What's new

Evoultion By Rybol [Notorious]

Status
Not open for further replies.

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Witam, chcia?bym przedstawi? wam wynik tzw 'nudzenia si?'.

Ot?? jak sama nazwa wskazuje zedytowa?em silnik evolution, map? i doda?em par? skrypt?w. P?ki co jest to wersja beta, w bliskiej przysz?o?ci zamierzam wyda? kolejne wersje czy te? luki. Nie mia?em du?o czasu ?eby przetestowa? dzia?anie silnika, tote? to zostawiam dla was. Wszelkie sugestie i problemy prosz? kierowa? w tym temacie.

Zaczn? od mapy, bo w tym jestem lepszy.

Robi?em j? po to ?eby mo?na by?o na niej gra?, nie ?eby podziwia? miliardy szczeg???w kt?re utrudniaj? gr?. Przyznam ?e bardzo rzadko robie tego typu mapy i taki styl to dla mnie nowo??, ale mimo to uwa?am ?e to co zrobi?em i tak bije na g?owy reszt? 'przerobionych evo 100%'. Co nowego? Hmm... powiem tyle ?e z evolution pochodzi tylko miasto, no i do tego doklei?em pewne miasteczko z mapy Devlanda reszta teren?w to 100% moja robota.
Mapa wraz z kolejnymi wydaniami b?dzie 'powi?ksza? si?', p?ki co zawiera najbardziej przydatne expowiska i miejsc?wki.


Porcja SS:

1. Temple.
84699448.png


2. Soya.
ss2my.png


3. Sklepy.
ss3o.png


4. Training Monki

ss4k.png



Przypomnia?o mi si? - NIE MA TELEPORT?W!
Ju? wszystko wyja?niam. Mapa a raczej expowiska s? robione od 0.
Czy nie lepiej by?oby si? do nich przebiec i zbada? nowy teren ni? tylko wchodz?c w te portale? Gdybym nie doda? swoich teren?w to zrobi?bym r?wnie? teleporty ale jest inaczej wi?c chcia?bym aby?cie troch? pobiegali, pozwiedzali, a mo?e odkryli jakiego? questa.:rolleyes:

Nowe czary, nowe potwory, nowe.., nowe..
.. nie ma!

Nie rajcuje mnie dodawanie kolejnych spelli, r??d?ek, mieczy czy czegokolwiek innego. To utrudnia wprowadzenie balansu profesji kt?ry imho w wersji beta jest jako taki, jednak?e kiedy zrobie jeden czar dla knighta to inne profesje zaczn? si? buntowa? dlaczego one nie maj? podobnego, albo mocniejszego, albo i albo. Czary z RL Tibi na pewno wystarcz?, potwory r?wnie?, no chyba ?e b?dzie trzeba doda? jakiego? bossa : )

Pozosta?a nam ju? tylko sprawa downloadu i wiarygodno?ci pliku.

wygl?da zabawnie, wiem ma bardzo du?o delf?w a ca?y prezentuje si? nieciekawie. Jednak?e bardziej 'wtajemniczeni' wiedz? co to oznacza. A je?li boisz si? ?e plik mo?e Ci zaszkodzi? - przeczytaj ten artyku?.

Download:
1.
2.
3.
Nie podaje link?w do pojedy?czych folder?w czy te? plik?w. Bez przesady, macie chyba te 5MB na dysku co?
Zapomnia?em doda?. Mapa si? nie liczy.

Jak ju? m?wi?em, wszelkie opinie i sugestie prosz? kierowa? w temacie.
Jak na 1 edycj? stara?em si? wypa?? jak najlepiej. Jak b?dzie to wygl?da?o w oczach krytyk?w - przekonamy si?.

//Skan:
detected.png


//Reupload:
Silnik:



Poprawka:


 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Post awaryjny. B?d? umieszcza? tu najnowsze wydania, itp.

Fakt i? znalaz?em par? ?miesznych b??d?w powoduje i? musz? kilka minut po za?o?eniu tematu doda? par? poprawek do mapy:





Wystarczy podmieni? folder 'world'.
Przepraszam za usterk? ^^
 
Last edited:

Buum

Advanced User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
267
Reaction score
54
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Rybol m?g? by? poda? link do samej mapy? Chcia?em tylko poogl?da?;D
Temple ?wietne ale najbardziej podobaj? mi si? Training Monki!
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Eno, dosy? kozacko Ci to wysz?o ; )
Ale wiesz ?e ten OTS, jest gorszy od Nihilariana : )

Rybol: o kurwa
Rybol: jakis Arfanjon mnie przerosl w skillu
Rybol: jebac policje

Po 1szym apdejcie ?ci?gn? i poogl?dam ; p
Jak na teraz, oceniam 8/10
HINTS & TIPS:
Sraj wi?cej, i tyle :<
Mo?e jestem lepszy od Ciebie, ale i tak jeste? elo ziom ; D
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Nic ciekawego, oszpeci?e? tylko mape evo. B??dy takie jak kawa?ki most?w - po?udnie od miasta, mog?e? to usun??... W samym mie?cie zmieni?e? tylko temple, depo i podziemia, mog?e? te? zrobi? co? z domkami, etc. Poza miastem teren, n/c.

3/10
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

U.u,
Nie popisa?e? si? :/.
6/10.
Ale ,,Evoultion" Lepiej zr?b swoj? ca?kiem od 0 =)



Pozdrawiam,
Micki!
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

S?aby Ots
Moja Ocena 4/10
Du?o Bug?w na Mapie;/

Oh serio?
Mo?e bardziej rozwini?ta odpowied??

Nic ciekawego, oszpeci?e? tylko mape evo. B??dy takie jak kawa?ki most?w - po?udnie od miasta, mog?e? to usun??... W samym mie?cie zmieni?e? tylko temple, depo i podziemia, mog?e? te? zrobi? co? z domkami, etc. Poza miastem teren, n/c.
3/10

Oszpeci?em? C?? ka?dy ma inne gusta. Mog?em przerobi? domki, mog?em ale nie chcia?em - bo po co? Bardziej skupiam si? na miejsach gdzie b?dziecie gra?. C??, jak ju? napisa?em wcze?niej z evo jest tylko miasto, by? mo?e zapomnia?em usun?? tego mostku, to jest m?j b??d. Jednak ja chcia?em zrobi? co? nowego, co? innowacyjnego co nie by?oby ju? tylko monotonnym i nudnym expieniem na wci?? tych samych expowiskach. Jak jeszcze nie zauwa?y?e? to 3/4 silnik?w z przerobionym evo to ledwo tkni?te depo i temple, i tak jest w przypadku ebsava, a?ka, itp. Poza tym jest to wersja beta, b?dzie jeszcze troch? poprawek no i mapa si? powi?kszy. Ju? na dzi?/jutro szykuje kolejne wydanie z dodanymi expowiskami, thiefami, dragon hatchlingami, ulepszonym ca?okszta?tem i by? mo?e paroma questami.



edit.
Ja mam problem. Gdy chce odpali? silnik wyskakuje mi taki komunikat
41117610.jpg
Sprawd? czy antywirus lub zapora sieciowa nie blokuje Ci silnika. Wy??cz antywirus i spr?b?j jeszcze raz.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Screeny z map mi si? podobaj?, nie widzia?em ca?ej mapy, mo?e kiedy? j? zassam i sobie polukam jak to zrobi?e?, ale na dobry gust dobrze Ci wysz?o.Najlepiej si? prezentuje si? temple oraz Training Room.
Pozdrawiam,
Arts
 

duk3

User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Ja mam problem. Gdy chce odpali? silnik wyskakuje mi taki komunikat

41117610.jpg
 

NarutoooPL

Active User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
149
Reaction score
12
Age
27
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

no,no repucik leci;] mam nadzieje ze w bliskiej przyszlosci udostepnisz full ots ;]
 

KoTleCiK

New User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

nie powiem silnik ciekawy .... ale przez to ?e usun??e? pewne rzeczy nie mo?na zrobi? addono?w typu "beggar" ;S :curse::curse::curse: wi?c ... ;D przyda?a by si? poprawka ;p ;););) ale og?lnie bardzo ciekawy silnik fajna mapka ;P na takie hmm bardziej s?abe expy ;D :thx::thx::thx::thx: je?li mo?esz to popraw to ;d
 

Skuurviell

User
Joined
May 29, 2009
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Moim zdaniem koleszko ?adnie zrobi? ;) A nie oszpeci? jak to jeden Pan ?mia? stwierdzi? :)

8/10 bo czego? mi jednak brakuje. Pomys?owo?ci Ci nie brakuj?, pracuj dalej ;)
 

Ador

Advanced User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
225
Reaction score
11
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Ty w og?le widzia?e? Ebsava, skoro pieprzysz takie g?upoty? Skoro 10MB dodatkowej mapy nazywasz "lekkim tkni?ciem depo i temple", to czym jest dla Ciebie real mapa? Kawa?kiem ziemi wystaj?cym z morza? ;S Je?li kto? w swojej mapie ledwo ruszy? miasto, to tylko i wy??cznie Ty.

Co do samej mapy mam mieszane odczucia. Z jednej strony podobaj? mi si? niekt?re nowe elementy, robione przez Ciebie. Z drugiej strony: doda?e? mn?stwo nie pasuj?cych do siebie rzeczy gdzie tylko si? da, niekt?re tereny s? widocznie robione na "odwal si?" (wystarczy spojrze? na ro?linno?? w d?ungli), no i rozwali? mnie most z tabliczk? "fortress" prowadz?cy w g??biny oceanu ^^ Czy?by to jaka? podwodna forteca tu?czyk?w? xD


W takim razie r?wnie dobrze mog?e? doda? sam? map? do downloadu, zamiast nazywa? gotowca "Evolution by Rybol" ;s


Ja bym powiedzia?, ?e to w?a?nie na tym polega balansowanie profesji...

Ocen? og?ln? sobie daruj?.
A czy to nie czasem evolution by sentil and vrael? :>?

fajna mapa og?lnie mi si? podoba
Ale temple to nie podoba mi si? po co te kamienie?
silnik ok. mapa te? ok.

ocena moze 8,5/10.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Ty w og?le widzia?e? Ebsava, skoro pieprzysz takie g?upoty? Skoro 10MB dodatkowej mapy nazywasz "lekkim tkni?ciem depo i temple", to czym jest dla Ciebie real mapa? Kawa?kiem ziemi wystaj?cym z morza? ;S Je?li kto? w swojej mapie ledwo ruszy? miasto, to tylko i wy??cznie Ty.
Co do samej mapy mam mieszane odczucia. Z jednej strony podobaj? mi si? niekt?re nowe elementy, robione przez Ciebie. Z drugiej strony: doda?e? mn?stwo nie pasuj?cych do siebie rzeczy gdzie tylko si? da, niekt?re tereny s? widocznie robione na "odwal si?" (wystarczy spojrze? na ro?linno?? w d?ungli), no i rozwali? mnie most z tabliczk? "fortress" prowadz?cy w g??biny oceanu ^^ Czy?by to jaka? podwodna forteca tu?czyk?w? xD
W takim razie r?wnie dobrze mog?e? doda? sam? map? do downloadu, zamiast nazywa? gotowca "Evolution by Rybol" ;s
Ja bym powiedzia?, ?e to w?a?nie na tym polega balansowanie profesji...
Ocen? og?ln? sobie daruj?.

Fakt, jak ju? m?wi?em to wersja beta. Co do silnika - nie jestem w tym dobry, mia?e? racj? jednak?e to wszystko by?o tylko wynikiem nudnego weekendu. Mo?e to ?le ?e tak si? to za to zabra?em. Og??em w poprzednich tygodniach nie mia?em czasu tego tkn??, mia?em formata wi?c najnowsza mapa posz?a si? jeba?. Mo?e jeszcze spr?buje co? wskura? ; )
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

powiem ci ze nie bardzo mi sie to podoba oprucz training monks :d 6/10
 

Greaster

Active User
Joined
Oct 28, 2009
Messages
55
Reaction score
2
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Szczerze nie podoba mi si? no ale w?o?y?e? w to sporo pracy. :)
 

Mucha90ole

User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

Strasznie duzo bugow... mapka troszke inna niecodzienna ale... klimat evo to klimat evo nie zrobisz z niego nigdy tak naprawde RPG przynajmniej nie pod 8.10
i lepiej chyba by bylo jakbys dodal ta mapke do downloadu ad.@up
slabo.
 

Apolo

Active User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
77
Reaction score
6
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

@UP
To tylko delfy, win32 OMFG! Jak masz pisa? takie gupoty to nic nie pisz...

@Topic
OTS bardzo mi si? spodoba? troche go przerobie i b?dzie git ;)
Dzi?ki ,?e go udost?pni?e?! Moja ocena 9/10

Pozdrawiam,
Sathir!
 

Toms86

Active User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Evoultion By Rybol [Notorious]

S?aby OTs 4/10 Dlatego ze nic nie zrobiles takiego przedytowales tylko temple depo i podziemie 4/10 tylko za ch?ci
 
Status
Not open for further replies.
Top