What's new

[Harmonia] Ventiz Life

Ventiz

New User
Joined
Apr 13, 2014
Messages
6
Reaction score
0
Witajcie, no wiec zacze?o sie od tego ze po mojej 7msc przerwy od tibi postanowilem wr?ci?, no wiec zalozylem konto na antice, wbilem 8 lvl wybralem prof pallka no i po 12 levelu stwierdzilem ze pvp nie jest dla mnie, no wiec przezucilem sie na harmonie, i jeszcze w nastepny dzien zalozylem postac na harmonii.
No wiec zapraszam do ogladania mojej historii.
Zaczelo sie od tego ze pomyslalem jak zarobic, hm polecialem na thais, jako profesje dla mojej postaci wybralem Knighta. No i odrazu na waspy po honeye i przy okazji wbic troche lvl, wiec uzbieralem jakies 10 honeyow, ktore sprzedalem. odraaazu kupilem: plate set, dwarven shield, spike sword, steel helmet i jakies potki.
Tak wygladalo to po kilku h grania.
stan.png


Kilka avans?w z mojego hunta na waspach z ktorego ogolnie wynioslem okolo 70honeyow oraz wbilem 17lvl:
10lvl.jpg

15lvl.jpg

Uzbierany gold z honeyow ktore sprzedalem wydalem na eq no i po 2 dniach tak to wygladalo:
stan2.png

No i z takim eq wybralem sie na facc tomby north thais. Profit jeeeest miooodzio ;) kilka ss:
19lvl.jpg

25lvl.jpg

Stan banku wrzuce tez bo jest bardzo mily dla oka jak na ten level :) zbieram teraz na kolejno: Zao Legs, Demon Shield/MMS,DSM, Crus Helmet, Zao Boots :)

Jeszcze kilka slow odnosnie pacca i moich celow:
Pacc zakupie jak tylko wbije 50-60 Level, jeszcze zobacze, chyba ze na facc beda pustki w co watpie to dobije ten 80 na faccu.
Cele takie pierwsze to:
80 Level
Full Barbarian


To narazie tyle, pozdrawiam Ventiz.
 

berka91

New User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: [Harmonia] Ventiz Life

Cze??. Te? niedawno zacz??em gra? knightem na Harmonii. M?j nick to Miecio Handlarz :) Obecnie 24 lvl. PACC jest. Niestety pad? mi dysk w lapku i odda?em na gwarancj?, dlatego na razie nie expie, tylko trenuje offline. Pozdrawiam :)
 
Top