What's new

-Łatwy GameBoid - Instalacja i podstawowa obs?uga ;)

Status
Not open for further replies.

Alanel

User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Witam!​

Wiem, ?e mn?stwo os?b ma problem z uruchomieniem GameBoida.
Mnie zaj??o to niema?o czasu, ale g??wnie z powod?w "niefunkcjolano?ci" telefonu... No, ale zaczynajmy...

Na pocz?tku powiem Wam co to jest GameBoid. Ot?? GameBoid to program, kt?ry pozwala na uruchamianie gier z GBA (GameBoy Advance) na kom?rkach z Androidem. Kiedy? wymaga? pod??czanej klawiatury, teraz jednak przyciski odwzorowywuj? te w orginalnej konsolce :)


Potrzebne Nam "produkty" to oczywi?cie GameBoid:
Link:


AppInstaller (Do pobrania z android market - s?u?y do zainstalowania GameBoid'a)

Bios:


Oraz gry. Ja osobi?cie polecam stare, dobre pokemony :) Najlepiej Pokemon Fire Red. ( ) <- Wersja PL

Teraz pod??czamy Nasz fonik do komputera i zrzucamy wszystko (gr? oczywi?cie wypakowywujemy! :D). GameBoid'a instalujemy Naszym AppInstallerem. Jest to bardzo ?atwa czynno?? dlatego pomin? t? cz???. Po instalacji, przy uruchomieniu, GB prosi Nas on o wybranie drogi do pliku gba_bios.bin
Wybieramy owy plik i ju? mo?emy si? cieszy? dzia?aj?cym emulkiem GBA na kom?rce :) Teraz tylko pozostaje uruchomi? klasyczne pokemony i mo?emy ?miga?.


Poradnik mia? na celu "wy?o?enie" wszystkich potrzebnych rzeczy na tacy, dla u?ytkownik?w nowych. Pozdrawiam i ?ycz? mi?ej gry :)


W najbli?szym czasie dodam r?wnie? kilka gier w j?zyku polskim :)
 

BotterMega

User
Joined
May 1, 2012
Messages
31
Reaction score
1
Odp: GameBoid - Instalacja i podstawowa obs?uga ;)

Mo?e i dobre do rpg'?w...
gry zr?czno?ciowo platformowe pozostawiaj? wiele do ?yczenia jak si? nie ma pada/wbudowanej klawiatury...
Je?li ludzie wymy?l? klawiaturk? do telefon?w na "p?? sta?o" to ch?tnie si? pobawi?...
 

SirDragoPL

New User
Joined
Jan 8, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: GameBoid - Instalacja i podstawowa obs?uga ;)

linki nie dzialaja
link do fire reda nie dziala a ja nie moge nigdzie znalesc
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top