What's new

-Całość [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Witam, niedlugo rowniez dostaniecie silnik od "TenTypSwir".
Kilka Ssow z Mapki.
baFgBrJ.png

pKIBx65.png

qnOqSgg.png

CfnrZEt.png

RulyEiG.png

Aoeiupa.png


Specialne RME, do Mapy NRTN'A ! Mapa z ostatniej edycji ..
-Brakuje Travelu (w chuj brzydkiego nie polecam xD)
-Jakis Dupnych respow by Prawdziwka.
-Mapa nie zawiera PPkt w skrzyniach itd.
WUR2AmD.png




>>>>>>>>[https://www117.zippyshare.com/v/pGTkHvkB/file.html<<<<<<<
SCAN TUTAJ >>>>> <<<<<<​


Do Prawdziwki.
Prosze nie nazywaj swoim otsa "Najlepszym" bo to obraza dla brazoli ktorzy robia lepsze otsy xD.
ZSfs6uU.png

18bMEmz.png
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

o dzienki za moj? map?, bole? mnie nie boli. zapomnia?e? ?e dalej nic nie znaczysz a twoje otsy ju? przesz?y do historii bo ju? ?adnego nie odpalisz.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

o dzienki za moj? map?, bole? mnie nie boli. zapomnia?e? ?e dalej nic nie znaczysz a twoje otsy ju? przesz?y do historii bo ju? ?adnego nie odpalisz.

Czekam. nic nie odpalam xD.
 

Czopeq

Advanced User
Joined
Jun 29, 2015
Messages
191
Reaction score
6
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Jaki m?yn, japierdole xD
 

trolers2

New User
Joined
Mar 26, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

prawdziwy frajerze twoje otsy to dno
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

piszcie smialo, ja tylko komemtarze poczytam

---------- Tre?? dodana o 00:00 ----------

piszcie smialo, ja tylko komemtarze poczytam
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Nie chce nic mowic ale..
showoff2.png
 

asixd

User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Nrtn to gowno ots ale z mapa mozna cos zrobic wiec polecam :)
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Nrtn to gowno ots ale z mapa mozna cos zrobic wiec polecam :)

a to akurat troch? bawi, bo to ja t? map? wykorzystuje w jak najlepszy spos?b i nikt inny nie wykorzysta tego chocia? w po?owie tak dobrze jak ja, ?eby stwierdzi? ?e nrtn jest s?aby trzeba by? jakim? dzieciakiem albo nic nie potrafi? i siedzie? w otsach 10 lat jak ?wirus. No nic, co nast?pne? sodb? nbhc? mo?e wos-ots.com od briko? wybierzcie mo?e sami, co mordeczki?

---------- Tre?? dodana o 09:59 ----------

Nie chce nic mowic ale..

HAHAHAHAHA ODPALI? ZWYK?? SOJE I WM?WI P??NIEJ KOMU? ?E TO M?J SILNIK XDDDDDDDDDDDD

wrzucaj, nic ciekawego tak jak twoje ?ycie. spr'y tylko fajne tak to wszystko co wrzucasz jest s?abe, zrozum dzieciaczku ?e ka?dy ots kt?ry to odpali sam si? nie odpali :(

---------- Tre?? dodana o 10:33 ----------

https://tibia.net.pl/threads/589760-Gesior-2012-Layout-SODB-pl?p=1723456#post1723456

---------- Tre?? dodana o 10:50 ----------

A, i ju? czeka.
cc198fb960aaee90e3780ce2bd22ad5a.png
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

a to akurat troch? bawi, bo to ja t? map? wykorzystuje w jak najlepszy spos?b i nikt inny nie wykorzysta tego chocia? w po?owie tak dobrze jak ja, ?eby stwierdzi? ?e nrtn jest s?aby trzeba by? jakim? dzieciakiem albo nic nie potrafi? i siedzie? w otsach 10 lat jak ?wirus. No nic, co nast?pne? sodb? nbhc? mo?e wos-ots.com od briko? wybierzcie mo?e sami, co mordeczki?

---------- Tre?? dodana o 09:59 ----------



HAHAHAHAHA ODPALI? ZWYK?? SOJE I WM?WI P??NIEJ KOMU? ?E TO M?J SILNIK XDDDDDDDDDDDD

wrzucaj, nic ciekawego tak jak twoje ?ycie. spr'y tylko fajne tak to wszystko co wrzucasz jest s?abe, zrozum dzieciaczku ?e ka?dy ots kt?ry to odpali sam si? nie odpali :(

---------- Tre?? dodana o 10:33 ----------

https://tibia.net.pl/threads/589760-Gesior-2012-Layout-SODB-pl?p=1723456#post1723456

---------- Tre?? dodana o 10:50 ----------

A, i ju? czeka.

Dzieciaku to nadal nie template DBSU tylko DBD xD. ty nawet mozgu nie masz a wrzucasz.
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Ale wy kurwa pokazujecie umys? gimnazjalisty,zamiast kt?ra? ze stron zamkn?? si? i uciszy? to si? kurwa wszyscy prujecie.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

?eby stwierdzi? ?e nrtn jest s?aby trzeba by? jakim? dzieciakiem albo nic nie potrafi? i siedzie? w otsach 10 lat jak ?wirus.

Ale ten ca?y nrtn jest s?aby :eek:

P.S nie jestem ?adnym koleg? ?wirusa.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Ale ten ca?y nrtn jest s?aby :eek:

P.S nie jestem ?adnym koleg? ?wirusa.
o nlo w tle, mnie te? wypierdolisz do skarb?wki konfidencie?

a, gra?e? na nrtn? popytaj team?w czy co?.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

o nlo w tle, mnie te? wypierdolisz do skarb?wki konfidencie?

a, gra?e? na nrtn? popytaj team?w czy co?.

Nie jestem Kuzerem, ale naprawd? my?lisz, ?e polecia? do skarb?wki podpierdala? Erexa xD? Lito?ci.
NLO w tle, yup, co prawda martwy projekt, lecz m?j wk?ad w ten projekt by? taki, ?e udost?pni?em im stary silnik bodaj?e 1.4 wi?c nie mam si? czego wstydzi?, ?e nie wypali?o :D.

Wracaj?c do NRTN to owszem gra?em, co prawda nied?ugo bo nie gram w OTSy, kt?re mi si? nie podobaj? (s? dla mnie s?abe), ale wybacz, powinienem wypunktowa? dlaczego uwa?am tw?j serwer za s?aby (anyway nie musisz plu? jadem gdy? to tylko moja subiektywna opinia, m?j osobisty gust i nie latam po forach pisz?c "NIE WCHODZI? NA TO G?WNO"):

-Niepowa?nie wysoki exp, od wczoraj ludzie powbijali prawie 3k lvl, jest to dla mnie nieestetyczne i odstrasza mnie na dzie? dobry, ale rozumiem tego ide?, ?atwiej si? balansuje wysokie liczby.
-Mapa, typowo orshowa, niemaj?ca nic wsp?lnego ze ?wiatem Anime, ma?o intuicyjna
-40+ postaci, a w tym postacie o kt?rych praktycznie nic nie wiemy, totalnie nie wiem czemu to ma s?u?y?? R??norodno??? Nie wm?wisz mi, ?e balansuj?c to ca?e ta?atajstwo wcisn??e? jakie? wyr??niaj?ce si? cechy dla ka?dej postaci z osobna
-Moby typu Gaara, Itachi i inne postacie z Anime, kt?re s? r?wnie? profesjami - to ju? w og?le nie ma dla mnie najmniejszego sensu i jest jeszcze bardziej nieestetyczne ni? biegaj?ce 3k lvle, to w?a?nie sprawia, ?e od razu przychodzi na my?l brazylijski nardo na 3 dni zabawy

To chyba tyle je?eli chodzi o rzeczy, kt?re ca?ymi sob? mnie odpychaj? w tym otsie, nie b?d? si? wypowiada? na temat Item Shopa gdy? ka?dy sobie wrzuca co chce, nikt nikogo w ko?cu nie zmusza do kupowania czegokolwiek, Administratora nie znam, dla mnie to noname, ale od kilku lat nie interesuj? si? ju? tak otsami wi?c domy?lam si?, ?e wszystko mog?o si? wywr?ci? o 180 stopni.

Tyle ode mnie. Ciao.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Nie jestem Kuzerem, ale naprawd? my?lisz, ?e polecia? do skarb?wki podpierdala? Erexa xD? Lito?ci.
NLO w tle, yup, co prawda martwy projekt, lecz m?j wk?ad w ten projekt by? taki, ?e udost?pni?em im stary silnik bodaj?e 1.4 wi?c nie mam si? czego wstydzi?, ?e nie wypali?o :D.

Wracaj?c do NRTN to owszem gra?em, co prawda nied?ugo bo nie gram w OTSy, kt?re mi si? nie podobaj? (s? dla mnie s?abe), ale wybacz, powinienem wypunktowa? dlaczego uwa?am tw?j serwer za s?aby (anyway nie musisz plu? jadem gdy? to tylko moja subiektywna opinia, m?j osobisty gust i nie latam po forach pisz?c "NIE WCHODZI? NA TO G?WNO"):

-Niepowa?nie wysoki exp, od wczoraj ludzie powbijali prawie 3k lvl, jest to dla mnie nieestetyczne i odstrasza mnie na dzie? dobry, ale rozumiem tego ide?, ?atwiej si? balansuje wysokie liczby.
-Mapa, typowo orshowa, niemaj?ca nic wsp?lnego ze ?wiatem Anime, ma?o intuicyjna
-40+ postaci, a w tym postacie o kt?rych praktycznie nic nie wiemy, totalnie nie wiem czemu to ma s?u?y?? R??norodno??? Nie wm?wisz mi, ?e balansuj?c to ca?e ta?atajstwo wcisn??e? jakie? wyr??niaj?ce si? cechy dla ka?dej postaci z osobna
-Moby typu Gaara, Itachi i inne postacie z Anime, kt?re s? r?wnie? profesjami - to ju? w og?le nie ma dla mnie najmniejszego sensu i jest jeszcze bardziej nieestetyczne ni? biegaj?ce 3k lvle, to w?a?nie sprawia, ?e od razu przychodzi na my?l brazylijski nardo na 3 dni zabawy

To chyba tyle je?eli chodzi o rzeczy, kt?re ca?ymi sob? mnie odpychaj? w tym otsie, nie b?d? si? wypowiada? na temat Item Shopa gdy? ka?dy sobie wrzuca co chce, nikt nikogo w ko?cu nie zmusza do kupowania czegokolwiek, Administratora nie znam, dla mnie to noname, ale od kilku lat nie interesuj? si? ju? tak otsami wi?c domy?lam si?, ?e wszystko mog?o si? wywr?ci? o 180 stopni.

Tyle ode mnie. Ciao.

"wysoki exp" nie wiem czego oczekujesz od orshaballa, reklamuje is.? jako wysoki exp to tak jest.
Z tym 2 si? nie zgodze ale to tylko twoja opinia.
40+ postaci, postacie r??ni? si? jedynie outfitami/spellami(dmg nie)/specialami
No to klimat otsa z tymi bossami i nic ci nie poradz?.

Dzi?ki za opini? lecz jest b??dna i nie pogra?e? d?u?ej na serwerze ni? kilka dni, trudno. Cze??. :)
 

namemans

Active User
Joined
Mar 30, 2012
Messages
117
Reaction score
2
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Mapa s?aba nic ciekawego ;]
Ale ekto? mo?e u?y? :p
 

trolers2

New User
Joined
Mar 26, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [HOT] [8.54] NARUTO MAP!!!CALA MAPA!! Nrtn!! / spawn and house!!

Nie jestem Kuzerem, ale naprawd? my?lisz, ?e polecia? do skarb?wki podpierdala? Erexa xD? Lito?ci.
NLO w tle, yup, co prawda martwy projekt, lecz m?j wk?ad w ten projekt by? taki, ?e udost?pni?em im stary silnik bodaj?e 1.4 wi?c nie mam si? czego wstydzi?, ?e nie wypali?o :D.

Wracaj?c do NRTN to owszem gra?em, co prawda nied?ugo bo nie gram w OTSy, kt?re mi si? nie podobaj? (s? dla mnie s?abe), ale wybacz, powinienem wypunktowa? dlaczego uwa?am tw?j serwer za s?aby (anyway nie musisz plu? jadem gdy? to tylko moja subiektywna opinia, m?j osobisty gust i nie latam po forach pisz?c "NIE WCHODZI? NA TO G?WNO"):

-Niepowa?nie wysoki exp, od wczoraj ludzie powbijali prawie 3k lvl, jest to dla mnie nieestetyczne i odstrasza mnie na dzie? dobry, ale rozumiem tego ide?, ?atwiej si? balansuje wysokie liczby.
-Mapa, typowo orshowa, niemaj?ca nic wsp?lnego ze ?wiatem Anime, ma?o intuicyjna
-40+ postaci, a w tym postacie o kt?rych praktycznie nic nie wiemy, totalnie nie wiem czemu to ma s?u?y?? R??norodno??? Nie wm?wisz mi, ?e balansuj?c to ca?e ta?atajstwo wcisn??e? jakie? wyr??niaj?ce si? cechy dla ka?dej postaci z osobna
-Moby typu Gaara, Itachi i inne postacie z Anime, kt?re s? r?wnie? profesjami - to ju? w og?le nie ma dla mnie najmniejszego sensu i jest jeszcze bardziej nieestetyczne ni? biegaj?ce 3k lvle, to w?a?nie sprawia, ?e od razu przychodzi na my?l brazylijski nardo na 3 dni zabawy

To chyba tyle je?eli chodzi o rzeczy, kt?re ca?ymi sob? mnie odpychaj? w tym otsie, nie b?d? si? wypowiada? na temat Item Shopa gdy? ka?dy sobie wrzuca co chce, nikt nikogo w ko?cu nie zmusza do kupowania czegokolwiek, Administratora nie znam, dla mnie to noname, ale od kilku lat nie interesuj? si? ju? tak otsami wi?c domy?lam si?, ?e wszystko mog?o si? wywr?ci? o 180 stopni.

Tyle ode mnie. Ciao.

gra?em pare edycji na tym otsie i zgadzam si? ze wszystkim co napisales :D
 
Top