What's new

[FORUM] Pomocy!

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Hejka mam problem ot?? chcia?bym zrobi? swoje w?asne forum takie fajne i rozbudowane. Ale nie wiem jaki hosting wybra? jest ich sporo. Mo?e wy znacie jaki? najlepszy hosting for? Chodzi mi o taki bardzo dobry. Z g?ry dzi?kuj?.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: [FORUM] Pomocy!

Darmowy czy b?dziesz m?g? zap?aci?? Z p?atnych polecam bluehosting.pl, sam kupowa?em tam serwer, i jestem bardzo zadowolony :) Z p?atnych SMSem polecam xaa.pl a z darmowych nie polecam nic :p
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: [FORUM] Pomocy!

Chodzi mi o darmowe.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: [FORUM] Pomocy!

To ca?kiem dobre jest ugu.pl - ale nie polecam pod forum, jak b?dziesz mia? wi?cej dzia??w, to Ci reklamy forum rozjad?. Wi?c je?eli my?lisz o forum na powa?nie, to musisz wyda? chocia? 3,66 w xaa.pl :)
 

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: [FORUM] Pomocy!

-dobry i popularny :) polecam.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: [FORUM] Pomocy!

@Up Tak ale do du*y. Ja polecam ci cba.pl. Masz tam ?atwy dost?p do ftp oraz mo?esz zainstalowa? gotowe skrypty for itp. Dla pocz?tkuj?cego jak znalaz? :D
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: [FORUM] Pomocy!

Ok wybra?em i jestem zadowolony. Dzi?ki

@admin

Prosz? o zamkni?cie tematu

Edit: A jeszcze jedno wiecie jak na www.fora.pl wy??czy? opcj? odczekiwania 24h? Bo kumpel chce napisa? wiadomo?? a pokazuje mu,?e musi odczeka? 24h

Edit: A jeszcze jedno wiecie jak na www.fora.pl wy??czy? opcj? odczekiwania 24h? Bo kumpel chce napisa? wiadomo?? a pokazuje mu,?e musi odczeka? 24h
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
Odp: [FORUM] Pomocy!

Ja pierdole fora.pl ?al xd Takie to ja robi?em chyba w jak zaczyna?em przygod? z internetem ...
Chcesz mie? super mega pro forum ? polecam Ci i zainstaluj PhpBB 3.0.2 PL czy jako? tak i ju? masz zajebiste forum xP
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: [FORUM] Pomocy!

@UP

yoyo.pl jest za bardzo skomplikowane :| mo?e jaki? poradniczek? Wtedy skorzystam.
 

adi970

Advanced User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
197
Reaction score
6
Odp: [FORUM] Pomocy!

Ja niestety nie ale poczytaj se jak sie robi serw tibi tfs w php my admin
To jest podobne bo tam te? baza danych i wogule :)
 

azazel19

New User
Joined
Feb 23, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: [FORUM] Pomocy!

jezeli chodzi o darmowego hostingi to tak samo jakbys chcial dostac cos za darmo :) musisz liczyc sie z tym, ze bedzie to hujowe za przeproszeniem :) Wiec lepiej wydac te pare "groszy" niz nie wydawac nic i sie wkurw*** przy tym :)
 
Joined
Feb 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [FORUM] Pomocy!

Sh@ker to jest poje**** nic sie tam nie da zrobic 1/10 ocena taka jak dla ciebie !
 
Top