What's new

[EK 1-100] Dos?owny start!

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Cze??!
Witam was w moim temacie/projekcie. Tak, wiem ?e wi?kszo?? pisze co uwa?a i po 2 dniach ko?czy prowadzi? projekt.
Ja jednak postaram si? utrzyma? wszystko tak d?ugo jak tylko mog? :)


Przejd?my do w?tku. Projekt tyczy si? dw?ch postaci, s? to rycerze nisko-poziomowi.
Moim celem jest osi?gni?cie setnego poziomu na jednej z postaci, b?dzie to g??wna posta?. Druga za? to cash-maker na kt?rym nie b?d? si? bardzo skupia?.
Na samym poziomie gra si? nie ko?czy, chcia?bym tak?e zarobi? w pe?ni samodzielnie na pe?ne wyposa?enie dla g??wnej postaci, tj.:
XO8NmSw.png



Opisz? wi?c kr?tko posta? g??wna, jak b?dzie wygl?da? rozw?j. Nie b?d? opisywa? dok?adnie co chce osi?gn?? na drugiej postaci gdy? nie ma to znaczenia, jej zadaniem jest zarabianie pieni?dzy.
Do 20 poziomu zostan? w Dawnport. Uzyskam tam oko?o 60/60 skilla, troch? kasy i wyjd? na mainland. Dalej postaram si? wykonywa? na bie??co questy ?eby mie? za co gra? :)
Dodam ?e gram ca?kowicie od pocz?tku, nie mam nic na start, nawet 1 GP!
Nie wiem kiedy kupi? PACC na t? posta?. Wydaje mi si? ?e pozostanie jak najd?u?ej na FACC'u daje wi?cej zabawy z gry. To tylko moja opinia ;)


A tutaj regulaminowe zdj?cia:
Main:
1cst142.png

YcmKCCU.png


Cash-maker:
q4N0kQF.png



Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do ogl?dania oraz do komentowania :)
 

xZet

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
117
Reaction score
4
Age
26
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Zapowiada si? ciekawie, czekam na cz?ste aktualizowanie tematu i dodawanie screen?w ;)

---------- Tre?? dodana o 14:03 ----------

Zapowiada si? ciekawie, czekam na cz?ste aktualizowanie tematu i dodawanie screen?w ;)
 

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Powodzenia i wytrwa?o?ci, co do screen?w super.
W jakim czasie masz zamiar wbi? Tw?j setny poziom? :)
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Dzi?kuje za mi?e s?owa. Dosy? tutaj pusto je?li chodzi o takie tematy, to powiedzia?em sobie ?e ja rozkr?ce ten dzia? :D Je?li chodzi o odpowied? na twoje pytanie kiedy setka na mainie, nie mam poj?cia. Postaram si? jak najbardziej zjawiskowo, nie koniecznie mo?e by? to jak najszybciej, chodzi mi tutaj o sam fun z mo?liwo?ci zarobku na FACCu oraz tego jak w ?atwy spos?b bez kupna CC przez allegro mo?na si? jako? wybi? w Tibiaszce :)

Screeny b?d? stara? si? udost?pnia? codziennie.
Pozdrawiam!
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Dobre screeny, r?wnie? za?o?y?em sw?j temat i mam nadziej?, ?e uda nam si? o?ywi? ten dzia? :p
U?ywasz bota? jak tak , to jakiego?
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Dzi?ki, widzia?em w?a?nie tw?j temat :D
Ka?dy korzysta aktualnie z bot?w, a ten co nie korzysta to nie osi?gn?? za du?o :) A Ty u?ywasz?
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Co do mojego screena', Ja mam laptopa i nie mam zbyt wyra?nych kolor?w i z mojego punktu widzenia nie jest tak ?le, chocia? faktycznie mog?em troch? przedobrzy?, ?e tak powiem.
A je?eli chodzi o bota, to tak. Zdarza mi si?, ale nie w taki spos?b jak niekt?rzy, ?e nawet questy na bocie robi? :) bo takowe skrypty ju? powstaj?
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Kolejna dawka screen?w!

Cash-maker:
j7QDrTA.png

bjm6zFn.png


Main:
trIy0iS.png

NNN8Al6.png

SS53YPD.png

kbYPnra.png

Cp7Iq8u.png

baISVrn.png

IAJ9FJG.png

kyVytlv.png

Ic99zKy.png


Teraz opowiem troche o moich dalszych planach. Na cash makerze b?d? stara? si? wbi? jak najszybciej poziom aby m?c bez du?ego waste expic na rorcach i zarabia?, potem oczywi?cie corymy i w?a?ciwie to tam zacznie si? potencja? tej postaci :) Main character jest jeszcze w Dawnport ale jest to specjalny myk, mam oko?o 40/35 skill na 19 lvl. To oznacza ?e czas na skill, zostan? tam i wyjd? dopiero na 60/60 tak jak m?wi?em w pierwszym temacie. Jak na razie mam chwilowy brak staminy wi?c poczekam troche i zaczn? skillowa? :)


Pozdrawiam!​
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Nie wiem kiedy kupi? PACC na t? posta?. Wydaje mi si? ?e pozostanie jak najd?u?ej na FACC'u daje wi?cej zabawy z gry.
No na pewno daje du?o fun, boci? na respach z 10-cioma dodatkowymi botami xD

Nie wiem po co te? ukrywasz nick. My?lisz, ?e bana dostaniesz? =) Ja boci?em swoim charem na Cele?cie przez dwa miesi?ce be? ?adnego bana, delete whatever - screeny tutaj wkleja?em nawet z HUDEM bota :p
8-114 w p??torej miesi?ca i nie 100% bot :D - Nie chwale si? tutaj, tylko m?wie, aby? nie ukrywa? nicku bo to bezsens ;=)

Co do tematu no to, co - nic co urywa jaja, prosty, nudny exp :C nie wiem czy wgl jest jaki? sens prowadzenia tematu 1-100 xD, wbijesz setk? i zobaczysz ?e to tylko cyfra i g?wno znaczy teraz w Tibii (nawet taki 200), by teraz gra? trzeba mie? z 300+ =)
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Tobie co innego sprawia fun, bo jak na razie mnie poziom i bocenie a? tak nie interesuje. Ka?dy ma swoje jakie? "priorytety", moje to gra od zera, robienie quest?w na faccu i je?eli si? znudzi kupno pacca. Po tym co napisa?e? ewidentnie wida? ?e grasz tylko dla poziomu a wchodzisz w rozmowe o funie z gry. Co do nicku zakrywam bo lubie :) A od kiedy exp do 100 levela jest jakkolwiek przyjemny? czy ja prowadze temat ?eby wrzuca? awanse z expa? Dobrze czytaj co kto? pisze i jakie ma cele w tym co robi bo bierzesz wszystko do siebie tak jak Ty chcesz ?eby to wygl?da?o kolego a wygl?da to jak zwyk?y hejt za co? co kto lubi.
Pozdrawiam
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

bo jak na razie mnie poziom i bocenie a? tak nie interesuje
Mo?e mi powiesz, ?e r?cznie grasz?
czy ja prowadze temat ?eby wrzuca? awanse z expa?
Nie no sory, ja tutaj ?adnego screena z expa nie widz?..
Dobrze czytaj co kto? pisze i jakie ma cele w tym co robi
Nie tylko czytam, ale te? w?a?nie sprawdzam "co robi" -.^
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Bardzo ma?o elokwentne masz te odpowiedzi. To ?e korzystam z bota NIE ZNACZY ?E LUBIE GO U?YWA?. Polecam cofn?? si? do podstaw?wki i czyta? ze zrozumieniem bo Ci to nie wychodzi bardzo mocno.
Racje masz, po dw?ch postach wnioskujesz cel tematu, bo wrzuci?em par? screen?w z expa. Nie chce mi si? odpisywa? bo za ma?o w g??wce masz niestety. Papa
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Bardzo ma?o elokwentne masz te odpowiedzi.
Na jaki temat mam si? rozpisywa?, ch?opczyku?
Polecam cofn?? si? do podstaw?wki i czyta? ze zrozumieniem bo Ci to nie wychodzi bardzo mocno.
Mo?e mnie o?wiecisz, i napiszesz czego nie zrozumia?em? ;\
To ?e korzystam z bota NIE ZNACZY ?E LUBIE GO U?YWA?
Haha! Mistrz!!
Racje masz, po dw?ch postach wnioskujesz cel tematu, bo wrzuci?em par? screen?w z expa
No tak, ty wnioskujesz, ?e jestem idiot? (to mo?na odczu? z twojego posta #up), czytaj?c m?j tylko jeden post? Powiniene? chyba sam wr?ci? do podstaw?wki (lub w sumie tam jeste?, chocia?by mentalnie) i przesta? si? tak spina?, ja tylko napisa?em, ?e nie masz racji - schowaj na chwil? swoje ego, i sp?jrz sam co tu piszesz, bo nagle stwierdzasz, ?e pisa?e? gdzie? o bocie - a i jeszcze jedno, wy??cz najlepiej wyobra?nie jak masz do mnie o czym? pisa? - bo niez?y z ciebie bajkopisarz.
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

To nie "ch?opczyk" komentuje w taki spos?b czyje? tematy, nie wpierdalam si? tam gdzie nie trzeba :) prosta zasada. Ma?e sprostowanie do twojego nie zrozumienia w stosunku co do mojej odpowiedzi o bocie. To ?e korzystam z bota, nie znaczy ?e lubie go u?ywa?. Co? nie zrozumia?ego w tym ?e kto? nie ma czasu na gre r?czn? po 10h dziennie? albo nawet nie ma czasu ?eby wybra? si? na exp? Ok, przez cz?owieka bez obowi?zk?w ca?kowicie mo?e by? nie zrozumia?e. Wybaczam strasznie :)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

W sumie jakby nie by?o zgadzam si? z Rewsem,
m?wi?c , ?e korzystasz z bota mimo tego , ?e nie lubisz z niego korzysta? powinno by? samowystarczalnym faktem, ?e po prostu nie powiniene? tego robi?, chyba, ?e gubisz si? w tym co m?wisz.
To tak jakbym wali? konia chocia? tego nie lubia? a to tylko dlatego, ?e nie mam czasu wydupczy? jakiej? maniury, troch? bez sensu.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

To nie "ch?opczyk" komentuje w taki spos?b czyje? tematy, nie wpierdalam si? tam gdzie nie trzeba :
Cz?owieku to jest forum dyskusyjne, ty na prawd? pomy?l co piszesz... Czyli jakie? komentarze Ci si? nie podobaj?, bo uwa?aj? ?e ty nie masz racji to odrazu hejt?
To ?e korzystam z bota, nie znaczy ?e lubie go u?ywa?. Co? nie zrozumia?ego w tym ?e kto? nie ma czasu na gre r?czn? po 10h dziennie? albo nawet nie ma czasu ?eby wybra? si? na exp? Ok, przez cz?owieka bez obowi?zk?w ca?kowicie mo?e by? nie zrozumia?e.
To mo?e nie graj w og?le? Skoro nie lubisz bota, a nie masz czasu na gr? - to po co gra??
Ja jak czego? nie lubi? to tego nie robi?. ( Nie wyci?gaj przyk?ad?w z ?ycia typu: szko?a/praca, ?e si? nie lubi a trzeba ) gra to jest jakby hobby, wi?c wiesz inny wgl temat =)
Co ja pisa?em o wyobra?ni? ?eby? j? wy??czy?, podkre?lam :
Ok, przez cz?owieka bez obowi?zk?w ca?kowicie mo?e by? nie zrozumia?e.

?ycz? powodzenia, wiadomo jak jest si? idiot? to trzeba w tej szkole nie co d?u?ej siedzie? + korki =)
 
Last edited:

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [EK 1-100] Dos?owny start!

Widzisz ja akurat pracuje i traktuje gre jako hobby tylko i wy??cznie. Skoro nie lubisz grac na bocie to moze graj tylko wtedy gdy masz na to czas przecie? nikt cie nie goni :)
 
Top