What's new

Dragon Ball Z 2015 - New Movie!

Status
Not open for further replies.

Akirosar

User
Joined
Aug 20, 2013
Messages
21
Reaction score
1
W najnowszym wydaniu magazynu V-Jump, kt?ry uka?e si? 19 lipca 2014 roku, oficjalnie zostanie zapowiedziany nowy film kinowy Dragon Ball Z. Premier? filmu zapowiedziano na przysz?y rok w ramach okresu tzw. Golden Week (Z?oty Tydzie?), kt?ry ma miejsce na prze?omie kwietnia i marca.

news207_new_dbzmovie.png


Jak ostatnim razem, wymy?li?em now? histori? nast?pnego filmu kinowego Dragon Ball, jakby to by?a kontynuacja mangi. Sam fakt, ?e nie musz? nic rysowa? oznacza, ?e mog? skupi? si? ca?kowicie na dialogach. Prawda jest taka, ?e nie planowa?em posun?? si? z tym tak daleko, poniewa? jest to do?? m?cz?ce w moim wieku, ale troch? mnie ponios?o.

Ten film b?dzie, oczywi?cie, kontynuacj? poprzedniego, "Battle of Gods", ale celowo zwi?kszy?em znacz?co ilo?? scen akcji. Co do tre?ci, m?wi? mi "Trzymaj to w tajemnicy!", wi?c nie mog? jeszcze poruszy? tego tematu, ale powinno to by? super interesuj?ce!

Fakt, ?e ja tak twierdz?, a nie jestem fanem efektownych film?w akcji, znaczy, ?e nie powinno by? co do tego w?tpliwo?ci! Nawet m?j g??wny edytor Torishima, kt?ry bardzo rzadko cho?by mnie chwali, powiedzia?: "To jest dobre!"

Nie ma ?adnych w?tpliwo?ci co do tego! Chocia? nie b?dzie to dobre, je?li zaczn? to przesadnie i g?o?no chwali?, a ludzie p??niej si? rozczaruj?, ale powiem tyle, ?e jestem ca?kiem pewien, ?e tre?? filmu spodoba si? fanom! Aktualnie, projektuj? zarysy nowych postaci itp. Zako?czenie prac nad filmem to jeszcze daleka przysz?o??, ale prosz? wyczekujcie go!

Jak informuje serwis nadz?r nad filmem - podobnie jak nad zesz?orocznym prowadzi? Akira Toriyama, kt?ry zajmie si? sam? histori?, czy projektami postaci. W filmie ma si? znale?? wi?cej scen walki, a sama historia filmu ma by? humorystyczna.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Dragon Ball Z 2015 - New Movie!

Mam nadziej?, ?e nie b?dzie to kolejna "Kupa" jak poprzedni film, w kt?rym najlepszym momentem by?o jak Vegeta si? wkurwi? po Placku na Bulmie.
Dodam jeszcze od siebie:

Poczekamy, zobaczymy.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Dragon Ball Z 2015 - New Movie!

Wyszed? Teaser:
 

karolko88

New User
Joined
Sep 25, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Z 2015 - New Movie!

No nic czekamy - wygl?da zadowalaj?co.
 
Status
Not open for further replies.
Top