What's new

Gumiok Mieszanina

Status
Not open for further replies.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Mo?ecie go wyjeba?? Ten dzieciak sam nie przestrzega regulaminu a innych kara? Nie zna si? na tym co robi, co wg mnie jest cholernie wkurzaj?ce ?e takie ba?wany s? przyjmowane do kadry.

Czy wg Was taka zapowiedz mo?e by? tolerowana? Kto? inny dawno by zosta? ukarany ale nie ten g?upek -.-

LzVEgDJ.png


Jeszcze mi warna wjeba? bo zraportowa?em w do?? chamski i wulgarny spos?b, ale nie idzie normalnie napisa? jak tolerujecie takich gbur?w.
[MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION], jeste? r?wnie g?upi jak te osoby, kt?re przyjmujesz do kadry, nie wiem czy Ci dup? li?? czy co tam mi?dzy sob? robicie, ale jak ju? bierzesz kogo? do kadry to wybieraj bardziej odpowiedzialne osoby, ta wasza postawa sprawia ?e ludziom ju? ca?kiem odechciewa si? wchodzi? na to forum. Pogratulowa? i jak ju? kiedy? pisa?em, wkr?tce tylko kadra zostanie na tym syfie i b?dzie mi?dzy sob? pisa? tematy i komentowa?. Gratulacje bigos za totalne spierdolenie.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Gumiok Mieszanina

regulamin said:
1. Nazwa tematu:
Tworz?c temat musisz wybra? w prefiksie wersj? klienta, kt?r? obs?uguje serwer
W przypadku gdy serwer wymaga w?asnego klienta u?yj prefiksu "Inne".
Tytu? tematu musi zawiera? nazw? serwera.


2. Dane i opis serwera:
Je?li tw?j serwer wystartuje za mniej ni? 48 godzin, zamie?? temat w Serwerach. W innym wypadku zamie?? go w dziale Zapowiedzi.
W temacie w spos?b czytelny powinny by? podane najwa?niejsze informacje: rates*, ip, port, strona serwera, typ ?wiata(pvp/npvp/pvpe) oraz data startu.
Pierwszy post w temacie powinien przedstawi? przynajmniej 3 lokacje z twojego serwera. Mo?esz je zamie?ci? w screenach lub jako filmik.
Czego brakuje tamtej zapowiedzi?

Warna za ten raport zaraz uniewaznie, bo raportow nie powinno sie warnowac.

Na przyszlosc jak dalej masz zamiar byc tak wulgarnym i plakac jesli dostaniesz za to warna, to juz mozesz sie wylogowac.

Jesli masz jeszcze jakies pytania to wal smialo :)
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Gumiok Mieszanina

Wszystkiego, zdjecia sa ale awans?w a nie mapy, nie ma konkretnych info o serwerze to po co tak? zapowiedz dodawa?? On wstawi? to g?wno jedynie dlatego zeby ludzie z jego linku konto tworzyli, taki temat kogos innego juz by dawno poszedl do kosza ....
 

ttcod

New User
Joined
Dec 16, 2015
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Gumiok Mieszanina

zajebane z mocforum, s?owo w s?owo :) tylko zmieniony link reflinkowy :)
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Gumiok Mieszanina

Moim zdaniem ten ca?y temat nie ma Sensu.
Ja nie widz? zastrze?e? do tego tematu oraz do Gumioka.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Gumiok Mieszanina

Moim zdaniem ten ca?y temat nie ma Sensu.
Ja nie widz? zastrze?e? do tego tematu oraz do Gumioka.

Dwie sprawy nie maj? sensu, Ty i on jako moderatorzy.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Gumiok Mieszanina

m?j ryjek swir
 
Status
Not open for further replies.
Top