Co nowego?
Tibia.net.pl

PO ZMIANIE SKRYPTU FORUM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM. "ZRESETUJ HASŁO(klik)", ABY SIĘ ZALOGOWAĆ .

JEŻELI NIE PAMIĘTASZ STAREGO E-MAILA ZAJRZYJ NA NASZEGO "DISCORDA(klik)" LUB "NAPISZ E-MAILA(klik)"

-Pixelart Gallery PixArtDamian

Frosbite

Stały bywalec
Liczba reakcji
8
Odp: Gallery PixArtDamian

Nie no nie moge, spalilem sie troszke i no musze ;d

4Fun
Splaszczone? chyba wiem o co Ci chodzi i no mozliwe ze tak wygladaja patrzac pod tym wzgledem ;) Nie wiem, sprobuj innym sposobem robic albo nwm probuj probuj i probuj.
Jak dla mnie to powinienes dokladnie przeanalizowac przeskalowac, robic takie same ale sam ze stalym wgladem i poslugiwaniem sie pracami innych PixelArtystow no najlepiej Saphrona i Royalza i normalnie rob sam ale tak jak oni na poczatku ale nie ucz sie 1 wzoru, 1 stylu jednej postaci, mieszaj. Po kilku razach sprobuj zrobic bez wgladu na tamte prace i nie ograniczaj sie do wykonania ich na raz, w jeden dzien. Osobiscie potrafie po dlugim czasie cos jeszcze poprawic gdzies. No i jak juz wyjda Ci juz takie jak u nich w postaciach, ktores to wtedy zacznij je projektowac sam nie sugerujac sie tymi grafikami innych grafikow a tym jak Ty chcialbys, widzisz czy wyobrazasz narysowac :d Ja tak wlasnie momentalnie zaczalem widziec ogromny progres w tym jak mi wychodzily wlosy bo no to jest chyba najciezsze do zrobienia w grafikach do otsow :p Pozdrawiam

~~ Niedlugo na wszystkich otsach na namek :d

Ostatnia edycja:

PixartDamian

Stały bywalec
Liczba reakcji
1
Animacja transformacji Goku opartę na tych z LSW.
[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"451","width":"607","src":"https:\/\/i.imgur.com\/smWu4BV.gif"}[/IMG2]
(oprócz revertu ssj3 to jestem zadowolony z mojej pracy. bordery ziemi niestety wyglądają jak wyglądają, ale to ma być tylko ogląd transformacji)

Kuzyn

Administrator
Członek Załogi
Liczba reakcji
108
Nie znam się na tych chińskich bajkach i nie lubię tego stylu ale sporo animacji i spoko to wygląda.

Do góry