What's new

[DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

Status
Not open for further replies.

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Dzi? chcia?bym udost?pni? wam lay z vesti kt?ry zosta? ostro edytowany przeze mnie.Licze na sporo + :) Lay jest dosy? ?adny na dole screeny potwierdzaj?ce moj? prace. Jak i pokazuj?ce wygl?d ca?ego laya :)



6m9alvw32h8l.png


q5rae8s698fv.png




Download dodam jak b?d? pozytywne komentarze pierw chce zobaczy? czy si? nadaje do udost?pnienia.Szablon trzeba zakodowa? :) Je?li kto? pilnie go potrzebuje teraz kierowa? pytania na gg 24842544

Licze na + Pozdrawiam :)
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

Gdzie jest ten edit bo nic nie widze?
 

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

To widocznie nie gra?e? na vesti nigdy ;) Zmieniona kolorystyka obram?wki umiejscowienie napisu online kt?ry doda?em. Zmieniony obrazek w zr?b konto + nowy napis. Ca?a ramka top 10.Wszystko zosta?o ruszone.Napisa?em wyraznie EDYTOWANE nie stworzone od 0 :)
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

To widocznie nie gra?e? na vesti nigdy ;) Zmieniona kolorystyka obram?wki umiejscowienie napisu online kt?ry doda?em. Zmieniony obrazek w zr?b konto + nowy napis. Ca?a ramka top 10.Wszystko zosta?o ruszone.Napisa?em wyraznie EDYTOWANE nie stworzone od 0 :)
Ten co jest na otlandzie a ten co tutaj pokaza?e? ni? fajnego nie ma. Ten napis ONLINE 555 jest taki profesjonalny.
 

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

ma prawo ci si? nie podoba? ale skoro tak uwa?asz to zr?b lepszy :)
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

haha jak to 5 min roboty w gimpie
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

Gdzie jest ten edit bo nic nie widze?

Serio?
Zobacz te zdjecia, ktore swoja droga sa wklejone chujowo, bo autor nawet screenow nie potrafi na forum poprawnie wrzucic. Jesli znasz lay vestii to zobacz tutaj wszystkie drobne dodane rzeczy ktore wygladaja chujowo i kompletnie nie pasuja do tego jak ten caly lay wyglada. Bam. Juz wiesz co dodal do tego laya autor tematu. :)

@top
Wtf... Udostepniasz layout czy z dupy screena ze strony vestii na ktorym rownie dobrze w paincie mogles dodac te swoje gowna?
Raz, ze zjebales lay ktory w miare dobrze wyglada.
Dwa, ze dajesz screena a nie layout. Ani to pociete pewnie. Ani zakodowane... No prosze cie, po co w ogole ten temat?
 

sprite1993

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
139
Reaction score
4
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

Ahh widze profesjonalna przer?bka mojego szablonu..;) Niezmiernie mi mi?o, ?e kto? trudzi si? takim rzemios?em ;D Pozdrawiam i zach?cam do obejrzenia mojego nowego szablonu dost?pnego na vestia.pl
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

Ahh widze profesjonalna przer?bka mojego szablonu..;) Niezmiernie mi mi?o, ?e kto? trudzi si? takim rzemios?em ;D Pozdrawiam i zach?cam do obejrzenia mojego nowego szablonu dost?pnego na vestia.pl

Zdecydowanie tamten wcze?niejszy by? lepszy ;)
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: [DL/Ocena] Layuot vestia+du?y edit by Norek [Ja]

1/10 elo
 
Status
Not open for further replies.
Top