What's new

Faklop

Status
Not open for further replies.

Faklop

Towarzysz Stalin
Joined
Mar 9, 2013
Messages
170
Reaction score
2
Witajcie. Nie chc? si? rozpisywa? na wst?pie, bo zniknie czar ilo?ci pyta?. Nazywam si? Filip, mam 17 lat i mieszkam w okolicach Wroc?awia, og?lnie Dolny ?l?sk. Odpowiem chyba na ka?de pytanie.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Faklop

Sk?d pomys? na "Towarzysz Stalin"?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Faklop

Jeste? na forum bardzo kr?tko. Jak to si? sta?o, ?e tak szybko zosta?e? moderatorem? (poza tym, ?e wys?a?e? podanie ;D)
 

Faklop

Towarzysz Stalin
Joined
Mar 9, 2013
Messages
170
Reaction score
2
Odp: Faklop

Sk?d pomys? na "Towarzysz Stalin"?
Mo?e z tego, ?e interesuje si? histori?, szczeg?lnie ksi??kami Suworowa, by?ego cz?onka KGB. Stalin to uosobienie cz?owieka, kt?ry czasem by? bezwzgl?dny - czasem ?agodny. Moderator te? czasem jest surowy, czasami zdolny do okazania ?aski - taka przeno?nia.
Jeste? na forum bardzo kr?tko. Jak to si? sta?o, ?e tak szybko zosta?e? moderatorem? (poza tym, ?e wys?a?e? podanie ;D)
Bo kiedy? mia?em inne konto, co nie wskazuje na to, ?e jestem a? takim "?wie?akiem" (ale nie b?d? do niego wraca?, nie podam nawet nick'u - cz?owiek uczy si? na b??dach). Dodatkowo przekona?em do swojej osoby i mam nadziej?, ?e nikt nie ?a?uje wyboru xd
To ty na awatarze?
Nie, ale mam podobne foto ( ).
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Faklop

@UP,
Najs bobas.

@Topic,
Dlaczego akurat wybra?e? TNP, co ci? ?ci?gne?o tutaj ?

Pozdrawiam.
 

Faklop

Towarzysz Stalin
Joined
Mar 9, 2013
Messages
170
Reaction score
2
Odp: Faklop

@UP,
Najs bobas.

@Topic,
Dlaczego akurat wybra?e? TNP, co ci? ?ci?gne?o tutaj ?

Pozdrawiam.

Ju? od dziecka, dzieciaka, ma?olata chcia?em jako? przyczyni? si? do rozwoju forum. Wtedy jednak nikt mojej kandydatury nie bra? na powa?nie, za? ja sam nie by?em w stanie pom?c w jego rozwoju - za s?aba mentalno?? psychiczna. Kiedy teraz zn?w nadarzy?a si? okazja postawi? to forum na nogi, z?o?y?em podanie pe?en nadziei, ?e si? uda.
 
Status
Not open for further replies.
Top