What's new

Dwa wymiary

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
"Dwa wymiary" - cz??? pierwsza z serii "Dzieje Tibii", autorstwa mojego.



Nikt nie wie... Nikt nie wie o tym, co by?o dawniej. Tylko ja... Tylko ja
mog? ruszy? dwa ?wiaty i pozna? ich pocz?tek. Jednak ?mier? mnie ju? dogania. Nie mo?na ?y? wiecznie... Musz? powierzy? sekret bog?w, by nie znikn?? na zawsze z l?du Tibii. Tylko komu? Komu mo?na ufa? nad ?ycie?! NAD BOG?W?! NAD ?WIAT?! Nikt nie ma czystej duszy... Nawet kap?ani maj? krew na r?kach! Nawet bogowie, kt?rzy widz? wszystko, czego ucho nie s?ysza?o, a oko nie widzia?o! Wi?c kto? ?mier? mnie ju? dogania, a ja nawet nie mam celu. Pozostaje tylko jedno... Elork... Po??czenie elfa i orka! Niewinny, niesplamiony krwi?... W ko?cu oni te? d?ugo ?yj?! Ale nie a? 500 lat! Jak ja! Przeklinam bog?w, ?e to w?a?nie mi powierzyli to zadanie! W ko?cu znalaz?em wybra?ca. W ko?cu mog? spokojnie umrze? a gdy si? mnie zapyta "Co mam robi??! Co robi??!" odpowiem mu sekretem... NIESTETY!!! Czemu polega?em na Elorku?! CZEMU?! Czy?by same demony mnie zmusi?y? Wszystko si? wyda?o... Zapanowa?a wojna mi?dzy dwoma wymiarami. Sp?on??y wsie i miasta! Cywilizacja zosta?a zmieciona z ziemi... Gdy nagle nasionko... Nadzieja na nowe ?ycie zap?on??a wraz z gasz?cym si? ogniem z miast.
Pok?j nasta? mi?dzy Tibi? a "Menrokiem". Zrodzi?y si? nowe stworzenia...
Orkowie wyszli z podziemi i wraz z krasnoludami stworzyli Dworki!
Ogry wraz z orkami stworzy?y silne, ale g?upie trolle!
A krasnoludy wraz z elfami stworzy?y pot?g?, kt?ra trwa do dzi?! Pot?g?, kt?ra gdyby nie s?abo zaludniona by?a by wstanie zniszczy? wszystkie inne rasy... I jeszcze jedno... Sekret brzmia? "po prostu nie d?? do zdobycia innego wymiaru...". Tak oto narodzi?a si? nowa Tibia.​
Zapraszam do komentowania! To dopiero pierwsza cz??? z serii!
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: "Dwa wymiary"

Odp: "Dwa wymiary"

Doskonale napisane, b??d?w nie ma , stylistyka jest. Bosko.

10/10

;)
Oby tak dalej.


Regards
Kaisus
 

diegos

Banned
Joined
Dec 5, 2010
Messages
195
Reaction score
7
Age
33
Odp: "Dwa wymiary"

Odp: "Dwa wymiary"

Fajne fajne :> Da si? czytac i tak jak pan @UP powiedzia? niema b??d?w :)
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: "Dwa wymiary"

Odp: "Dwa wymiary"

Dzi?kuje wam. Postaram si? napisa? nast?pn? cz??? dzisiaj (szukajcie w temacie "Piek?o").

Pani z polaka by mi powiedzia?a co innego xD
 
Last edited:
Top