme si? wy??cza zmienia?em ju? id w dat edytorze i pliku items nie pomaga wydaje mi si? ?e depo nie jest przypisane ale bez edytora na ten moment jak i na przysz?o?? du?o nie rusze kiedy? u?ywa?em sme i mi dzia?al a teraz ani rme ani sme nie dzia?a
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Depo i Map edytor

Pisalem to w kontek?cie depo, do co RME - na win10 jest bug kt?ry uniemo?liwia korzystanie z edytora, niestety nie wiem jak go za?atac, ani co go powoduje
 

Grzehu12

New User
Joined
Nov 29, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Depo i Map edytor

Dzi?ki za info , ustawi?em depo nawet na 50 miejsc zmieni?em mu id roz?o?y?em na kilka r??nych i nadal nic jakby? m?g? popisa? ze mn? prywatnie lub poszuka? jak to naprawi? by?o by mi?o bo odpali?em wirtualna maszyn? wgra?em Ubuntu i specjaln? wersj? elektroniczn? pod Linuxa ca?y terminal/konsole/cmd zrobi?em poprawnie mimo wszystko po za?adowaniu umiera?o
 
Joined
Oct 29, 2018
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Depo i Map edytor

To ja Ci teraz odpowiem mia?em ten sam problem.. Bardziej chodzi tutaj o Acc Makera je?eli go masz czyli zak?adanie kont przez stron? tam jest problem. Je?eli u?yjesz dobrego Acc od Huatsona wszystko b?dzie ?miga? :)
 
Top