What's new

Hacked by godzilla = PomoCY!!

Status
Not open for further replies.

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
jak w temacie.
W IE mam w title Hacked by Godzilla , i partycje mi sie nie otwieraj? podw?jnym klikni?ciem . Pr?bowa?em r??nych poradnik?w . Prosz? o pomoc byle szybko . Format nie wchodzi w w gr? z dw?ch powod?w ; Niemam p?ytki windowsa a 2 o to ze mi si? niechce

Pozdrawiam Zizi
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

tez tak mam w szkolnej pracowni ;p najlepiej zmien ie na mozille trudne?
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

Pr?bowa?e? tego ;>?

How to fix Godzilla:

otwierasz moj komputer >> wlasciwosci >> opcje folderow >> widok >> zaznaczasz 'pokaz ukryte pliki i foldery' i odznaczasz 'ukryj chronione pliki systemu operacyjnego'.

ctrl+alt+del >> zakladka procesy, znajdujesz i zakanczasz 'wscript.exe'

otwierasz dysk i kasujesz od razu poprzez Shift+Delete pliki autorun.inf i MS32DLL.dll.vbs, pozniej przechodzisz do c:\windows i robisz to samo z plikiem MS32DLL.dll.vbs

start >> uruchom >>regedit, przechodzisz do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE --> Software --> Microsoft --> Windows --> Current Version --> Run i kasujesz MS32DLL

Pozniej przechodzisz do klucza HKEY_CURRENT_USER --> Software --> Microsoft --> Internet Explorer --> Main by wykasowac “Hacked by Godzilla”

start >> uruchom >> gpedit.msc >> konfiguracja uzytkownika >> szablony administracyjne >> podwojnie klikasz na Turn Off Autoplay i wtedy
1. Select Enabled
2. Select All drives
3. Click OK

start >> uruchom >> msconfig >> uruchamianie >> odznacz 'MS32DLL' >> zastosuj >> okey >> ...

... albo...

Przedstawiam tu spos?b na pozbycie sie Godzilli:

otwierasz moj komputer >> wlasciwosci >> opcje folderow >> widok >> zaznaczasz 'pokaz ukryte pliki i foldery' i odznaczasz 'ukryj chronione pliki systemu operacyjnego'.

ctrl+alt+del >> zakladka procesy, znajdujesz i zakanczasz 'wscript.exe'

otwierasz dysk i kasujesz od razu poprzez Shift+Delete pliki autorun.inf i MS32DLL.dll.vbs, pozniej przechodzisz do c:\windows i robisz to samo z plikiem MS32DLL.dll.vbs

start >> uruchom >>regedit, przechodzisz do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE --> Software --> Microsoft --> Windows --> Current Version --> Run i kasujesz MS32DLL

Pozniej przechodzisz do klucza HKEY_CURRENT_USER --> Software --> Microsoft --> Internet Explorer --> Main by wykasowac “Hacked by Godzilla” (mozna zmienic np. hacked by. " twoje imie" xD

start >> uruchom >> gpedit.msc >> konfiguracja uzytkownika >> szablony administracyjne >> podwojnie klikasz na Turn Off Autoplay i wtedy
1. Select Enabled
2. Select All drives
3. Click OK

start >> uruchom >> msconfig >> uruchamianie >> odznacz 'MS32DLL' >> zastosuj
 

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

pr?bowa?em z 5 razy . Tu nie chodzi o IE tylko o partycje
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!



Powinno pom?c. Nast?pnym razem nie pod??czaj pen-drive'?w niewiadomego pochodzenia z wirusami ;].

@down
Nie, wystarczy, ?e uruchomisz ten program. Nie wystrasz si?, jak na chwilk? znikn? Ci wszystkie ikonki z pulpitu ;].

@edit
Jestem dziewczyn?!!
 
Last edited:

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

?ci?gam najwy?ej format .Pena tez musze wyczy?ci???Zaraz Edit


POMOG?O IDZIE BIGG REPUT
 
Last edited:

teju14

New User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

W szkole te? takiego mia?em, ale na szcz??cie usuni?ty ju? :p
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

A nie ?atwiej by?o przywr?ci? komputer do stanu przed kt?rym normalnie dzia?a?? Nie wiem dlaczego robicie odra?u formaty. Format to ostateczno?? wed?ug mnie.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Hacked by godzilla = PomoCY!!

a 2 o to ze mi si? niechce
Pozdrawiam Zizi

Z takim nastawieniem to id? jetix poogl?da?.


Notka moderatorska:
Problem rozwi?zany, zamykam. //Devv
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top