What's new

Gra o tron

Status
Not open for further replies.

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Serial na podstawie ksi??ek Georga Martina. Osobi?cie uwa?am , ?e jest to wspania?y serial , kt?ry na ka?dym kroku nas czym? zaskakuje.

Zapraszam do dyskusji :)

Aktualnie jestem w po?owie drugiego sezonu.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

3sezon s?abszy. A serial jest na podstawie ksi??ek a nie ksi??ki.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Gra o tron

Drobna pomy?ka , ju? poprawi?em.
3 sezon te? jest kozacki z tego co mi brat m?wi? :>
dzisiaj mo?e doko?cze drugi i wezm? si? w?a?nie za trzeci , hihi :D
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Gra o tron

Drobna pomy?ka , ju? poprawi?em.
3 sezon te? jest kozacki z tego co mi brat m?wi? :>
dzisiaj mo?e doko?cze drugi i wezm? si? w?a?nie za trzeci , hihi :D

kozacki? buhahaha :) kurwa taki nudny ?e a? czasami szkoda ogl?dac. mi si? ju? odechciewa tego serialu. Ci?gle tylko gadaj? i gadaj?... to si? robi nudne. 1 i 2 sezon to by?o co? :) teraz to si? robi byle co.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Gra o tron

@up.
Mo?e w tych rozmowach jest wiele odniesiesie? do wcze?niejszych niejasno?ci ?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

Nawet jesli... Polowa kazdego odcinka przegadana. Akcji prawie zero. Z 6 odcinkow poskladal bym 2 max 3 i by bylo sensownie.
Zaczalem ogladac the walking dead ktore mialem juz ogladac lata temu i w porownaniu do 3 sezonu gry o tron jest o niebo lepiej.
1 i 2 sezon gry o tron byly na prawde fajne, mimo paru minusow. Ale trzeci nie trzyma tego poziomu. Pozostaje czekac na kolejne odcinki, moze sie poprawi poziom, podobno kolo 9 ma sie cos dziac konkretnego.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Gra o tron

kozacki? buhahaha :) kurwa taki nudny ?e a? czasami szkoda ogl?dac. mi si? ju? odechciewa tego serialu. Ci?gle tylko gadaj? i gadaj?... to si? robi nudne. 1 i 2 sezon to by?o co? :) teraz to si? robi byle co.
Robi si? to co w ksi??kach, nikt nie b?dzie wyprzedza? w?tk?w, bo danemu widzowi nie pasuje to, co aktualnie si? dzieje w serialu. Przecie? nie przelec? ju? do w?tku z weselem Joffreya, je?li by nie pokazali tego co si? dzieje wcze?niej, wszystko ma logiczny ci?g, ludzie. Wojny i bitwy s? spoko, ale jakbym mia? ogl?da? ci?g?? napierdalank?, to te? by mi si? odechcia?o.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

No to moze tobie, ale wiekszosci ludzi jak cos sie dzieje w serialu to nie nudzi tylko przyciaga. A tutaj sie dzieje malo.
Dla przykladu spokojnie sie oderwalem od gry bo sa nudne odcinki. Zaczalem ogladac w koncu walking dead i obejzalem cale, do konca, bez przerywania na miesiac czy pol roku. W kazdym odcinku cos sie dzialo, caly czas byla akcja i sytuacja sie zmieniala. A tu 3 odcinki gadaja w ogrodzie o pierdolach... W pierwszej i drugiej serii nie bylo takich problemow. Co do ksiazki, to widocznie akurat ta musi byc tez nudniejsza od pozostalych. A serial jak by pomijal ksiazki i nudne fragmenty, to by byla porazka, bo po 3 czy 4 sezonach by musieli czekac z 5 lat na nastepne ksiazki. Ogolnie serial fajny, ale pare rzeczy go ogranicza, dlatego nie jest tak dobry jak by mogl byc.
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Gra o tron

To co dzisiaj pokazali w tym nowym odcinku to szok xd. kurwa xd
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

Juz z miesiac temu slyszalem, ze cos ma sie dziac, bo ci co czytali ksiazki tak mowili. Na razie to jestem ze 2 czy w sumie juz 3 odcinki do tylu, wiec jeszcze jakis czas nie obejze. Nawet nie mam czasu ani ochoty ogladac dalej. Ale kiedys skoncze.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Gra o tron

Ja w?a?nie obejrza?em ten nowy "felerny" odcinek i musz? wam powiedzie? , ?e jestes NIEmile zaskoczony ;s
Z tego wszystkiego stwierdzi?em , ?e najlepiej b?dzie jak zaopatrze si? we wszystkie tomy gry o tron , nie chce Mi si? czeka? co tydzie? na kolejne odc.

Kto? ju? si? zapozna? z tymi ksi?gami ?:DD
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

Ja nadrobilem i tez widzialem juz wszystko jak na razie.
+ taki, ze druga polowa sezonu jest lepsza od pierwszej ktora byla najzwyczajniej nudna.
- taki, ze minus bo minus przez to co sie stalo :p Ale do tego sie trzeba przyzwyczaic ogladajac got juz od 1 sezonu. Ale ogolnie w sumie wychodzi na plus samej historii bo mimo tej nudy wczesniej i tak sie zastanawialem kto moze zejsc przed koncem sezonu, majac doswiadczenia 2 poprzednich sezonow.

Ksiazki moze bede czytac moze nie. Na razie mam co innego na liscie do czytania. Poza tym, troche nie widze sensu czytac cos co ogladalem. Bo po co mam to czytac, skoro wiem, ze za 50 stron zginie xx i w jaki sposob i dlaczego... Ale pomysle nad tym jeszcze. W sumie chyba tylko ja jestem taki dziwny, ze nie lubie 2 czy 3x tego samego ogladac, a reszcie to nie przeszkadza, ale ok.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Gra o tron

@Kikimora.
W?a?nie te? jako? si? nie moge prze?ama? , ?eby zacz?? czyta? ksi??ke kt?rej g??wne w?tki ju? znam , ale z drugiej strony jestem strasznie ciekawy jak bardzo r??ni si? serial od orgina?u :>
 

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Gra o tron

Powiem Wam, ?e warto przeczyta? ksi??ki, bo jest w nich o wiele wi?cej rzeczy ni? w serialu. Nie wspominam ju? o tym, ?e niekt?re w?tki po prostu s? ca?kowicie inne.

Odnios? si? jeszcze do The Walking Dead, zobaczcie sobie komiks, bo jest sto razy lepszy od serialu! ; )
 

Vanzil1

Active User
Joined
Jun 1, 2013
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Gra o tron

ogl?da?em 3 sezon i r?wnie? popieram zdanie pan?w UP, ?e jest strasznie nudny, nic si? nie dzieje i tylko prowadz? dialogi.
Pierwszy sezon jest jak dla mnie najlepszy, wi?cej si? dzia?o, chocia? 2 te? niczego sobie ;]
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Gra o tron

3 sezon to po prostu wprowadzanie do w?tk?w Daenerys, dodatkowo ?lubu Joffreya (xddd) oraz tego, co b?dzie si? dzia?o z dzikimi po przej?ciu muru, musz? troch? podyskutowa?, bo 4 sezon b?dzie mia? ju? du?o akcji przez te w?tki z poprzedniego odcinka i ostatniego odcinka 3 sezonu.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gra o tron

Moze troche spoilerowo ale raczej nie bardzo. Mozna obejzec fragment reakcji ludzi :p Nie ogladalem calego wiec nie wiem czy tam cos pokazali z tego, takze radze uwazac kto nie ogladal jeszcze serialu.
http://www.youtube.com/watch?v=78juOpTM3tE
 

felsja

New User
Joined
Jun 13, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Gra o tron

Serial jest ?wietny, ale irytuj? mnie osoby, kt?re obejrz? jeden odcinek od razu po premierze i id? na kwejka i umieszczaj? spoilery. Takich ludzi powinni od razu banowa?.
 

rubeni

New User
Joined
Aug 14, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Gra o tron

nie powiem, ?e mnie to nie irytuje, ale ja po prostu tego nie czytam :) zr?b to samo i masz spok?j
 
Status
Not open for further replies.
Top