What's new

dwaj bracia podbijaja - Premie !!

Joined
Nov 25, 2015
Messages
3
Reaction score
0
Cze?? wszystkim , na pocz?tek kr?tko o mnie i o moim bracie. Gramy w tibie od wersji 7.5 z przerwami raz kr?tkimi raz d?u?szymi, jaki? czas temu rozpocz?li?my swoja przygod? od zera na ?wiecie Premia. Nie mam wiele czasu na granie poniewa? jeste?my ju? doros?ymi lud?mi kt?rzy nie mog? sp?dza? czasu od ?witu do zmierzchu na komputerze ale jak cz?sto b?dzie si? da?o b?dziemy dodawa? z bratem nowe zdj?cia z naszych post?p?w z hunt?w, w najbli?szym czasie r?wnie? z jaki? quest?w a w p??niejszym czasie jakim? PK :) Dobra dobra nie b?d? was zanudza? wi?cej tylko wrzucam pierwsze SSy !!

P.S. m?j braciak czasem streamuje na twitchu podam link do jego twitcha , je?li b?dzie mia? zamiar puszcza? strumie? b?dziecie o tym informowani.

Dobra to lecimy b?d? starsze zdj?cia ale nie martwcie si? najnowsze s? wczorajsze :)

Tutaj stary awansik na defa bo latam teraz z bowem wi?c ci??ko z?apa? awans na off skillu :(
aE8i5Q.png

Tutaj tak?e nieaktualny bo ostatnio ci?gle mi na off wchodzi? dist, jak uda mi si? z?apa? to wrzuc? aktualny !
zxKgYW.png

Teraz lvl wi?c nie ma co tu za du?o m?wi? 50LVL
zLseUC.png

60LVL
YYwgnI.png

Oraz aktualny 65LVL :)
a2H4Rt.png

Teraz MLVL stary 10MLVL
M1yOYf.png

No i aktualny 14MLVL nie du?o brakuje do 15 GO GO
BjKJuV.png



Ok to p?ki co na tyle, brat w wolnej chwili podepnie si? do tematu i b?dzie wrzuca? screeny ze swojej postaci :)
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: dwaj bracia podbijaja - Premie !!

Witam wszystkich :D tak to ja brat :D ?apcie SS z mojego nowego ED na premii posta? ma pare dni ! pozdro :D

xAsSem.png



7fsWzx.png



J6Ca5w.png



zt8QFd.png



aVUZ8U.png
 
Joined
Nov 25, 2015
Messages
3
Reaction score
0
Odp: dwaj bracia podbijaja - Premie !!

Kolejne zdj?cia!! jutro prawdopodobnie jakie? zdj?cia z quest?w :)

No to teraz czas na zdj?cia
Aktualny dist 89 :)
efEFwI.png

LVL70
DNtCwu.png

LVL75
Z1e23h.png

LVL80
0jVAW2.png

Aktualny LVL83 my?l? ?e co? dzisiaj wpadnie to w najbli?szym czasie dodam kolejne awanse :)
se4JwW.png

Upragniony 15MLVL
2WZeHD.png

No i aktualny 17 :)
V5JacQ.png
 

Grubek

New User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: dwaj bracia podbijaja - Premie !!

gratulacje
lecicie dalej z lvl ;)
 
Top